reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie Bliźniaczków - piszcie i radźcie!

Witam :-D:-D
Olik nie martw się będzie dobrze.Też leżałam w tym szpitalu i wiem jak tam jest. To co napisałaś to prawda.To są twoje pierwsze dzieci?A co do czasu to teraz tak ci pomału leci, ale później leci czas tak szybko że będzie już pół roku .Pozdrowienia:-D:-D
 
reklama
Witam ;)
Tak to moja pierwsza ciążą, może dlatego trochę panikuję ;) Ale póki co ciągle chodzę na badania i oprócz badań prenatalnych co 2 tygodnie zostałam skierowana na UKG serduszek Dzieciaków przed 30 tygodniem ciąży. Jak do tej pory wyniki badań serduszek są dobre i nie wiem dlaczego mam skierowanie na UKG? Zasugerowano mi poród przedwczesny w 30 tygodniu ciąży - czy to może być pokierowane oceną serduszek przed ewentualnym przedwczesnym porodem? Czy miałaś również wykonywane takie badania?
A jak Twoje pociechy? Rosną???Ile teraz mają? Gorąco Was pozdrawiamy - ja i moje 2 Łobuziaki ;)
 
Olik to panikowanie to normalne też się bardzo bałam.Nie wiem co to jest to UKG bo nie miałam takich badań robionych. Co do przed wczesnego porodu to nie masz wyjścia musisz zaufać lekarzom oni wiedzą co będzie najlepsze dla ciebie i twoich chłopców.A masz swojego ginekologa? i gdzie pracuje?
Moje dziewczynki mają się dobrze, miały katar i kaszel, ale przeszło.
Trzymaj się mocno i trzymam kciuki żeby było dobrze. :-):-)Bo będzie dobrze:-D
Ja też gorąco pozdrawiam i pogłaskaj chłopców odemnie :-D:-D:-D
 
Urodziłam ;)))
Jestem po cc, Chłopaki przyszli na świat w 31 tc. Czekam niecierpliwie na Ich powrót do domu. Pozdrawiam wszystkie Mamy!!!
 
Poród był przyspieszony ze względu na komplikacje - Patryczek urodził się z wagą 1180g/41cm, Pawełek 1830g/44cm. Oboje są w inkubatorach po przejściach. Dzięki Bogu szybko zbierają siły i rosną. Już nie mogę się doczekać ich powrotu do domu. Ciężko mi z myślą, że są daleko ode mnie.
Trzymam kciuki za wszystkie Wasze Maleństwa! Pozdrawiamy :-)
 
O to duża różnica między chłopakami czyżby zespół podkradania? Trzymamy kciuki za chłopaków, zdrówka i szybkiego powrotu do domku.A w którym szpitalu rodziłaś?
 
Witam po bardzo długiej przerwie:-)
OLIK GRATULACJE!!!! wiedziałam że będzie wszystko dobrze:-):-)
Trzymam kciuki żeby przybierały na wadze i jak najszybciej były w domciu:-)
Dużo buziaczków dla chłopców.;-) Pozdrawiam.
 
reklama
Witam ponownie Mamusie!
Tak, niestety od jakiegoś czasu stwierdzono TTTS. Nie do końca potwierdzano, że zespół podkradania istnieje, ponieważ z większym chłopakiem wszystko było w porządku, natomiat mniejszy mało przybierał na wadze i miał osłabione przepływy pępowinowe. Dopiero w dzień porodu stwierdzono zbyt dużą różnicę pomiędzy Chłopakami i różnicę w ilości wód płodowych. Dlatego skierowano mnie bardzo szybko do szpitala do Katowic, ponieważ tam były miejsca w inkubatorach. Muszę podkreślić, że w przypadku bliźniąt niesamowicie ważne jest, żeby w przypadku jakichkolwiek wątpliwości być pod stałą opieką lekarzy. Sama naciskałam, żeby już od początku 7 miesiąca być w szpitalu. Gdybym nie była, nie wiadomo jakby się ta ciążą dalej potoczyła. Ogromne podziękowania dla wszystkich lekarzy, którzy sie moimi Maleństwami opiekowali.

Teraz Chłopaki szybko zbierają siły i czekam na ich powrót do domu. Bardzo za Nimi tęsknię!!! Pozdrawiam gorąco wszystkie Mamusie.:-)
 
reklama
Do góry