reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

Mój niby nie ma alergii,ale wiem,ze truskawek jesc nie moze i chyba świeżych malin. Może dawałas jakies owoce świeże?? Bo ja truskawki ze słoiczka dawałam i było ok. Soczki malinowe też. A od świeżych owoców ma takie kroski malutkie. Czekam do nastepnego lata.
 
reklama
Masc poskutkowala krostki zeszly prawie:tak::tak::tak: i domyslam sie od czego mogly byc... Umylam podlogi w domu i jak tylko wyschly posadzilam Mala w samej pieluszce a na drugi dzien juz miala krostki...widocznie plyn do mycia podlog jej podraznil skore bo krostki miala w tych miejscach gdzie sie skora stykala z podloga jak probowala raczkowac:cool2::cool2::cool2: ale ze mnie detektyw co?!:cool::cool::cool::-D:-D:-D:-D
 
Najważniejsze, że przeszło i znalazłaś winowajcę:-)

Zapomniałam Wam napisać, jak mnie Ania wczoraj rozczuliła. Obudziła się po południu i mówię do niej: Gdzie Twój misio??? a ona odwróciła się do swojego pluszaka i pokazała paluszkiem. No to mówię do niej: A lubisz misia, ona go przytuliła i pocałowała w pyszczek:-D:-D:-D. W ogóle coraz więcej słów umie po nas powtórzyć, normalnie jestem dumna jak pawica:biggrin2::cool2:
 
Najważniejsze, że przeszło i znalazłaś winowajcę:-)

Zapomniałam Wam napisać, jak mnie Ania wczoraj rozczuliła. Obudziła się po południu i mówię do niej: Gdzie Twój misio??? a ona odwróciła się do swojego pluszaka i pokazała paluszkiem. No to mówię do niej: A lubisz misia, ona go przytuliła i pocałowała w pyszczek:-D:-D:-D. W ogóle coraz więcej słów umie po nas powtórzyć, normalnie jestem dumna jak pawica:biggrin2::cool2:

Super takie momenty sa! mama zawsze jest dumna z kazdego postepu dziecka :)
 
Strasznie pusto tutaj ostatnio jest :(
Jak sie pisze: gryzenie czy gryzienie?
Po prostu zglupialam. wsadzilam sobie buzialka z zebami w suwaczku i nie jestem pewna czy zrobilam blad czy nie. Ah, tak to jest jak sie nie uzywa wogole polskiego :(
 
ojej a ja myslałam, ze nie nadrobie zaległości;-) no coz wakacje nie ma czasu na pisanie;-) my wlasnie wczoraj wrocilismy od rodzinki i powoli sie klimatyzuje;-) bylismy na wsi i Milan w 7 niebie!!!! poprostu kocha kury!!!!! calymi dniami na powietrzu umorusany od stóp do głów:-D:-D:-D kapiele w misce na podwórzu, chodzenie opanował do perfekcji dzieki pieskom, które namietnie gonił:tak::-D:-D:-D no bajka!!!!! taki byl szczesliwy a tu powrót do monotonni:-( na dodatek pogoda sie popsuła:-( i juz siedzimy caly dzien w domku:-( wrzucam pare fotek;-)


DSC_5877.jpg DSC_5833.jpg
DSC_5929.jpg DSC_5850.jpg
DSC_5740.jpg
DSC_5998.jpg
DSC_5695.jpg
 
Cześć dziewczyny
Ja też dopiero wróciłam z chłopakami z Holandii od mojego K. Błażkowi strasznie się podobało , mieliśmy domek z tarasem i cały praktycznie dzień w słoneczku siedzieliśmy:-):-):-). Fresh zdjęcia super, ale Milan śmiga:-D:-D:-D ciekawe kiedy Błażko zacznie biegać. Cały czas czekamy na pierwszego ząbka i nic :-:)-:)-(, a taki już jest marudny że mam nadzieję na szybkie odnalezienie ząbka. Fresh może w końcu uda nam się spotkać jak będzie lepsza pogoda, ja najczęściej jestem w centrum w parku, a potem jakieś lody albo gofra co Ty na to ?
 
To i my się przypominamy.

DSC09201.JPGbez

Adaś ostatnio jakoś zmężniał. Zawsze był szczuplaczkiem. A teraz nie dość,że wyrósł to taki dobrze zbudowany jest. Po 1,5 miesiąca od jednej górnej dwójki wymęczył drugą. Cieżko to jakos szło,ale wróciła mu pogodna ducha. gratis wypatrzylismy czwóreczkę. Adaś jest kochany. Chodzenie juz idzie świetnie nawet po nierównym terenie. Mały ostro wział się teraz za nauke mówienia. Cały dzien nadaje i ćwiczy nowe słówka. Dzis mówił kokoko.

Niestety przez te upały dostał potówek i źle to wygląda. Walczymy z nimi. Ale dopiero od wczoraj chłodniej. Jak jutro nie bedzie poprawy to chyba do jakiegos dermatologa pójdziemy.

Fresh-widać,że Milan zadowolony z wakacji:) Taki zadowolony na zdjęciach. My przez te upały przebywaliśmy większość u teściów w Mysłowicach. Dom,ogród,zwierzęta(w tym uwielbiany przez Adasia koń). Tam lepiej znosił upały niż u nas w naszym małym mieszkanku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fresh bo na wsi jest super, Ania tez pokochała zwierzątka u babci:-D:-D:-D

Anusia zaczyna stawiać pierwsze samodzielne kroczki, stoi sama bez trzymania, wstaje bez podparcia, zrobi dwa kroczki i siada, ale kocha chodzić trzymana za rączki i robi to jak mały samochodzik:-):-):-)
 
Do góry