reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
Jaka Olivca jest drobniutka, śliczna modeleczka. Moja Andzia też taka. Gratuluję ząbka:-)

U nas przez kilka nocy i dni był koszmar ze spaniem, bo Ani wychodzą górne jedynki. Chyba znowu dwie:-) i się bardzo męczyła:-(, dzisiaj nocka lepsza, zobaczymy
 
No faktycznie drobniutka jest ale ona bardzo jest ruchliwa i moze dlatego:-):-):-)
I jest juz drugi zabek takze dolne jedynki w komplecie:-D:-D na szczescie obylo sie bez przeplakanych nocy, co prawda nie spala dobrze od 2 tygodni ale nie plakala tylko sie bawila na lozku takze ja przysypialam co kilka minutek;-);-);-)
 
Czesc kochane.
A wiec tak juz sie przyzwyczailam do polski i nie jest tak zle ... Choc wiadomo ze w irlandii bylo latwiej zyc.teraz jestem z iwunia na urlopie u moich rodzicow w anglii, w sobote juz wracamy (oj stesknilam sie za mezem, jak sie do niego dopadne to drugie zrobimy:-)).
Iwonka ma juz 3 zabki, podnosi sie o meble, nie raczkuje, chodzi za reke z mamusia, mowi mama tata baba dziadzia daj dada bam. I to chyba tyle a no i oczywiscie bardzo tesknilam za wami
 
Porzeczkas- Śliczna Oliwka. Figurkę po mamusi chyba ma. A ząbkami dogoni napewno dogoni. Mój pierszego miał jak miał 8,5 miesiąca. Dalej idzie powoli,ale 6 juz jest.
 
Czesc Dziewczyny mam pytanie czy wasze maluchy mialy kiedys wysypke na tulowiu...
Oliwia ma i nie wiem od czego:no::no: nie zmienialam proszku, nic nowego nie jadla...juz glupia jestem dzis popralam jej posciel i wietrze od rana materac..nie wiem juz cos sie dzieje, nie ma przy tym ani goraczki ani nic...czytalam ze przy zabkowaniu moze byc wysypka ale nie sadze zeby na tulowiu:confused::confused::confused:
 
Moj Lukasz jak mial 4 albo 5 miesiecy mial tzw. trzydniowke. Zaczelo sie od wysokiej goraczki a potem go wysypalo na calym ciele. U Ciebie jest inna sytuacja bo nie ma goraczki...tak wiec ciezko powiedziec. Moze to od upalow - Oliwia sie spocila i ja wysypalo?
 
Może to potówki. Ostatnio też się wystraszyłam,bo mały dostał krostek na brzuszku i karku. Potem się zastanowiłam,ze nic nie zmieniałam. Buzke tez miał czysciutką i okazało się,ze to potówki.
 
reklama
No niby upaly sa ale to nie wyglada jak potowki a przegrzac jej raczej nie przegrzalam bo chodzi i spi w samym pampersie :confused::confused::confused: te krostki sa bardzo drobne takie jak kaszka..nie wiem juz:no::no: dzis jej kupilam masc na wysypke a jak do poniedzialku nie przejdzie to czeka nas wizyta u lekarza:-:)-:)-(
 
Do góry