reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki w ciązy po raz drugi

reklama
polka gratulacje, już się pewnie cieszysz na całego bo pierwsze wrażenie to człowiek w szoku :tak: nawet jak się chce to jest ojej dziecko !! :-Dhehe
 
Moje drogie, już nie jestem w ciąży, ciąża obumarła w 9 tyg. nie wiadomo z jakich przyczyn:-( co mam więcej powiedzieć, psychicznie czuję się dobrze bo wierzę że następnym razem będzie już ok. i tego się trzymam:sorry2:
 
Polka, ciężko coś z sensem napisać w takim momencie... Przytulam i trzymam kciuki, żeby następnym razem wszystko się udało.
 
Dzięki dziewczyny teraz kwas foliowy codziennie i to Folik a nie jakieś tam inne gó..a trzymam się trzymam;-)
powiem Wam, że gdyby nie Zosia to było by o wiele gorzej, :sorry2:.
Nie mogę się doczekać żeby znów napisać na tym wątku że jestem w ciąży, ehh no nic pozostaje czekać;-)
 
reklama
Do góry