reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

zuza to ci dopiero był wysyp, u nas pomiędzy dolnymi a górnymi jedynkami było 3 miesiące przerwy, czyżby następne też dopiero za 3 miesiące??:-D
 
reklama
Lena, maly zeboludku gratulacje!!!!:-):-)

u nas juz 8 zebow po 4 na gore i dol, ale z tymi na gorze to tragedia wylaza tak,ze mala normalnie pluje slina, rozdziawia sie a ona jej splywa strumieniem:confused2:i strasznie marudzie.....ostatnio jednak znalazla sobie zabawe,ze pluje na podloge i palcem rozmazuje sline w kolo:dry:
 
ja pierdziu :szok: ale zasuwacie z tymi zębami. my ledwo 2 mamy jeszcze nie całkiem wyrośnięte ;-)
 
Wysyp byl niezly, tylko moj zeboludek nie lubi myc zabkow i tu jest problem:wściekła/y:
nie pozwala mi za dlugo grzebac w swojej buzi, zaczyna mnie gryzc albo po prostu ryczy:no:

Leyna
u Leny tez nie sa calkiem wyrosniete, kazdy jest w innej fazie, przesmiesznie to wyglada:-)
 
Gratulujemy wszystkim zebaczom..u nas wyrosly gorne jedynki ..obydwie na ten sam czas ..wiec stan na dzien dzisiejszy 4 zeby ...a co do mycia to ulubione zajecie mojej malej..zawsze z tatusiem myje zabki po obiedzie i po kolacji i ma juz prawdziwia dorosla szczoteczke bo przedtem miala taka z silikonu :))))
 
Gratulujemy wszystkim zebaczom..u nas wyrosly gorne jedynki ..obydwie na ten sam czas ..wiec stan na dzien dzisiejszy 4 zeby ...a co do mycia to ulubione zajecie mojej malej..zawsze z tatusiem myje zabki po obiedzie i po kolacji i ma juz prawdziwia dorosla szczoteczke bo przedtem miala taka z silikonu :))))

u nas tez zawitala taka "dorosla" szczoteczka, tylko nie wiedziec czemu mala ciumka ale druga str:baffled: a jak jest z pastami do zebow, ktos sie orientuje, bo gdzies czytalam,ze chyba z nimi tzreba poczekac, do czasu az dziecie samo ja wypluje:confused:
 
u nas tez zawitala taka "dorosla" szczoteczka, tylko nie wiedziec czemu mala ciumka ale druga str:baffled: a jak jest z pastami do zebow, ktos sie orientuje, bo gdzies czytalam,ze chyba z nimi tzreba poczekac, do czasu az dziecie samo ja wypluje:confused:

redaktorka wlasnie dzisiaj o tym czytalam w dzidziusiowej gazecie, jest dokladnie tak jak piszesz, pasta dopiero, jak naucza sie wypluwac i trzeba zaczynac od cwiczen z sama woda, zeby nauczyly sie plukania buzki
 
zapomniałam się pochwalić, że nie czekaliśmy 3 miesięcy na następny ząbek, wczoraj wyszła górna prawa dwójka:tak: więc mamy 5:-D:-D:-D
 
reklama
A moja ma 4 ząbki bo 2 górne dopiero sie przebiły, ale juz jak zaciśnie mi na palcu to ma siłe:-))
 
Do góry