reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dziewczyny dostałam skierowanie na Histerosalpingografie(hsg) Powiedział mi szczerze że to jest koniecznie w moim przypadku po tym jak długo się już staramy no i po wglądzie na moje wyniki badań które robiłam przez ten czas, a są dobre. Jutro rano idę na oddział ginekologi zapisać się na zabieg. Prawdopodobnie bede miała robiony zaraz po @. Tak wiec odwrotu nie ma i musze się tego trzymać.Ciesze się bo w końcu to jakiś krok na przód. Nie liczę na to że po tym badaniu od razu zajdę w ciażę ale szanse wzrosną...Jeżeli nic to nie da bedziemy dalej szukać przyczyny.
Puki co czekam na koniec @. I tak jak gin powiedział w sierpniu bedziemy mogli wznowić starania
:)
yes2.gif



dziękuję za kciuki
miło że tak wspieracie...
;****

Dobrej nocy!
do jutra!
Jestem bardzo z tego powodu szczesliwa ze lekarz wyslal ciebie na ten zabieg on moim zdaniem Ci pomoze i to szybko zajsc w upragniona ciaze o ile sie nie okarze przed samym zabiegiem ze juz zaciazona jestes jak to czasem slyszalam od innych co sie staraly :-)

Dotka Ja rowniez bede testowac jak sie @ nie pojawi a to juz calkiem bliziutko,co prawda lekarz zazwyczaj chce wyslac na testa dopiero po uplywie 5 dni minimalnie spozniajacej sie @ wiec pierw do niego zadzwonie by nie leciec z ranca na darmo, gdyz zawsze musze z porannym moczem wstrzymanym w organizmie leciec do szpitala a tam zazwyczaj sie wystoje minimalnie 45 minut, prawie ze juz sikajac pod siebie wiec dlatego pierw sie jego wowczas zapytam telefonicznie czy testa moze mi strzelic przykladowo poniedzialek/wtorek :happy2:
kociatka Ja rowniez uwielbiam morze gdyz nawet od szumu fal sie uspakajam nie mowiac juz o kapielach,tylko ze dzis troche wiatru bylo i ciezej sie plywalo a zwlaszcza wracalo do brzegu bo znosilo w przeciwna strone i wrecz rowniez nie moglam patrzec jak matki swoim dziecia zalozyly kolka dmuchane i puszczaly je daleko od brzegu, przeciez kolka nie daja gwarancji ze dziecko z niego nie wyleci i sie nie zacznie topic, moim zdaniem dzieci powinny byc pod bliska kontrola rodzicielska wowczas,a nie zagadywac sie tak ze nawet nie widziec co sie z dzieckiem dzieje taka przynajmniej jest moja teoria na ten temat ale kazdy pewnie ma inne co do tego podejscie jak to mowiac ile ludzi na swiecie tyle innych opinii :happy2:
A tymczasem koncze swoje marudzenie i ide sie polozyc spac, dzis mi sie cos wlancza marudzenie jak i mam napady nerwow z byle czego wiec sie obawiam ze to @ coraz blizej jest mnie :-p
Dobranoc kobitki i do uslyszenia jutro, kolorowych snow :-)
 
reklama
Witam :happy:
Ja dzis jestem w okropnym nastroju a to ze wzgledu na to ze czuje sie bardzo oslabiona jak i mdli mnie ale to takie dziwne mdlosci ze raz mocniej a raz nawet znosnie takie uczucie jakby tresc zoladka chciala wyjsc mi gardlem, naprawde okropne uczucie nawet nie wiem czy bede w stanie wypic dzis kawke bo nie jestem w stanie nawet spojrzec na jedzenie,z koleji u mnie tempka spada jak na dzien dzisiejszy ale to moze to oslabienie mi rozwala ja.
Przy przelykaniu sliny piecze gardlo jak i wowczas bardziej odczuwam mdlosci:baffled:
Dziewczyny ja dzis umieram mam nadzieje ze to przejsciowe i oby sie nie okazalo ze wczoraj zatrulam sie kawa jak bylam nad morzem.
 
hello wszystkim,

Zoi mi się wydaje, że Ty jesteś w ciązy, ale zobaczymy.

