reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Czy wasze dzieciaczki już obróciły się główki w dół? Jestem po USG 3 trymestru i synkowi się nie spieszy bardzo. Zaraz kończę 32 tydz, jeszcze ma trochę czasu. Jeżeli do 37 tyg się nie obróci lekarz powiedział że planowane CC. Chciałabym próbować SN. Martwię się tym trochę😕Poza tym moje dziecko waży ponad 1700 gr i rozwija się prawidłowo. A jak u Was?🙂
tak w 27 tygodniu już położenie główkowe
 
Ja już dawno posciagalam obrączki 🙈🤦‍♀️
Jutro mam wizytę, zobaczymy ale chyba jest już w dół główką bo jak ma czkawke to czuje ja na pęcherzu 😁
Ja po kwarantanne zabiorę się za zakupy rzeczy do szpitala i pakowanie torby tak żeby na Wielkanoc wszystko było gotowe i czekalo.

Pochwalę się nieskromnie, że mam dziś urodziny i chyba zapamiętam je do końca życia ... nikt nie moze wpasc ... dziecko 3 tydzień w domu... brzuch mi się stawia. Wozek i łóżeczko utknelo w Polsce i nie mam jak sprowadzić 🙈🤷🏼‍♀️ nic tylko świętować 🤣🍾🎂
Wszystkiego co najlepsze :) Zdrówka :)
 
przedłużone przez internistę (facet) telefonicznie ale z wielką łaską i tylko na tydzień.... muszę pilnować dat.
no i pytanie internisty: "no ale mam przedłużyć Pani tylko z powodu, ze jest Pani w 34 tyg. ciąży ? "No zawał..... nie chciał mi za bardzo wpisać w L4 symbolu "B" - 100 % wynagrodzenia .
za tydzień kolejna batalia …...
Bo nie ma czegoś takiego jak zwolnienie na ciążę. On musi wpisac jednostkę chorobowa. W razie kontroli on bierze za to odpowiedzialność karną. Też byście nie wypisywały na ich miejscu zwolnień na prawo i lewo nie mając na nie poparcia w swoich dokumentach. Wirus nie wirus- na pewno nie chciałybyście jeszcze dodatkowo płacić kar za bezprawnie wypisane zwolnienia(bez jednostki chorobowej)
 
I wszystko jasne , najpierw był wirus pozniej sepsa... gdyby to nie była poważna sprawa świat nie stanął by w miejscu, rujnujac swoją gospodarkę.
Screenshot_20200320-164412_Instagram.jpg
 
Ja mam L4 z powodu macicy dwórożnej z przegrodą i lekkich krwptoków na poczatku ciąży spowodowanych stresem. Mam unikać stresu, a w danej sytuacji ciężko... Dodatkowo przedwczoraj robiłam wyniki z krwi, i wyszlo właśnie dużo nieprawidłowości ze względu na stres, plus anemia.
Powoli przestaje zaglądać w internet tylko tu w forum.
 
Ja mam tak wysoki poziom stresu przez to wszystko, że boję się zmierzyć sobie ciśnienie.... :/ staram się nie czytać internetów, oglądam tylko seriale.. Ale i tak remont, budowa, wizja przeprowadzki i teraz jeszcze to... Za dużo to na jedną ciążową głowę.
 
Mam dosłownie to samo...
ja telefonicznie nawracam swoja mamę. Nie dość, że cukrzyk to jeszcze łazi po urzędach cmentarzach sklepach " bo ile można siedzieć w domu" ?. Tłumacze jej, że jak jest nieodpowiedzialna to jej zdrowie jej sprawa. Tylko przez nią może umrzeć np. matka oczekująca dziecka ……………….. p.s. bez komentarza
 
reklama
Dziewczyny zmieniając temat bo ja ogólnie jestem panikara a już te wszystkie newsy mnie dobijają .. mam takie pytanko czy używacie metki z ubranek chodzi o te wewnątrz gdzie jest napisane np. skład ...pytam bo nie wiem czy ucinać czy zostawić chodzi o to by małemu nie przeszkadzało 🤔
 
Do góry