reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Witam ...
Marzenko gratuluję decyzji . Mam nadzieję ,że wytrwasz ... W razie doła pisz . Wiem co to znaczy . Jeszcze czasami jak Tośka rozchyla mi bluzkę i mnie całuje po cyckach :szok: to mi odbija i mam wyrzuty . Trzymam za Ciebie kciuki . Dasz radę
Justyś i Aniu zazdroszczę Wam spotkania ...
Osobiście mam nadzieję ,że w tym roku moje forumowe siostry wakacje będą spędzały nad naszym morzem i wracając będą zaglądały do Torunia a w zasadzie w niedaleką okolicę :tak::tak::tak: Taki mały postój z noclegiem .
A muszę Wam powiedzieć , że dziś raniutko u nas na działce śmigały trzy sarenki . Tośka piała z zachwytu . Nie mogła się oderwać od okna tarasowego . Dziewczyny u nas jest taka cisza , że " słychać " ciszę . Niesamowite uczucie . Szkoda tylko ,że u nas wiatr ma chyba pętlę , bo wieje okropnie .
Dziewczyny mam dylemat - co kupić młodej na gwiazdkę . Macie jakieś pomysły ?
 
reklama
Witajcie, u mnie mega zamieszanie:-( Jaś sparzył rączkę, położył ją na rozgrzanej kuchennej płycie ceramicznej. Mamy zabandażowana łapkę, codziennie jeździmy na zmianę opatrunku. jedyne pocieszajace jest to że kompetnie mu nie przeszkadza opatrunek wogole się nim nie interesuje, a bałam się że będzie chciał sciągać. Wszytsko robi zdrową lewą rączką choć od wczoraj i prawa poszła w ruch. Chyba go to już nie boli, bo jak pytamy gdzie ma ała to pakazuje na zadrapanie na drugiej ręcę:-)
Także i oczy na około głowy a i tak sie przydarzyło:-( najgorzej było po samym oparzeniu płaczu na 3 godziny, a ja razem z nim:-(
A widzę że kolejne spotkanie forumowe za nami, super, Ania także teraz nasza kolej:happy2:
Justyś, to Cię przycisło, może Benek coś dosypał do jedzonka jak poczytał Wasze plany:szok:;-):-D
Marzenka jak walka z cycem. My tu trzymamy kciuki...
Dorotka masz jak w banku, mamy plany na przyszły rok nad nasze morze w czerwcu także na kawkę wpadniemy. Co do prezenty to Ewci jak miała 1,5 roczku kupiliśmy kuchnie, super się sprawdziła, a teraz Jasiek szaleje w garkach
Jagoda gdzie się podziewasz?​
 
Ostatnia edycja:
Tak Ania, 14 grudnia do mnie przyjeżdżasz, wiesz o tym???:-D:-D
Co do prezentów, to moje dzieci mają wszystko i ciężko cos kupić, kuchnie itp odpadaja, bo nie mamy na to miejsca, może jakies inne pomysły????Alicjio to prosciej, bo jej odpala na punkcie lalki MY scene, petshopów itd, to łatwo, ale Nati to koszmar do wymyslania.

Ooooo..zerknęłam w kalendarz Ania- albo 1 grudnia tez może być!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie kochane:)u nas 6 doba bez cycusia:)
napiszcie proszę ile wasze szkraby pija mleka lub kaszki?jula mleka nie ruszy,robi postepy z kaszka ml-ryz:szok:oby tak dalej:)pozdrawiam
 
Moja mleka w ogóle nie pije, a kaszkę (wiadomo, że nie pije, tylko je) - zjada tylko jedną mała miseczkę rano na kozim mleku, ale pilnuje, żeby codziennie jadła jakiś twarożek - czysty lub pod postacia bielucha lub serka homogenizowanego, danonka itd. Poza tym troche śmietany w zupie i to w zupełności wystarcza.
Dzieci w ogole nie musza pić mleka, ale musisz je zastapić jakims nabiałem(a nawet za duzo mleka to tez niedobrze, bo maluch nie przyswaja sobie wtedy waznych skałdników z innego pozywienia).

A propos!!!GARTULACJE!!! wreszcie TO zrobiłaś Marza!
 
no najwyższy już był czas,myslałam, że będzie dużo gorzej........cycek jest chory i już:)w nocy się jeszcze budzi,ale pomarudzi i zasypia:)ja odciągam tylko tyle żeby mi ulżyło,z dnia na dzień coraz mniej:)my u rodziców a za tydz jedziemy do świeradowa na 3 dni:)zaliczka wpłacona,myślę,że mojemu m nie cofną urlopu..
 
spokojnie Marza, nie cofną-będzie dobrze i wypoczniecie :)) cyce sie szybko "uspokoją" skoro odciagasz tyle co nic, staraj się jak najmniej :)

Ania, jak rączka Jasienkowa??

wrzuciąłm troche fotek na picasę, zapraszam laseczki :)
 
no właśnie co z prezentami?macie już coś na oku?ja ostatnio dokupiłam duplo i fajną układankę,jak będę w domu to mogę dać link:)u siostrzeńców mam fajnie,lista gotowa i już:)
ANIA gdzie te fotki...nic nie widzę;/
 
Picasa Web Albums - Anna K. - Listopad 2010

ja cos wymyslę dla Natalki (bo pewnie o to pytasz) chyba z Little People, cos ze zwierzakami, bo Nastusia uwielbia zwierzątka, bądz kotka, takiego co miauczy i chodzi(w smyku są do 100zł); ale nie będe raczej szaleć, bo stwierdziłąm, ze one mają tyle zabawek, że nie mam juz miejsca..dwa wózki mają, pełno lalek-przeróżnych, klocków też( a ponoc maja dostać na Mikołaja od dziadków, wiec tym bardziej u mnie odpada), konik na biegunach, rowerki, misie itd, cuda wianki.
dla Alicji mam juz lalę z filmu Dzwoneczek(jeszcze kupilam w Londynie i będzie jak znalazł i pewnie jeszcze domek dla PetShopów dostanie).
 
reklama
Ania 1 grudnia pasi, więc kawa, mam nadzieję że nie pokrzyżuje nam nic spotkania:happy2: Co do prezentów to Litlle People u nas na topie mamy farmę jeszcze po Ewci Jaś lubi się bawić. Pet shopy u Ewy też na topie udało mi się kupić ten mega domek za 120 zeta był na promocji w tesco zaraz po wszystkich świetych, teraz kosztuje też w promocji 249:szok: nie wiem czy wtedy ktos sie nie pomylil, bo jeszcze pani przy kasie dzwonila do biur ze taki domek za 120 sprzedaje.
Jasia raczka coraz lepiej dzis znów bylismy na zmianie opatrunku, odcieli mu tą skórę co została po pęcherzu:szok: Opatrunek trochę mniejszy w końcu palce widać:happy2:
Marzenka gratulacje!:-) No i widzisz i wcale nie jest tak strasznie a tak sie obawialaś. Widzę że wybór ne weekend padł szkoda że nie gołąb;-)
A gdzie reszta e-mamusiek się podziewa?
 
Do góry