reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
suwaczka nie dodasz bo za duzo ich masz; ja 1 wykasowalam-tego ze bedziemy sie starac hehe
widac synka,ale chetnie zobaczymy go calego :tak: nie chce byc wscibska,ale kolor skory ma po mamusi czy tatusiu?

to mój Oskar urodzony 16.01.2006

najswiezsze zdjecie :tak:
 
Izabelka to przynajmniej dokładnie wiesz kiedy masz owu, super. Ja też tak miałam jakiś czas ale niestety już mi przeszło :-p.
Co do wklejania zdjęć to bardzo chętnie ale ja za chiny nie umiem tego zrobic :no:.

Zapraszam pod link do mojego wykresiku to będziecie u mnie na bieżąco ;-)
 
Witajcie.
Super pomysł z tym wątkiem.
My z małżem usielnie staramy się o drugie dzieciątko. Troszke mam nadzieje, że córeczka nam wyjdzie, ale wiadomo, że synuś też będzie naszym malutkim szczęściem. Tak to już jest, że przy pierwszym dziecku to nam w sumie obojętne co będzie, ale z drugim to każda z nas chciałaby parke. Całe szczęście widze, że macie podobne poglądy, więc czuje się usprawiedliwona.
Mój cykl jest 28 dniowy - poszukam jakiegoś suwaczka i wstawie.
 
skopiowalam wam jak mi kiedys tlumaczyla kolezanka
"najprostszy sposob to otwierasz dane zdjecie w paincie z windowsa ,klikasz obraz -rozciagnij pochyl i wpisujesz 50% w pozioie i pionie ,zdjecie zmniejsza ci sie wtedy o polowe ,oczywiscie mozesz wpisac rozna wartosc .
musisz sobie poprobowac jak ci zapasuje .
pozniej sobie zpisujesz takie zdjecie pod jaka nazwa chcesz plik-zapisz jako itd ale to to napewno wiesz .
nastepnie wchodzisz na strone ImageShack® - Hosting i klikasz przegladaj i otwiierasz dane zdjecie ktore chcesz umiescic i host it
kopiujesz hotlink for forum(1)pierwszy link pod obrazkeim wklejasz na BB :) "
jakby co pytajcie
 
To ja spróbuję wkleić zdjęcie mojej Olci

olusiam


Coś mi nie wychodzi, sprubuję po niedzieli się pobawić
Jeszcze jedna próba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejka

Dawno mnie nie było na babyboom:szok: Tak siedze sobie w pracy i z sentymentu zajrzałam. Mam juz prawie 2 letnią córeczkę Weronike i właśnie od sierpnia staramy się o rodzeństwo dla naszej pociechy:-) Widzę, że powstał fajny wątek, postaram sie do was zaglądać jak czas mi na to pozwoli. Jeśli chodzi o cykle to mam strasznie nieregularne i strasznie długie.

Pozdrawiam
 
Do góry