reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

Kasiad na pewno znajdziesz coś dla Oliwi z grupą w jej wieku Emilka przyjęta jest do 4 latków i są tam dzieci 3,5-4 letnie na pewno jest to balet z przymrużeniem oka nie to co dla 7 latków tam uczą się już poważniej bo te mniejsze dzieci u nas robią wszystko w formie zabawy a nie że ćwiczą tak poważnie jak starsze grupy

Oliwka by się dogadała ze starszymi dziećmi ale byś musiała się dowiedzieć jak wyglądają zajęcia czy są to już złożone figury i poważna nauka czy taka luźniejsza tego forma :)

spróbuj poszukać w klubach dla dzieci itp
 
reklama
no właśnie bo czasem jak się trafi na mega nauczycielkę to może ją zrazić.ja jak byłam mała w zerówce to zaczełam chodzić do szkoł baletowej w Gdańsku i dobrze to wspominam zresztą te zdjęcia w strojach są boskie.moja mama sama robiła mi paczki z bibuły naszywanej na kostium.tylko w 3 klasie szkoł podstawowej musiałam się zdecydować albo szkoła baletowa albo zwykłą podstawówka no i pokochałam moją panią ze szkoł podstawowej i było po balecie.
 
Kasiad Oliwka bardzo ładnie rysuje:tak::tak: Bardzo zdolna z niej dziewczynka:-) Ja bym chciała, żeby Victor narysował coś takiego za jakieś 2-3lata chociaż:-p

Patch Staś genialnie łączy fakty:tak: Zdolniacha Mały;-) Dobrze, że ma wsparcie w siostrze i na wszelkie zajęcia chętnie chodzi i stara się przezwyciężać swoją nieśmiałość:tak: A i uczy się przy tym wielu pożytecznych rzeczy jak widać;-)

Karola brawa dla Szymcia za pierwszy samodzielnie przepłynięty metr;-):-)

Rosmerta
super, że Hubek radzi sobie z Lego:tak: Tak się zastanawiałam ostatnio czy Victor by dał radę, bo on uwielbia klocki, bardzo lubi budować, tylko jeszcze nie próbował z takimi małymi;-) Może mu kupie jakiś mały zestaw i zobaczymy:tak: Tylko najgorsze, że Oliver pewnie też będzie chciał, albo będzie mu psuł:-p:sorry2:

Fajnie, że dzieciaki zaczynają mieć powoli indywidualne zainteresowania i pasje:-) Jejku i pomyśleć, że to już zaczął się wiek, w którym można się rozwijać w innych kierunkach tj. sztuki walki, balet czy inne:-) Ja się zastanawiam na co Victor by chciał chodzić;-) Pewnie na basen, ale może coś mu się już w jego małej główce zmieniło:-D Pomyślimy w przyszłym roku nad jakimiś dodatkowymi zajęciami, jeżeli będzie chciał i miał wenę po szkole:tak:
 
no piękna i ten napis Szymek tylko O E T L I napisze a no i bym zapomniała najważniejsza litera Z jak Zyg Zak
 
reklama
Dzięki :-) Oli rysuje dużo szczegółów, róża musi mieć kolce, jak rysuje ludzi, to mają rzęsy, kolczyki w uszach i włosy długie lub krótkie (w zależności jaki jest stan faktyczny), a domy mają okna i drzwi z klamkami, z komina leci dym :tak:
Co do pisania, to coś tam potrafi napisać, kilka prostych wyrazów, literek wszystkich jeszcze nie zna, ale sporo - ale to wszystko nie moja zasługa tylko przedszkola, które uczy dzieci metodą Rocławskiego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry