reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Pastela,
ja tez mialam 75 B, teraz doszlam do 80 D, a po ostatniej ciazy jak karmilam najwygodniej mi bylo w 80C
Najwazniejsze, aby Ci nic nie uciskalo, bo potem przy karmieniu mozna sie nabawic klopotow
;)
 
reklama
zebra - pamiętaj - jakby Ci się nie udało wyciągnąć Olafa do Lidla to końca maja to ja chętnie mogę kupić te pieluchy, a wyslę za darmo więc nie poniesiesz dodatkowych kosztów :happy:

mila333 - sukienka prześliczna :-)
 
Anna szlafrok super, taki cienki, może i ja się skusze, bo ten mój to taki ładny nie jest... :)

Mila no cóż, co tu powiedzieć, cudo kupiliście :)

Heheh Fasolku dokładnie!! :)

Alkmena Kochana jesteś, dzięki, będę pamiętać :)
 
Mila sukienka słodziutka!!!
A wózek upatrzyliście sobie jakiś?

Zebrra jakbyś namierzyła te szlafroki w innych kolorach to daj cynk, ja znalazłam tylko M i S różnokolorowe, a potrzebuję L lub XL (najlepiej różowy lub niebieski)
 
reklama
Ankami - coś mi się nie chce wierzyć, że rośnie razem z brzuszkiem. To on się rozciąga czy co? Przecież satyna nie rozciąga się! Ciekawe...
 
Do góry