reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam Mamuśki...

a ja troche optymizmem powieje, bo skoczek tepki mialam :-) Tak wiec serducha byly no i teraz poczekamy na efekty ;-)
Gwiazdeczko, to super 3mam kciuki, a powiedz mi, czy Ty Kochanie znasz się na tych temperaturach? bo miałabym pytanko...

Nazywam sie Agnieszka, mam już córeczkę Weronike, a teraz walczymy o druga dzidzie.
Witam Agnes...

wiec jest spokój i sytuacja opanowana ...... :tak::-D:tak:
Jarzebinko, spokój podaczas staranek tez jest ważny;-)... no i czekamy do końca m-ca na te newsy:tak:

Ja mam objawy różne. Bolące piersi, przetłuszczona skóra twarzy, większy brzuch to te na @ , ale mam też niechęć do słodyczy, napad na pomarańcze i grapefruity, i mdli mnie przy myciu zębów - czyli na fasolkę.
Co zwycięży, to pewnie w poniedziałek się dowiem. No chyba, że wcześniej @ przyjdzie:-(
Ozanke to objawy typowo ciążowe... miejmy nadzieję, ze to fasoleczka...

a mnie dziś brzuch boli jak na @:-(... ale to jeszcze jakieś 10 dni...
 
reklama
Kciuki sie przydadza, chociaz kurczaki wyglada na to, ze ten skoczek tepki wczoranszej, wcale skoczkiem nie byl..ach jej. No ale poczekamy.

Elisabeth, pisz priva, to postaram sie pomoc.;-)
 
Kochane zapodałam sobie afirmacje
"Bede w ciąży szybciuyko, bede w ciąży szybciutko, bede w ciąży szybciutko....".
Moze zadziała:tak::tak::tak:
 
Ewcia cykle mam bardzo nieregularne,raz 30 dni, raz 37 , ale tak średnio to ok 35 dni. W sumie @ powinnam dostac dziś, jutro. No poczekam do piatku, jak nic nie bedzie to w sobote zrobie tescik
czekamy razem z toba;;;
Kochane zapodałam sobie afirmacje
"Bede w ciąży szybciuyko, bede w ciąży szybciutko, bede w ciąży szybciutko....".
Moze zadziała:tak::tak::tak:
dobreee Bodzia,,,,
 
Jednak nie udało się:-(Dziś wróciłam z pracy i pokazała sie @:wściekła/y:
Także przed nami kolejny miesiąc.
Będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko czyli w przyszłym miesiącu:-D:-D

Pozdrawiam
 
Bodzia nastawienie jak dla mnie bomba.
Powtarzam więc i ja
Będę w ciąży szybciutko, będę wciąży szybciutko i zasnę z tymi słowami na ustach. Z pewnością zadziała.
pozdrawiam wszystkie czekające.
Agnes tulaski ogromne, ale przecież w następnym cyklu będziesz w ciąży.... tylko powtarzaj codziennie.
 
Mówcie mi jeszcze;-);-)
Mówisz, masz;-):-):tak:... Jakoś przypadkowo trafiłam na Twój profil na NK i tam wypatrzyłam forum o scrapkach... juz dawno chciałam się w to pobawić, ale nie wiedziałm jak się za to zabrać (bo tak w ogóle to widziałam tutaj na BB kilka Twoich dzieł) i tam, dzięki Tobie znalazłam program i coś tam zaczęłam robić, takze dzięki...

W ogóle to nie wiem co mi jest, ale dziś mam szał na robótki ręczne i takie tam... zabawiłam się w robienie figurek z masy solnej i te scrapki... o rany... chyba mi się pogorszyło:nerd::dry::confused::baffled::crazy::-D

No i Bodzinka Twoja mantra się przyjęła:
Będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko, będę w ciązy szybciutko czyli w przyszłym miesiącu:-D:-D
Dobranoc
 
reklama
Mówisz, masz;-):-):tak:... Jakoś przypadkowo trafiłam na Twój profil na NK i tam wypatrzyłam forum o scrapkach... juz dawno chciałam się w to pobawić, ale nie wiedziałm jak się za to zabrać (bo tak w ogóle to widziałam tutaj na BB kilka Twoich dzieł) i tam, dzięki Tobie znalazłam program i coś tam zaczęłam robić, takze dzięki...

W ogóle to nie wiem co mi jest, ale dziś mam szał na robótki ręczne i takie tam... zabawiłam się w robienie figurek z masy solnej i te scrapki... o rany... chyba mi się pogorszyło:nerd::dry::confused::baffled::crazy::-D

No i Bodzinka Twoja mantra się przyjęła:

Dobranoc
Och dzięki.
Ja pamiętam,że jak się za to zabierałam to własnie miałam problem z zaczęciem, za znalezieniem programu. Dlatego założyłam to forum.Jeżeli pomoge choć jedej osobie to będe się cieszyć.
Ale ostrzegam...scrapki straszliwie wciagaja:rofl2::rofl2: Mnie na początku się po nocach śniły;-);-);-)
Agnes tule mocno i bedziesz w ciąży juz w przyszłym miesiącu.A czerwiec to piękny miesiąc na poród:tak::tak::tak:
Bede w ciąży szybciutko, bede w ciąży szybciutko, bede w ciąży szybciutko...:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry