reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
My wczoraj skończony tydzień, a dzis korzystaliśmy z pogody i pierwszy spacer zaliczony... Oczywiście starszy brat brykę większość czasu prowadził.
Rozpływam się patrząc na nich...
Czuje się spełniona, przepełniona endorfinami i obolała jak cholera po cc ale to ostatnie faktycznie jest na ostatnim miejscu... Zobacz załącznik 1117538Zobacz załącznik 1117539Zobacz załącznik 1117540Zobacz załącznik 1117541Zobacz załącznik 1117542
Piękne zdjęcia 🤩😍 super starszy brat. A Malutka cudowna! Myślałam że u fotografa zdjęcia zrobione;)
 
My wczoraj skończony tydzień, a dzis korzystaliśmy z pogody i pierwszy spacer zaliczony... Oczywiście starszy brat brykę większość czasu prowadził.
Rozpływam się patrząc na nich...
Czuje się spełniona, przepełniona endorfinami i obolała jak cholera po cc ale to ostatnie faktycznie jest na ostatnim miejscu... Zobacz załącznik 1117538Zobacz załącznik 1117539Zobacz załącznik 1117540Zobacz załącznik 1117541Zobacz załącznik 1117542
Gratulacje 💗🥰 cudowne dzieciaki 😁
 
My wczoraj skończony tydzień, a dzis korzystaliśmy z pogody i pierwszy spacer zaliczony... Oczywiście starszy brat brykę większość czasu prowadził.
Rozpływam się patrząc na nich...
Czuje się spełniona, przepełniona endorfinami i obolała jak cholera po cc ale to ostatnie faktycznie jest na ostatnim miejscu... Zobacz załącznik 1117538Zobacz załącznik 1117539Zobacz załącznik 1117540Zobacz załącznik 1117541Zobacz załącznik 1117542

Piękności córeczka 🤩 i jaki przystojniak rośnie! [emoji9]
 
Gratulacje dla wszystkich nowych rozpakowanych mam. Wasze maluszki są śliczne 😍Dużo sił i zdrowia dla Was teraz. U mnie termin 16.05. Dziś 5 dni do terminu i kompletnie nic się nie dzieje, cisza. Lekkie pobolewanie skurcze, ale nic co mogłoby świadczyć że zaczną się coś poważniejszego.
 
Gratulacje dla wszystkich nowych rozpakowanych mam. Wasze maluszki są śliczne 😍Dużo sił i zdrowia dla Was teraz. U mnie termin 16.05. Dziś 5 dni do terminu i kompletnie nic się nie dzieje, cisza. Lekkie pobolewanie skurcze, ale nic co mogłoby świadczyć że zaczną się coś poważniejszego..
U mnie dokładnie tak samo. Byliśmy z mężem na spacerze, może się coś ruszy 😅
 
reklama
Do góry