reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Pozdrawiam te pesymistyczne mamusie, choć i u mnie z optymizmem na bakier ostatnio. Ale dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciąży i przesłała trochę fluidków. Więc łapcie kochane. Ja jeżeli @ się nie pojawi,to w poniedziałek pewnie zatestuję. Zobaczymy jak będzie. A za Was wszystkie trzymam kciuki ardzo mocno
 
Hejka

Juz wczoraj sie witałam na innym temacie, ale też widze, że sa mamy, które staraja sie o druga dzidzie. No więć zajrzałam i tu.;-)
Nazywam sie Agnieszka, mam już córeczkę Weronike, a teraz walczymy o druga dzidzie.
Starania zaczeliśmy od sierpnia zeszłego roku, w marcu nam sie udało, ale niestety fasolka sie nieutrzymała,:-( także wojujemy dalej.

Trzymam kciuki za testowanie:-)

Pozdrawiam
 
Nazywam sie Agnieszka, mam już córeczkę Weronike, a teraz walczymy o druga dzidzie.
Starania zaczeliśmy od sierpnia zeszłego roku, w marcu nam sie udało, ale niestety fasolka sie nieutrzymała,:-( także wojujemy dalej

witam serdecznie :tak:to przyjemności w tym wojowaniu i pozytywnego efektu ...... :tak::-D:tak:

a mi wczoraj całe uporządkowane życie w ciagu godziny wywróciło sie conajmniej o 360 stopni, mam nadzieję,że na lepsze, więc nawet lepiej, że ten miesiąc bez II bo było by ciężko ........:tak:

Gwiazdeczko, to czekamy, czekamy .....:-D

miłego :rofl2:
 
reklama
Do góry