reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dzieki za powitanie:-)

Powiem wam, ze "wojowanie" jest fajne, ale z czasem to sie juz nie chce, nie ma juz tej przyjemnosci. Przerabialismy to już przy Weronice:zawstydzona/y:

Jarzębinka to obrócenie o 360 st brzmi raczej pozytywanie;-)

Mi w pracy zaczyna sie obracać, ale na minus, także jak najszybciej zależałoby mi zajść w ciaze i uciekac na zwolnienie.
 
reklama
a co takiego sie stało?

Jarzębinka to obrócenie o 360 st brzmi raczej pozytywanie;-)

Mi w pracy zaczyna sie obracać, ale na minus, także jak najszybciej zależałoby mi zajść w ciaze i uciekac na zwolnienie.

jeżeli chodzi o zmany, to faktycznie mam nadzieję,że na lepsze, ale szczegóły mam nadzieję, pod koniec miesiąca opiszę, jak już wszystko będzie dopracowane i na finiszu ..... :tak::-D:tak:

a co do pracy, to do wczoraj też miałam małego dołka, bo szykowała się zmiana kierwonika, i to na gorsze i też tylko jedna myśł: ciążą, L4 i ewentualnie potem może zmiana pracy, chyba,że kierownik sie zmieni ( tzn, jego podejście do życia) ale wczoraj się okazało,że obecny zostaje jeszcze na rok, wiec jest spokój i sytuacja opanowana ...... :tak::-D:tak:
 
Agnes witaj i kciuki trzymam za fasolkę.
jarzebinka czekamy na koniec miesiąca z niecierpliwością

Ja mam objawy różne. Bolące piersi, przetłuszczona skóra twarzy, większy brzuch to te na @ , ale mam też niechęć do słodyczy, napad na pomarańcze i grapefruity, i mdli mnie przy myciu zębów - czyli na fasolkę.
Co zwycięży, to pewnie w poniedziałek się dowiem. No chyba, że wcześniej @ przyjdzie:-(
 
No właśnie ja juz niepamietam tych pierwszych objawów ciaży. Wiem, ze byłam bardzo zaskoczona, bo raczej czekałam na @.:-D
Robiłam test w poniedziałek, ale wyszedł negatywny.Piersi mnie bolą, brzuch pobolewa jak na @, ale przy Weroni tak samo było. Nie wiem co mysleć, poczekam do końca tygodnia, jak @ sie nie pojawi to powtórze test.

W mnie w pracy podobnie jak u Jarzebinki. Kierownik odszedł, ma byc nowy albo likwidacja działu, kasa cora mniejsza i najkorzystniej byłoby uciec na L4, a później pomysli sie co dalej:confused:
 
Ewcia cykle mam bardzo nieregularne,raz 30 dni, raz 37 , ale tak średnio to ok 35 dni. W sumie @ powinnam dostac dziś, jutro. No poczekam do piatku, jak nic nie bedzie to w sobote zrobie tescik
 
reklama
ona ten teges z mezme na ten teges faoslke robila,,,ahhaa,,,

to trzymamy kciuki, może zmiana mieszkanka:rofl2: ale jestem co:-p

proszę mnie tu nie braś na spytki, bo teraz nic juz więcej nie powiem ...... :tak:

a wogóle to wczoraj zamówiłam sobie testy owulacyjne, bo chyba mi sie coś poprzestawiało, i owulka jednak wypada w innym terminie niż mi sie wydaje, więc spróbuję czy one cos wyjaśnią .....:sorry2:
 
Do góry