reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama po godzinach czyli coś na leniwe zimowe wieczory

kati ja Greya przeczytałam kiedyś i chociaż mnie wkurzał język/tłumaczenie i momentami "płytkość" tekstów, to wciąga rewelacyjnie, ale może to głównie wina tematu? powiem tak - historia, temat wciągające, może dlatego, że ja też nigdy chyba do tej pory tak "erotycznej" książki nie czytałam :zawstydzona/y: ale mogłaby być napisana duuuuużo lepiej! filmu jestem ciekawa :tak:
ja ostatnio zabrałam się za Czarną Serię, przeczytałam chyba 7 części Lackberg - lekkie, łatwe i przyjemne kryminały z rozwiniętymi wątkami osobistymi postaci i polecam, chociaż też bym się mogła do kilku rzeczy przyczepić :-p
 
reklama
kasiu ja też tak "erotycznej" książki nie czytałam ;-) podczas czytania pierwszej części byłam wprost zbulwersowana i tą właśnie część bym nazwała dramatem erotycznym, a dwie następne to melodramaty erotyczne. Ale fakt niektóre teksty mnie też denerwowały ale biorąc pod uwagę że to pierwsze powieści tej autorki to rewelka - też jestem ciekawa filmu :-)
 
ja wprawdzie nie gustuje w powieściach(tylko poradnikach psychologicznych, ezoteryce i rozwoju duchowym i osobistym- także jak macie cos ciekawego na oku to podzielcie sie), ale ostatnio teściowa podsunęłami powieść Lesley Lokko "Świat u stóp" i przeczytałam ja jednym tchem choc jest opaśna,bo ma 600 stron...
 
ja czytam Grę o Tron i jestem zachwycona! Uwielbiam te ich zagrywki, sztuczki, świństwa i kłamstewka. Dla mnie genialne! ale kończę już ostatni wydany tom, na kolejny pewnie poczekam kilka lat bo autor ostatnio się nie spieszy. A ja chce wiedzieć co będzie dalej:angry:
 
kasiu ja jeszcze wracając do książki "50 twarzy..." to zastanawiałam sie nad nieco wybujałą wyobraźnia autorki dotyczącą możliwości seksualnych Christiana Greya - szczerze może są wyjątki ale który facet tak często może raz za razem ;-)

marta a o czym jest ta książka? bo chce dopisać do listy do przeczytania

Traschka ja kryminałów i thrillerów nie lubię, zawsze sie po nich boje gdziekolwiek ruszać, nawet zbytnio filmów takich nie oglądam a horrorów w ogóle :confused:
 
Traschka a cha a to moze sie kiedyś skuszę :tak:
teraz dałam liste teściowej (a co niech się przejdzie ;-)) żeby mi przyniosła Zmierzch Stephenie Meyer - widziałam filmy ale ja zawsze wolę książki :-)
 
reklama
Do góry