reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Mamy chłopców - polećcie mi zabawkę dla niespełna 1,5 rocznego chłopca. Muszę (w zasadzie nie muszę, ale chcę) kupić prezent pod choinkę dla synka siostry małża (napisałam, że chcę chodź małż jest przeciwny bo nie rozmawiają ze sobą od poprzednich świąt - pisałam Wam o tym - ale dziecko jest niczemu winne. Kupię i zostawię u teściów. Nie liczę na to, że nasz szkrab coś dostanie - bo to przecież nie o to chodzi).
Problem w tym, że z racji sytuacji nie wiem co Mały ma, co lubi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przyszedł nam dziś ten dmuchany osioł, oczywiście M. się powstrzymać nie mógł i od razu go nadmuchał. Postawimy pod choinką z wywiązaną kokardą i będzie robił za prezent;-)
Osioł jakościowo rewelacyjny nie jest, przyjechał brudny i w niektórych miejscach ma takie pręgi białe, jakby brak farby, głównie na brzuchu, więc generalnie nie widać, bo brzuch ma prawie do ziemi:-D
Wrzuciłam osła do wanny i mu z Lenką kąpiel na początek zafundowałyśmy, napieniony wyglądał jak owca:-D Później mała go wycierała i całowała, a teraz za nim szaleje. Ciąga go po domu, skacze na nim, owocami plastikowymi go karmi:-D Moja kochana wariatka:happy2:
Później jej zdjęcia zrobię to zobaczycie;-)
 
Do góry