reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

Uwielbiam zabawki VTech!!! wiekszasc zabawek Lukasza sa wlasnie z tej firmy.
Ten pociag jest superowy!!! jest duzy tak wiec dziecko moze sobie usiasc na nim :)
 
reklama
Witam.

Dawno mnie nie było. Mam nadzieje, że mnie pamiętacie.
Zuzia ładnie mi robi na nocnik, sporo się awanturuje, dużo gada, bije nas, gryzie, ale jest kochana :)
 
Foteczki :)

Mała kluseczka w kąpieli:
dsc_2409.jpg

dsc_2417.jpg

buziaczki z siostrą :)
dsc_2422.jpg

dsc_2423.jpg

trening
dsc_2143.jpg

dsc_2157.jpg

pokaz
dsc_2255.jpg

dsc_2391.jpg
 
scarlet
śliczne foteczki....

nie martw się nie tylko twoje dziecko się tak awanturuje:-D
moja też gryzie i chce bić...:-p
na dodatek jak siadam przy laptopie to wyciąga mi wtyczkę od ładowarki...
za każdym razem:sorry2: i musze za nią ganiać... hehe
 
czesc Dziewczyny...Pamietacie mnie jeszcze??;-);-);-)U nas zycie sie obrocilo do gory nogami i zabardzo nie mam czasu pisac...No coz jedna ze zmian to wracamy do Polski...nie wiem czy dobra czy zla zmiana to sie okaze, no jak narazie zyjemy z Oliwcia na walizkach, pakujemy sie, Oliwia bardzo mi w tym pomaga wrzucajac wszystko w kartony, to dla niej super zabawa:-D:-D:-D:-D....reszta jest niezbyt dobra ale przy Oliwii na szczescie nie mam czasu myslec...
Oliwia swietnie sie rozwija chodzi juz sobie, wszedzie jej pelno...ja przez caly dzien tak sie za nia nabiegam, ze szok wieczorem jestem chyba bardziej umeczona niz ona...Skad ona bierze tyle sily!!!!!
Ogolnie cichutko sie tutaj zrobilo, sen zimowy czy co??:-D:-D:-D
 
reklama
Witam dziewczyny! Co slychac u Waszych malenstw?
my mieszkamy teraz w Niemczech i dzisiaj bylam zapisac Lukasza do przedszkola. Tutaj przyjmuja dzieci od 2 lat, a od 2013 beda przyjmowac juz nawet roczne dzieci. Niestety jest tak duzo chetnych, ze trzeba zapisywac dzieci bardzo wczesnie zeby bylo miejsce. Kobiety w ciazy juz zapisuja swoje dzieci! Mam nadzieje ze w sierpniu juz beda jakies miejsca dla Lukasza :)

A tak wogole to kupilam Lukaszowi buty na zime rozmiar 24 :szok::szok::szok: buty wprawdzie 2 cm za duze ale wciaz jestem w szoku ze taki duzy rozmiar. Moze ta rozmiarowka byla zanizona... jakie rozmiary butow kupujecie dla swoich dzieciaczkow?
 
Do góry