reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Mamusia poczekam aż Tobie wyskoczy na wadze 7 i będziesz miała 12 kg na plusie i wtedy napiszę Ci tak samo :-D Oby to było takie proste jak piszesz.
Agnieszka no ja całą tą ciążę mam okropne zachcianki. Bartuś od samego początku wymagający :-)
 
Hej Klaudusia - a ja dziś niewyspana, bo Maciuś dziś niezbyt łaskawy był - i co? Od rana z niewyspania ryczeć mi się chce. Chyba mi hormony buzują.

Aguś, Nikola witajcie!

Mamuśka o co chodzi???????? SZOK JAKIŚ!!!!!!!!
 
Agnieszka z wagą nigdy nie miałam problemu, no ale starość nie radość i teraz ciężej może być... Jakby mi została waga tak 60 - 65 kg (jakieś 7 na plusie sprzed ciąży) to bym się cieszyła. Tylko byle nie na brzuchu :-D Mogłaby się rozejść po kościach...
 
Hehe Klaudusia do jakiego kochanka??

Hej Aga!

Mamuśka olewka! Ale sama chętnie poczytam jaka to ja ciemnota jestem hehe :))
 
ale popatrz na mój przykład ile schudłam;) jaka starość ja dwa lata starsza to ja stara hehe :) boje sie żekoncze wtym roku 27 a mój 31 i czy możemy jeszcze dzieci miec haha
 
reklama
Witajcie Dziewczyny,

Mam pytanko. Czy wspomagałyście lub wspomagacie sie wiesiołkiem? Ostatnio sporo o tym czytałam i całkiem pozytywnie sie o nim dziewczyny wypowiadają.
 
Do góry