reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

ja ostatnio jestem w takim nastroju, że gdy wchodzę do sklepu z artykułami dziecięcymi to kupiłabym wszystko - wszystko mi się podoba i wydaje się, że jest niezbędne
 
reklama
ladniutka ta posciel i kolorek chyba najfajniejszy wybraliscie :tak:


fantastyczna ta rainforest posciel :tak::tak: tylko kurde droga;-)

Dostałam ją ze stanów o wiele taniej:tak:


Moda na sukces odcinek 10502 (wózków ciąg dalszy:-))

A ja tu żeby się wyładować i zmienić temat -POCIESZCIE MNIE!!!!

Co do zakupów powiem Wam że się wkurzyłam... te wszystkie bluzki i tuniki ciążowe to takie wory!!!! namioty dla ciężarnych!!! już się wkurzam bo mama truje mi d... że mogłabym już z tych moich golfów i bluzek przejść na "piękne ciążowe" ale ja w nich nic pięknego nie widzę:no: dodają z 10 kg bo wiszą jak szmaty!!!! nie przytyłam tyle żeby maskować się w tych łachach -mam ładny brzunio który mi się podoba i nie chcę tego ukrywać!!!
Tunika ciążowa o surowym kroju i wykończeniu - Ubrania ciążowe po pracy - odzież ciążowa - moda ciążowa - ubrania ciążowe - Funmum
NO SAME POWIEDZCIE -TO JEST TUNIKA CIĄŻOWA!!!! DLA KOGO!!!!
Może ja po prostu nie potrafię szukać ale nie przemawiają do mnie takie szmaty zakrywające to co w ciąży najpiękniejsze:no::no::no::no:

h... e... l... p...

Idz do normalnego sklepu typu cubus czy inny i kup sobie normalną bluzke tunikę , ja nie mam ciążowych rzeczy i też worków nie lubie:-D
 
miałam ten sam problem - nie przytyłam jakoś mam tylko wystający brzuszek.
kupiłam fają tunikę na allegro EST_MODOWY HIT DLA MODNEJ MAMY_KASZMIROWA MATYLDA (819770812) - Aukcje internetowe Allegro
nie jest obszerna nie wisi - ładnie opina brzuszek i w sam raz na zimę na jakąś cienką bluzeczkę

piękny ten sweterek, szczególnie w białym kolorze, dla mnie jednak za późno na takie zakupy, bo te dwa miesiace z kawałkiem szybko zlecą, a potem będę juz przecież szczuplutka, he he... ;-)
 
kwiatuszek ja wlasnie rozwazam zakup tego wozka i kazda opinie jest dla mnie wazna dzieki:-)
spoko, służę radą :-)

Ktoś juz zamawiał na allegro jakieś ręczniczki może fajne? boję się trochę że gatunkowo będą kiepskie - a ja z tych co najpierw lubią pomacać :sorry2:
mnie się ten bardzo podoba, zamówię go tylko, ze w lutym dopiero, wygląda, że to grubsza frotka no i firma dobra, beżowy jest piękny
 
A ja lubię "worki" :) nie przepadam teraz za pokazywaniem brzucha w obcisłych bluzkach. A tuniki kupuję po prostu w dużych rozmiarach żeby wygodne mi były i za bardzo brzucha nie dotykały ;)
A odchodząc od ciuchów na moment, chciałam spytać o butelki. Na Alle sa fajne zestawy butelek ze smoczkami, butelek z laktatorem i sterylizatorem. Kupiła już któraś z Was taki zestaw? Bo ja się zastanawiam czy zestaw czy kompletować sobie wszystko osobno. Chodzi mi mniej więcej o coś takiego
ZESTAW STARTOWY Butelki AVENT PHILIPS Butelka (870984322) - Aukcje internetowe Allegro
PHILIPS AVENT STERYLIZATOR LAKTATOR BUTELKI ZESTAW (880579759) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziewczyny poczytalam tak "po lebkach" szybko i widze ze nadal gadka o wozkach x-landerach itd. i o ciuchach ciazowych, ja tez nie cierpie workow i ubieram tylko rzeczy co podkreslaja figure a juz najbardziej moj wystajacy brzuszek!!

13x13 jeśli już muszę kupić ciucha ciążowego typu bluzka, to robię to w Esprit, tu można co nieco zobaczyć z ich kolekcji: ESPRIT European Online-Shop - fashion for women, men and kids!
widze ze tez lubisz moj sklep, tylko ze ja na niemieckiej stronie zamawiam, wiekszy wybor jest i chyba wiecej przecen...
ja ostatnio jestem w takim nastroju, że gdy wchodzę do sklepu z artykułami dziecięcymi to kupiłabym wszystko - wszystko mi się podoba i wydaje się, że jest niezbędne
tez tak mam, ale trzeba sie opamietac, bo rzeczywiscie nie jest nam wszystko potrzebne, a tez nie wiadomo co dostaniemy w prezentach jak sie dzidzia urodzi...
 
