reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Aniam- jeszcze babie będziesz klientki nakręcać :p hehehe

Co do portek, ja do Zary nawet nie zaglądam, do HM również, wąskie w mojej okolicy mają C&A i Coccodrillo. I to muszą być mega wąskie, no dobra... B. chyba tylko Borysek Wronki bije w tym temacie :p
Na szczęście Kubula mężnieje, ale w przedziale wiekowym 9-10, bo tak chłopak mi wypada rozmiarowo :szok: to i tak ciężko mi coś na niego kupić. No i w tym aspekcie 34-35 rozmiar butka jest jak najbardziej na miejscu :) znaczy się proporcjonalnie jest :D
 
reklama
Aniez cocodrillo jedynie w outlecie cenowo wypada dobrze :-D
Oni nawet przeceny mają marne , także ja zakup tam portek sobie podaruje , no chyba że 5 kompletów łat dołożą w gratisie :-D

Zara ma dresówki rewelacyjne :tak: skoro szymek ich szybko nie załatwia to muszą być dobre :-D
 
Dziewczyny, która ma sokowirówkę? Przyznać się bez bicia. Co polecacie.

2 założenia dodatkowe (żeby urwać łeb hydrze niejako profilatycznie :p):

1. Cena ma znaczenie, bo za jakiś czas planuję kupić wyciskarkę do soków (taką do wszelkiego rodzaju soków, nie mylić z wyciskarką do cytrusów), więc nie chcę inwestować zanadto, bo wyciskarka to spory wydatek
2. Nie interesują mnie inne urządzenia w temacie, sokowirówka ma być, nie musi sprzątać kuchni :p

Aniam- dziwne to, co piszesz, ja w grudniu kupiłam dzieciom kurtki po 120 zeta za sztukę, swetry z 60% rabatem (na zaśkę też), koszule białe po 35 zeta (100% bawełny), jeansy za jakieś 45 zeta (też %), portki typu narciarskiego 2 lata temu dla szczuplaków za 100 złoty (Kuba 2 sezony przechodził już), koszulek i innych takich nie zliczę, bo nie pamiętam. Tylko ja często bywam i (to ważne) nie każdy sklep ma te same % część się pokrywa, ale nie wszystkie (zależy od kierownika).
Dresy genialne ma Mothercare. Też na % trzeba polować, ale się opłaca.
 
Ostatnia edycja:
Osobiście nie mam, ale sąsiedzi mają, taką i sobie chwalą, w sezonie czasami przynoszą soki dla dzieci.

Nie radzę takiej najtańszej z marketu, mama taką kupiła i od razu pękła pokrywa po pierwszym użyciu, reklamacji oczywiście nie podlegała, bo to uszkodzenie mechaniczne, więc sobie przestała parę lat, aż w końcu mama wywaliła dziadostwo.

Sokowirówka ZELMER 476 / ZJE1900X Inox - Media Expert
 
Aniez mi kolega z euro powiedziała jedną rzecz , Braun lub Bosh :tak: to dotyczy całego małego AGD .
najmniej tego mają w reklamacjach .
Zelmera piec do chleba szlag mi trafił :wściekła/y:
U nas ceny kosmos , bluzki bawełniane po ok 50 zł spodnie dla Olki 80 Kurtki 170-190 zimowe ponad 200zł .
Sklep ma jakiegoś prywatnego właściciela .
jakbyś kiedyś trafiła na reporter young , to mają piękne rzeczy rozmiarówka jak dla KUby .
tanio nie jest bo szyją u nas , ale na promo da się przezyć .
To już takie dla starszych chłopaków rzeczy , a nie jak pisałyśmy kiedyś o 5-10-15 fajne portki ale po kiego ten dzieciakowy helikopter tam doszyli :-D:-D
Do mothercare czasem włażę ale kilka rzeczy mi się zeszmaciło , więc jakoś nie włażę często :tak:
 
aniez, mam sokowirówkę z hipermarketu, taką za kilkadziesiąt złotych i nie jestem zadowolona. Sok owszem robi, ale to co zostawia to drugie tyle soku z niego by wyszło. Moi rodzice mieli taką 20letnią, to suchy wiór w odpadach był.
 
reklama
Onka- dlatego pytam, bo potrzebuję opinie użytkowników, więc najtańsze odpadają...

Aniam- z Tobą już sobie podyskutowałam w temacie :p

Maonka- mam 2 rzeczy Zelmera, prawie niezniszczalne... może faktycznie ich sokowirówkę, tym bardziej, że mają taką z moca 800

Elvie- wszelkie zestawienia zawierają wiedzę, którą już posiadam, czyli na co zwrócić uwagę (moc, ostrza, łatwość czyszczenia, kompaktowość itd.). To już wiem, ale pytanie jak się użytkuje :) więc chodzi mi o opinię użytkownika a nie to, co dziennikarz wydłubał z mat. prasowych producentów. Poza tym mało świeże to zestawienie.
 
Do góry