reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

Zu jest Sliczna!!!!!
Ja Oliwie wazylam juz jakis czas temu takze teraz nie mam zielonego pojecia i ile moze miec ale niedlugo szczepienie nas czeka takze sie na 100% dowiemy:-D:-D:-D
I pyknal Oliwci roczek...Matko jak ten czas leci, jeszcze pamietam dokladnie minuta po minucie co robilam jak sie zaczely skurcze 21 wrzesnia i jak ze strachu w szpitalu mi przeszlo:-D:-D:-Da tu juz rok jest ze mna moj maly rozrabiaka....oj sorki ale sie wzruszylam troszke i zebralo mnie na wspomnienia;-);-);-)
 
reklama
Porzeczkas- wszystkiego dobrego dla Oliwii.Przy dzieciach tak szybko czas leci...Ale dnia w którym przyszły na świat się nie zapomina:) Co u małej??

Adaś ostatnio taki dojrzały się robi. Gdy nachodzi go chęć przybiega by się poprzytulać, broi tak,ze głowa mała. Bardzo dużo rozumie już. Uwielbia autka. Nigdy go nie nudzą. Na spacerach tylko co chwilę słyszę bum bum i mały pokazuje auta paluszkiem.Taki mały chłopczyk z niego.
 
U nas impreza roczkowa w niedzielę, ale Ania kończy rok w środę, jak ten czas zleciał. Takie mam kumate dziecko. Umie pokazać, gdzie są różne części ciała, gdzie ma buciki, gdzie mama i tata, paluszkiem pokazuje co chce, wie, gdzie kotek i piesek (na dworze)
 
Oliwcia tez pokazuje paluszkiem, mowi mama, tata, baba, daj, tak, nie,dada, papa,Gaca(piesek babci)am, na pieska mowi hauhau:-D:-D:-D, ciezko jej idzie chodzenie ale przy meblach sie przesowa, robi na nocnik jak mamie uda sie dobiec:-D:-D:-DI co nas bardzo mocno rozsmiesza stara sie robic bardzo dorosla obrazona minke.....jak czegos nie chce albo jej cos nie pasuje.Wie gdzie sa jej zabawki jak powiem, zeby poszla do zabawek to mowi bawki i idzie do pokoju swojego i pokazuje gdzie leza....oj szybko ten czas leci :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Oliwia od poczatku byla zadowolona z nocnika...chociaz ostatnio woli sie bawic nocnikiem i tym co w srodku:-D:-D:-Doj zaskoczona bylam jak zrobila kupe, zeszla z nocnika i zaczekla w nim grzebac...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
A jaki macie nocnik zwykly czy grajacy??
ja dla oliwi daje sie normalnie bawic nocnikiem, wrzuca sobie zabawki, naklada go na glowe i wie, ze nic jej nocnik nie zrobi...probowalas zabawy z nocnikiem??z tego co piszesz to Anulka chyba sie poprostu boi nocnika...
 
mamy taki najzwyklejszy, teraz to sobie w nim fotel robi, siada i robi siku, ale w pieluszkę:-D:-D:-D, grunt, że siedzi, z gołą pupcią nie chce, ale ćwiczymy codziennie

Byłyśmy na szczepieniu, teraz sobie odsypia, dobrze, że dzieci szybko zapominają
 
reklama
oj, dawno mnie tu nie bylo. Myslalam ze bede miala duzo do nadrabiania a tu widze, ze nie tylko ja nie zagladalam tutaj ostatnio.

My jestesmy w Polsce w odwiedzinach u babci i dziadka na wsi. Lukasz jest po prostu w siodmym niebie bo moze sobie biegac swobodnie po podworku. Od swinek, pieskow i kotkow wogole nie chce odejsc. Piszczy z radosci jak zobaczy zwierzatka. No i oczywiscie cala rodzina szczesliwa bo wkoncu zobaczyli Lukasza :-) Lukaszowi to na reke bo kazdy go wrecz rozpieszcza :-p oj co ja zrobie jak my wyjedziemy ...
 
Do góry