reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Z tym słońcem to ogólnie ściema, niby kilka minut w cieniu, jak odsłonięta jest sama buźka to starczy (bez filtra of kors) - u mnie mały Piotrus siedział po 3-6 godzin na dworzu i miał krzywicę mimo podawania d3. No więc ja nie wierzę. Ale w teorii tak jest. W cieniu 40% promieniowania UV przechodzi. Przez ubranie zależy od ubrania, ale nie jest tak że nic nie przechodzi.
 
check check nowy komp i nowy net
Jeju, jak mnie wszystko ostatnio wqrwia, wszystko się sypie, a w robocie tez nie za ciekawie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma po prostu:baffled:
Ja mam takie życie zawodowe porąbane, jak nie urok to sraczka:baffled:
Dobrze przynajmniej że mam rodzinę kochaną - to najważniejsze;-):tak:
Lece czytac, potem lece do dentysty na wybielenie mojego zszarzałego zęba na 22 (oszalał facet), potem browar i spać;-)
 
Nata znalazła właśnie dwugroszówkę, wsadziła ją do paszczy, zaczęła ise nią dławić, w końcu ją wyrzygała.
Fak, jeszcze mi się ręce trzęsą:szok:
 
reklama
Rany, Dita, współczuję przeżycia :szok: Co tam z pracą nie tak? :confused:

My przeszliśmy z fazy rzygania w fazę sraczki. Piotrul niezbyt je, za to pije, ale tylko wodę, więc średnio da się mu wcisnąć leki... :baffled: Ale ogólnie ma się dobrze, dziś chwilę bolał go brzuszek po winogronku, więc owoce odstawione. Żyje na bułce, bananie i kaszy. Poza tym wieczorem zaczął broić więc chyba najgorsze minęło. ;-)
Ale jeden dzień miałam grzeczne dziecko, przeżycie niesamowite normalnie...
 
Do góry