reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam najfajniejsze dziecko na świecie

ZielonaMamma

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2020
Postów
1 662
Muszę się wygadać, bo wśród bliskich znajomych pierwszi zostaliśmy rodzicami i czuję się niezrozumiana 😁
Synek zaraz skończy 1,5 roku i uważam, że mam najfajniejsze dziecko na świecie. Jest taki kochany i słodki jak nigdy wcześniej i wątpię, żeby kiedyś jeszcze taki był. Każdy problem da się rozwiązać tuleniem do mamy. A jak się cieszy, gdy coś mu wyjdzie! Narysowane kółko wszystkim pokazywał i się cieszył, że mu wyszło 😁 A jak patrzę na zabawę synka z tatą, to mi się normalnie płakać chce, taki słodki obrazek 😁
Jestem jakąś dziwna, czy też tak macie?
Najlepsze jest to, że jeszcze w ciąży nie byłam pewna, czy chcę dziecko. Po porodzie czułam tylko odpowiedzialność. A teraz takie coś 😁
 
reklama
Uwierz ze każda mama ma najfajniejsze dziecko na świecie 😊
Słyszałam to zanim zostałam mamą, ale nie wiedziałam, że uczucia są tak silne 😉
A mi chodzi nie o to, że moje dziecko jest wyjątkowe, tylko o wiek, w którym jest. Taki bezproblemowy słodziak 🙂 już komunikatywne (z rodzicami), a jeszcze bez problemów wychowawczych.
 
Słyszałam to zanim zostałam mamą, ale nie wiedziałam, że uczucia są tak silne 😉
A mi chodzi nie o to, że moje dziecko jest wyjątkowe, tylko o wiek, w którym jest. Taki bezproblemowy słodziak 🙂 już komunikatywne (z rodzicami), a jeszcze bez problemów wychowawczych.
Ciesz się tą chwilą póki możesz. Za chwilę będzie bunt dwulatka a zanim się obejrzysz przejdzie płynnie do buntu trzylatka 😉
 
Słyszałam to zanim zostałam mamą, ale nie wiedziałam, że uczucia są tak silne 😉
A mi chodzi nie o to, że moje dziecko jest wyjątkowe, tylko o wiek, w którym jest. Taki bezproblemowy słodziak 🙂 już komunikatywne (z rodzicami), a jeszcze bez problemów wychowawczych.
Tak to jest fajny czas🙂ja gdyby nie to że u nas jest dwójka w tym wieku i poprostu chyba nie mam tak czasu żeby się nad tym pochylić to też bym była tym rozczulona😊a jeśli chodzi o te bunty to u mojej starszej córki tego raczej nie było raczej jest takim slodziakiem ciągle od tego 1,5 roczku 😉😊
 
reklama
Zgadzam się w stu porocenach! Mój synek już skończył dwa lata i dalej jest słodki i najfajniejszy.. Ale coraz częściej zdarza mu się powiedzieć nie..
Ale dalej przebiega się przytulić, jak mi smutno.. Albo się bawi i nie z gruchy nie z pietruchy mówi: Kocham Cię. Chcesz się przytulić (takie pytanie mu zadawałam i teraz zamienia pytanie w stwierdzenie :)
Gdyby mi ktoś te dwa lata temu powiedział, że będę sie rozczulac nad tym malcem, nie uwierzylabym...:)
1,5roku to super dziecko!!!
 
Do góry