reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Katjuszkooo - zgodzę się z twoim mężem że trzeba uważać. I prawda jest że to są różni sprzedawcy.
Ja mam zasady, których się trzymam
Kupuję tylko od sprzedawców, których opinia jest minimum 4.7/5.
Robię zakupy tylko w sklepach, w których dużo osób kupuje i wystawionych jest wiele opinii
Czytam, czytam i jeszcze raz czytam opinie. Dzięki temu, że Rosjanie chyba uwielbiają wystawiać opinie, jest to skarbnica wiedzy na temat rzeczy, którą chce się kupić. Przede wszystkim, zawsze jest kłopot z rozmiarówką, warto dogłębnie sprawdzić tabele rozmiarów a potem poczytać opinie, bo ludzie piszą, który rozmiar zamówili i na jaki wzrost dziecka u nich pasował bądź nie.

Generalnie nie warto rzucać się i kupować od razu coś co się spodobało. Po pierwsze, warto przeglądać dalej bo więcej niż pewne, że inny sprzedawca będzie miał te samą rzecz taniej. Nie warto kupić od sprzedawcy, który żąda dodatkowej opłaty za przesyłkę, znajdziecie stu innych sprzedających to samo z wysyłką za darmo.
Ja wolę kupować na wyrost niż na dany wiek bo nie chce ryzykować, że coś będzie małe. Odsyłać nie warto.

Jeśli podobają wam się bluzki i te różowe spodenki to gorąco wam polecam wam szukać ciuszków Neat brand i Nova brand. Można zwariować. W sumie dla Emmy większość rzeczy kupuję tych właśnie firm.

Przesyłka, jak to z Chin, trochę idzie. Do mnie przeważnie 25 dni, do Polski pewnie będzie szybciej.

Aha. I gdyby was skusiły zakupy i będziecie sobie zakładać konto to nie podpinajcie danych karty do konta. Strzeżonego....
Ja za każdym razem wolę cierpliwie wstukać dane.

Ja jeszcze czekam na kurtkę dla Emmy i zabawkę do kąpieli.

Kupowałam też z Ali kocyki dla małej, które uwielbiam, zabezpieczenia "baby proof" do domu i parę ciuchów dla mnie ale z tym jest akurat problem. Przypuszczam, że osoby niższe niż ja miały by mniejszy problem z rozmiarówką, choć da się upolować coś fajnego.

Ogólnie polecam Ali, szczególnie te dwie firmy na zakupy dla dzieci
 
reklama
Madzik dzięki za dokładne info :-) na pewno skorzystam, choćby właśnie na próbę. Do nas ostatnio paczki szły niecałe 3 tygodnie.. M założył sobie konto na PayPal i tak płacił. Podobno można tak zrobić, że wpłaca się tam, a sprzedawca dostanie kasę dopiero po odebraniu przesyłki... Ja coś wybiorę, m kupi ;-) w razie czego będzie obopólna wina :-)
 
Wczoraj mała została obkupiona w Pepco, tuniki, legginsy, bluzeczki. Jednak to co mi się najbardziej spodobało to sweterek. Dostała biały i różowy.
 

Załączniki

  • sweterek-niemowlecy-ubranka-dla-dzieci-pepco-GALLERY_MAIN-24866.jpg
    sweterek-niemowlecy-ubranka-dla-dzieci-pepco-GALLERY_MAIN-24866.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 110
EDYSIEK śliczny sweterek,wstawaj fotki reszty:tak:
Ja jutro może troche kasy wydam bo na sponsorów nie liczę;-)
Apo ile tuniki w pepco?dawno nie byłam i nie mam nigdzie po drodze:-(
 
Edysiek, dzięki muszę po takie komplety się wybrać. A to moje ostatnie zakupy i nic różowego nie ma Hehe
 

Załączniki

  • 20150812_141448.jpg
    20150812_141448.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 117
  • 20150812_141350.jpg
    20150812_141350.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 111
  • 20150812_141322.jpg
    20150812_141322.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 114
Milenko śliczne te trampki :tak:
Wrzucę fotki, tylko widzę że Ty kupujesz swojej już na 104 a moja teraz nosi rozmiar 86 i tylko legginsy jej zaczynam kupować na 92.

Teściowa kupiła jej legginsy z Krainy Lodu na 98 :szok: muszą poczekać.
 

Załączniki

  • WP_005395.jpg
    WP_005395.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 114
  • WP_005374.jpg
    WP_005374.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 111
  • WP_005378.jpg
    WP_005378.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 109
  • WP_005379.jpg
    WP_005379.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 139
  • WP_005385.jpg
    WP_005385.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Edysiek sweterki rewelacja :-) i butki :-)

wow myślałam, że tylko ja ostatnio znowu miałam falę, ale nie ma co ukrywać K wyrosła mi z wszystkich legginsów długich.. co prawda teraz nie używamy, ale jak było kilka chłodniejszych dni to niania dała mi do zrozumienia, że dziecko ma za małe ;-) Kupiłam jej na allegro legginsy takie: NEXT Śliczne LEGGINSY -3PACK- _APPLE 3D_ kompl. 98 (5601733770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. od razu na 92 i 98. przyszły i powiem szczerze, że są naprawde fajnej jakości i prezentują się dużo lepiej niż na zdjęciu. A co najważniejsze, to mają luźną szeroką gumkę... bo te obciskające mnie do rozpaczy doprowadzają.. Koszulki mamy, aktualnie nosimy na 92-98, bo luźniejsze na upał, a na przyszły rok na pewno będą za małe.. Z rzeczy potrzebnych na już to mam jakiś pełne butki typu tenisówki/adidaski i jakiś cieplejszy bezrękawnik.. poza tym kombinezon na zimę :p bo inne rzeczy ma albo po córce przyjaciółki albo podostawane.. na jesień/zimę mamy np 3 kurtki :-) ale jakoś mnie to nie martwi :rofl2:
 
Do góry