reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

38 tc
F46384BD-A422-484C-BF53-51B56C433C7C.jpeg
 
reklama
Można się nastawić, a można też być zaskoczoną jak np. z nienacka odchodzą wody w nocy , zaczyna się akcja a Ty nie planowo jedziesz na szpital.... Tak miałam w 1 ciąży hahhh
Powiem Wam , że zaskoczyła mnie ilość cesarzowych tutaj [emoji16][emoji16][emoji16] większość przez cc chyba rodzi, ja zazdroszczę nie samego cc, ale tego że wcześniej robia i znasz dokładną datę porodu można się nastawić, a przy SN jedna wielka niewiadoma [emoji849]
 
Super :) wszędzie dobrze ale w domu najlepiej [emoji3526][emoji847]
A jak się czujecie? :)
Powiem wam że dobrze. Wiadomo człowiek jakoś super sprawny nie jest ale wszystko ogarniam i mała i siebie 😊 dzisiaj nic przeciwbólowego nie wzięłam i jest ok. Mała Kochana załapała pierś chociaż po cesarce w pierwszym dniu pokarmu nie miałam teraz się rozhulalo i się najada 😊 dziewczyny świat się zmienił kocham ją najbardziej na świecie ❤💙💜💚🧡
 
Powiem wam że dobrze. Wiadomo człowiek jakoś super sprawny nie jest ale wszystko ogarniam i mała i siebie 😊 dzisiaj nic orzrciwvolowego nie wzięłam i jest ok. Mała Kochana załapała pierś chociaż po cesarce w pierwszym dniu pokarmu nie miałam teraz się rozhulalo i się najada 😊 dziewczyny świat się zmienił kocham ją najbardziej na świecie ❤💙💜💚🧡
Cieszę się bardzo z twojego małego szczęścia ❤️❤️❤️ Nie mogę się już doczekać swojej kruszynki 😉
 
Powiem wam że dobrze. Wiadomo człowiek jakoś super sprawny nie jest ale wszystko ogarniam i mała i siebie 😊 dzisiaj nic przeciwbólowego nie wzięłam i jest ok. Mała Kochana załapała pierś chociaż po cesarce w pierwszyjm dniu pokarmu nie miałam teraz się rozhulalo i się najada 😊 dziewczyny świat się zmienił kocham ją najbardziej na świecie ❤💙💜💚🧡
Wspaniale ❤
Siły fizyczne i psychiczne powróciły? ☺
Wiem, że się powtarzam ale chciałabym być juz pooooo :)
 
reklama
Do góry