reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hejka

Ell, Anetko ogromne gratulacje!!!:-D:-D Cieszę się, że się wam udało.

Ja po urlopie i tygodniu pracy:dry:Strasznie mi sie niechce pracować, jeszcze do tego przenieśliśmy się do nowej siedziby i bede miała 15 km dalej do roboty:wściekła/y:
Weronika mi trochę chorowała to połowe urlopu spędziałam w domu na kurowaniu małej.
Ja niby juz po owulacji, ale robiłam testy owulacyjne i nic niebyło, a wczoraj mnie brzuch pobolewał:confused:Sama nie wiem co mam mysleć. Poczekamy, zobaczymy:blink:
 
reklama
Pieknie, pieknie, pieknie :-) Jak to dobrze jest czytac o Waszym szczesciu!
Zaraz Was zapisze na liste wystaranych :-) Podajcie mi daty porodow, to wkleje tez suwaczki.

Elisabeth, no to wszystko jasne ;-)
p.s u mnie z @ jeszcze cisza.
 
Anetka80 moj termin z wyliczeń to tak 9-11 czerwiec ale ja pewnie bede miała znowu cesarke- coś myśle, ze załapie się na maj

Elisabeth nie dziwie sie, że jesteś zła, też byłabym wsciekła, z drugiej strony wiesz, że wyleczysz i na pewno następny cykl będzire owocny i za to trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
hej wam
Anetko ogromne gratki dla Ciebie,,superrr
elisabeth nie dziwie sie twojemu zdenerwowaniu,

u mnie ncini 3.10 dostałam @..ale wiedziłam,ze nic z tego w tym roku,,,,wogole nie zajde....bo nie te dni pobytu meza..


wlasnie dzisiaj wyjechal,wiec ja slomianka.

pozdrawiam
 
Ewcia tulkam Cię mocno. Szkoda,że Twój M był nie w tych dniach:-:)-:)-(
A nasz syn się ostatnio budzi jak tylko sie zaczynamy tulić:dry::dry::dry: Chyba jakis czujnik ma:szok::szok::szok:
Ja czuje,że w tym miesiącu nici z fasolki....Trudno, następnym razem się uda:blink::blink:
 
Ewcia81 mam nadzieje ze nastepnym razem przyjazd M będzie w odpowiedni dni..a może cykl przeregulować tabletkami?;-)

Bodzinka...na pewno się uda..ale mowiac szczerze mi takie gadanie typu rozluźnij sie nie pomagało:baffled:
za to teraz przyjemnie jest sie seksować nie mysląc o efekcie;-)maż też tak stwierdził;-)
 
Ewcia81 mam nadzieje ze nastepnym razem przyjazd M będzie w odpowiedni dni..a może cykl przeregulować tabletkami?;-)

;-)
ze jakimi jesli moge wiedziec...


teraz do konca roku bedzie maz w domu 2 razy : na 1 listopada,a @ przyjdzie 3 listopada, i na 20 września,czyli juz po owu.....bedzie:dry:,,takze w tym roku klapa lipa dupa,,,a po nowy roku tez wyjezdza 8 stycznia,a to za wczesnie,bo @ sie skonczy kolo 10..buuuuuuuuu
 
ja cykle zmieniałam tabletkami antykoncepcyjnymi:) dwie paczki podrzad..i owu już wypada kiedy indziej;-) ja to robiłam akurat w celu uniknięcia @ na wakacjach:-), ale może w ten sposób Tobie uda się jakoś na przyszly rok pozmieniać cykl tak aby zadziałać jak będzie mąż
 
Ell mnie im bardziej mówią wyluzuj tym bardziej jestem spieta...Z Lolkiem zafasolkowałąm, jak się pogodziłam,że musze do gina iśc i się przebadać...Miałam iśc w kwietniu a poszłam w marcu z pozytywna betka:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry