reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Ostatnio jak byliśmy u pediatry to mówiła, że z małym tzn z jego rozwojem jest ok a też już jak leży na wznak to zaczyna siadać a jak leży neico wyżej na poduszce to udaje mu się usiąść.. Czyli z Jasiem sądzę, że też jest ok. Poprostu normalnie się rozwija. Każde dziecko ma swój tryb rozwoju i u każdego inaczej to będzie szło.. Jedno szybciej, inne póżniej..
Ja jestem dzieckiem z 10 miesięcznej ciąży. Ponoć normalnie się rozwijałam (mój starszy brat tak samo się rozwijał mimo, że był dwa tyg przed terminem urodzony) Jedyne co ponoć szybciej robiłam to chodzenie- 6 miesięcy i jazda na rowerze "dorosłym"- czyt. wielka koza- w wieku 5 lat. Mówienie też dość szybko ale to taka moja natura że jestem do dziś bardzo gadatliwa.
Ale widzę, że Jaś ma kumpla wagowego- mój Oliwier już waży 6500 g. a do Jasia to tylko pół kg.
 
reklama
Ale chciałam dodać, że mimo tej wagi Oliwier nadal pampersy nosi 2 choć paczka 3 już od tygodnia leży pod łóżeczkiem. On zwyczajnie w 2 ma jeszcze sporo zapasu..:confused:
 
a helenka nosi 1-ki, ale juz moze przejde na 2-ki jak skoncze te jedynki, bo w koncu juz 4 kilo wazy he he
 
no ja tu tyle pochwał dla Jasia wysłałam, a tu widzę więcej jest takich siadających cwaniaków:laugh2::;-)
kurde, to ja też już CHCĘ!!!
ale mam wymagania:laugh2:a niedawno nie mogłam się doczekać kiedy urodzę....
 
Dziewczyny, a moje szkraby juz spia! Ha!
Zauwazylam, ze nasze forum ma powodzenie i innych forumowiczek:-):-):-)
 
ja sobie Was obserwowalam jak rodzilyscie, tak bardzo to przezywalyscie i taki mnie sentyment ogarnal i caly czas Was podczytywalam i tak mi jakos zostalo ;-) super laseczki, macie fajny kontakt i dyyyystans, nie wsydzicie sie swoich chwili slabosci wobec maluszkow a mam wrazenie ze nie we wszystkich grupach tu na forum panuje taka szczerosc, lukier leje sie strumieniami, a tu??? Zycie...
 
Ewunia mnie to osobiscie bardzo cieszy. Ja urodzilam na samym poczatku listopada. pomimo to jak juz wiedzialam, ze termin bedzie w listopadzie(sam koniec mial byc) to i tak zostalam tu z dziewczynami. Boze to juz tyle m-cy sie znamy. Cieszy mnie ta szczerosc a nie wsadzanie kitow wszystkim. Wiadomo, ze sobie slodzimy, bo mamy powody. Ale wydaje mi sie, ze jest to naprawde szczere. Kurcze, dziewczyny niedlugo bedziemy mogly sobie powiedziec, ze znamy sie jak lyse konie( kobyly):-D:-D:-D
A Ciebie zaparszamy na pogaduchy, moze czasem tez bedziesz mogla nam doradzic. W koncu tez jestes juz doswiadczona mama.
 
Moja Nat jak już wam pokazywałam na zdjęciach to siadać chciała już 3 tygodnie temu, łapie moje palce i się podnosi do siadania... i do stania!!! stoi twardo! pleki proste, główka mocno trzymana... nie pozwalm jej za często, ale jednak...
Ilonka - ugotuj mu może marchwiankę? co? i Smecta... nonek ma rację jest zajebista!
 
reklama
ja sobie Was obserwowalam jak rodzilyscie, tak bardzo to przezywalyscie i taki mnie sentyment ogarnal i caly czas Was podczytywalam i tak mi jakos zostalo ;-) super laseczki, macie fajny kontakt i dyyyystans, nie wsydzicie sie swoich chwili slabosci wobec maluszkow a mam wrazenie ze nie we wszystkich grupach tu na forum panuje taka szczerosc, lukier leje sie strumieniami, a tu??? Zycie...

Tak już u nas jest...
mamy opieprzyć - to robimy to!
mamy posłodzić - to robimy to!
mamy pocieszyć - to robimy to!
Bo tak czujemy... i chcemy...
i sądzę, że zawsze jest u nas szczerość...
wspomagamy się jak tylko możemy,
rozumiemy się,
lubimy się,
podziwiamy się,
razem płaczemy,
i razem się cieszymy...
dlatego tak bardzo chcemy się spotkać!!!
 
Do góry