A ja lubię "worki" :) nie przepadam teraz za pokazywaniem brzucha w obcisłych bluzkach. A tuniki kupuję po prostu w dużych rozmiarach żeby wygodne mi były i za bardzo brzucha nie dotykały ;)
A odchodząc od ciuchów na moment, chciałam spytać o butelki. Na Alle sa fajne zestawy butelek ze smoczkami, butelek z laktatorem i sterylizatorem. Kupiła już któraś z Was taki zestaw? Bo ja się zastanawiam czy zestaw czy kompletować sobie wszystko osobno. Chodzi mi mniej więcej o coś takiego
ZESTAW STARTOWY Butelki AVENT PHILIPS Butelka (870984322) - Aukcje internetowe Allegro
PHILIPS AVENT STERYLIZATOR LAKTATOR BUTELKI ZESTAW (880579759) - Aukcje internetowe Allegro

ja bym się wstrzymała z butelkami i laktatorem, są to rzeczy które można kupić od ręki (nie czeka się jak na wózek) a nie wiadomo czy będą potrzebne
u mnie np. młoda była na piersi do roku i dwóch miesięcy, a jak ją odstawiłam to nie chciała jeść mleka z butelki i była na jogurtach, a po 6 miesiącu jak wprowadza się picie herbatek to piła króciutko przez butelkę balonik Canpol Baby a potem kubek niekapek aventa,
wszystkie butelki jakie kupilam wczesniej nuki, aventy nie wykorzystałam w ogóle, laktator używałam tylko kilka dni jak Hania miala 7 miesiecy i mi pogryzła piers i nie chcialam jej karmic zranioną,
odciagalam wtedy z tej zranionej pokarm zeby sie nie zastal
a do butelki nie odciagalam bo nie chciala z niej pic
tak wiec jakas tam mozna kupic, ale zapasy po kilka butelek sa raczej bez sensu,
zawsze mozna dokupic jak beda potrzebne,
no chyba ze ktos z góry nie nastawia sie na karmienie piersia
 
dziewczyny jeszcze raz was przymecze, kupowala ktoras wanienke przez allegro albo cos, taka ze stojakiem? ktore sa dobre?, jaka kupic?, bo chyba z tego przewijaka z wanienka zrezygnuje bo taka mala ta wanna...a przewijaka nie potrzebuje, bo bede miala osobno
 
Kwiatuszku, ten wozek ktory wydaje sie byc OK to
Graco - Alano Travel System, Berkley



Ja go widzialam u kolezanki i wyglada dobrze i podobno jest trwaly...



Wlasnie jestem na skype z rodzicielka i ona sie upiera zeby wyslac wozek z Polski. Wypatrzyla sobie jakis niedrogi z firmy Tako. Czy slyszalyscie cos o tych wozkach?

Teraz mi o nim opowiada i sie zachwyca ;) Wspominala tez o innym, zapytam jesli mi da dojsc do slowa hahaha
 
reklama
dziewczyny jeszcze raz was przymecze, kupowala ktoras wanienke przez allegro albo cos, taka ze stojakiem? ktore sa dobre?, jaka kupic?, bo chyba z tego przewijaka z wanienka zrezygnuje bo taka mala ta wanna...a przewijaka nie potrzebuje, bo bede miala osobno

ja mam taką
WANIENKA wanna WANNY ONDA ok baby OKBABY $$$$$$$$ (882997639) - Aukcje internetowe Allegro
jest wielka i dla mnie super się sprawdziła :tak:Szymek do tej pory się w nią mieści choc już w niej nie kąpie
do tego można nabyć stelaż
STOJAK POD wanne ONDA onde ok baby okbaby -italy!! (882997655) - Aukcje internetowe Allegro
lub mozna ją kupić ze stelazem na wanne
WANIENKA ONDA OK BABY + STELAŻ OKBABY na wannę (870920460) - Aukcje internetowe Allegro


Kwiatuszku, ten wozek ktory wydaje sie byc OK to
Graco - Alano Travel System, Berkley



Ja go widzialam u kolezanki i wyglada dobrze i podobno jest trwaly...



Wlasnie jestem na skype z rodzicielka i ona sie upiera zeby wyslac wozek z Polski. Wypatrzyla sobie jakis niedrogi z firmy Tako. Czy slyszalyscie cos o tych wozkach?

Teraz mi o nim opowiada i sie zachwyca ;) Wspominala tez o innym, zapytam jesli mi da dojsc do slowa hahaha

Tako sa ciezkie a do tego srednio ładne:no: ale to moje zdanie oczywiście
Masz tyle tam wózków fajnych że nie ma sensu kupować w Polsce , dwa że u ciebie cenki sa dobre napewno
 
Do góry