reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamoza u 4 latki

Dołączył(a)
22 Maj 2023
Postów
1
Jestem ojcem 4 latki. Dziecko Tinderowe. Kobieta zaplanowała sobie dziecko bez mojej zgody przy jednorazowym sexie. To znaczy znaliśmy się trochę i miała czas to zaplanować.

Niestety udało się jej.

Ale no cóż za nieuwagę się płaci. Niemniej od samego początku chciałem i chce uczestniczyć w życiu córki która bardzo kocham. (tylko nie chciałem mieć nic do czy ienia z tą kobietą która jest klasycznym socjopata i psychicznym przemocowcem).

Sytuacja jest o tyle trudna że wszystko (jako że plan był bez ojca) idzie prez sad. Adwokaci itp. Akcja dzieje się w Niemczech gdzie ojcowie mają zerowe prawa.

Tak czy siak obecnie widuje dziecko co dwa tygododnie w weekendy od 10-17. Aby mieć więcej kontaktu z Córka przeprowadziłem się z Hamburga do Frankfurtu (Bo mama po porodzie przeprowadziła się do Frankfurtu). Decyzja trudna i wbrew mnie ale niech tak będzie.

Mam duże mieszkanie i osobny pokój Dla córki. Zarówno ja jak i mamy są dobrze usytuowanymi osobami. Ja Lekarz ona Nauczyciel.

Jednak dziecko podlega ciągłej manipulacji. Boi się dowiedzieć mamie że z Tatą była fajna zabawa. Widzi to zarówno moja rodzina która jeździ 1000 km co miesiąc żeby zobaczyć wnuczkę.


Po 2 latach sądu zanosi się na to że w końcu być może dziecko będzie mogło nocować u mnie.

Problem w tym że córka coraz częściej ma napady ze chce wracać do mamy. Jest to oczywista manipulacja z drugiej strony bo wcześniej spędzaliśmy cały dzień razem i nigdy nie było żadnych problemów.

Więc pytanie o klasyczna mamoze.

Jak sobie radzić kiedy druga strona tylko czeka na to żeby dziecko płakało i robi wszystko w tym kierunku i w jaki sposób przeprowadzić to nocowanie.?

Będę wdzięczny za pomoc i informacje.
 
reklama
Do góry