reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

reklama
Ja umiem tylko haftować krzyżykami, a to na szatkę nie bardzo się nadaje. Moja mama potrafi szatki haftować. Dla naszych dzieci wszystkie haftowała :)
Ale dzięki dziewczyny że pomagacie mi coś wymyślać:*
 
Czytam "Jak poślubić wampira milionera" Karrelyn Sparks- fajna, lekka, paranormalna komedia romantyczna

Jest to 1 część z 10 wydanych książek o wampirach tej autorki.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wlasnie obejrzalam film " Nad życie" dedykowany Agacie Mróz. Spłakałam sie niemilosiernie ale naprawde polecam. Pokazuje jakie życie jest kruche i ile trzeba dac z siebie ile przezwyciezyc aby dojsc do spelnienia.
Jak macie okazje to obejrzyjcie!
Tylko zaopatrzcie sie w paczke chusteczek
 
Ostatnio przeczytałam Evansa: Podarunek, Kolory tamtego lata, Szukając Noel. Wszystkie fajne a najbardziej mi sie podobała ta ostatnia. Wyciskacz łez !

Na zajączka kupiłam sobie w Biedronce "Matkę świętego " Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko. Już mam kolejkę do tej książki. Niesamowita kobieta. Dla mnie wzór matki. To jaki był x.Jerzy Popiełuszko to w dużej mierze jej zasługa. Szacun :tak:
 
Przeczytałam fajną książkę. Jeśli macie ochotę na nieco gejowski kryminał z akcją osadzoną w Międzyzdrojach, to polecam "Drwala" Michała Witkowskiego. Teraz zaczęłam "Lubiewo bez cenzury" tego autora, jest ostro, na razie opinii nie ma, muszę skończyć. Coś ostatnio gejowska literatura mnie wciąga, eh.. Jak to mówią, wszystkiego trzeba w życiu spróbować ;)
 
reklama
Kota ja też lubię gejowską literaturę... ;)sama wiesz...już czytałam co nie co ;)
Kupinosia muszę przeczytać tę książkę...
Boże nie mam czasu ostatnio na czytanie i czuję się z tym strasznie. Tęsknię za chwilą dla siebie...ale jest praca i obowiązki. Może uda mi się coś ugrać dla siebie...ehh..trochę czasu!
 
Do góry