Trzymam kciuki za wszystkich starajacych się :-) i gratuluję tym co się udało.

Nam się w tym miesiącu niestety nie udało, ale to nie koniec świata. Robimy więc przerwę w naszych staraniach i czekamy na lepszy moment :-)

Pozdrowionka :-)
 
hello wszystkim,

Zoi mi się wydaje, że Ty jesteś w ciązy, ale zobaczymy.

Trzymam kciuki za wszystkich starajacych się :-) i gratuluję tym co się udało.

Nam się w tym miesiącu niestety nie udało, ale to nie koniec świata. Robimy więc przerwę w naszych staraniach i czekamy na lepszy moment :-)

Pozdrowionka :-)
Jezeli to by byla ciaza jestem szczesliwa kazdym objawem chodzby tym najgorszym ale jezeli sie czyms zatrulam to doslownie padne, teraz jedynie co mnie mdli lekko, kawe wypilam do polowy i nie moge wiecej gdyz wowczas gorzej sie czuje,czekam na tesciowa i dam jej chyba synka na troche bo nie daje rady za wiele gdyz on dzis marudny okropnie, ale jak chcialam go polozyc spac to dostal napadu szalu i ciezko pojac o co mu chodzi chyba ze tez dostal napadu mdlosci :-D
 
Hej dziewczynki,

kociatka, tak dobrze widzisz, z tym, że u mnie cykle są różnej długości, dlatego ja zawsze liczę 10-14 dfl i wtedy powinna dostać @ teraz założyłam, że @ przyjdzie w 15 dfl, ale testować pewnie będę w środę, żeby w razie czego dalej brać lutkę, jeśli się udało :tak:

martensja, uda się napewno za co trzymam kciuki, żebyście zafasolkowali wtedy kiedy będziecie już na to gotowi :-)
 
cześć dziewczyny
ja dopiero do pracy weszłam.
Byłam jeszcze w poradni zrobić niezbędne badania do zabiegu.
Biore się za robotę.
Milego for all :)))

Dziekuje wam.... ;)
 
Uhh udalo mi sie malego polozyc spac, chcial poprostu spac ale w wozku a nie w lozku, ma swoje wymogi czasem.
Wiec teraz moge powolutku zajac sie malymi pozadkami, jakby nie to ze dzis przyjedzie chrzestny malego z Aten to bym normalnie poszla do lozka i tyle by mnie bylo ale chce by byl cycus glancus w domciu na ten czas, a z dzieckiem zawsze ciezej gdyz on robi wiecej balaganu niz ja nadanrzam sprzatac, dzis wysprzatalam ledwo co kuchnie a ten juz otworzyl sobie szafke i rozsypal mi ryz po calej kuchni i myslalam ze go zastrzele zaraz :-p
No nic takie sa uroki rodzicielstwa rowniez ;-)
Na ile dam rade tyle wysprzatam a pozniej najwyzej tez i maz troche pomoze:happy2:
 
dotkass - dzięki :-)

zoi - dasz radę :tak: ja przy pierwszej ciąży też miałam jakieś zatrucie niby, a potem sie okazało, że jestem zafasolkowana. nie wiem czy to było zatrucie bo zatrucie czy spowodowane mała fasolką która sobie rosła we mnie, ale wiem że mamy teraz naszego Skarbka z nami. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie tak samo :happy2:
 
reklama
dotkass - dzięki :-)

zoi - dasz radę :tak: ja przy pierwszej ciąży też miałam jakieś zatrucie niby, a potem sie okazało, że jestem zafasolkowana. nie wiem czy to było zatrucie bo zatrucie czy spowodowane mała fasolką która sobie rosła we mnie, ale wiem że mamy teraz naszego Skarbka z nami. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie tak samo :happy2:
Ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych mdlosci, na poczatku jedynie lekkie zawroty glowy jak i brak @ to moje glowne objawy poprzedniej ciazy,z czasem doszly jedynie bole kregoslupa ale znosne jak i bol piersi.
Ktos mi raz mowil ze jak sie jest w ciazy z chlopcem to objawy sa lzejsze a jak z dziewczynka to czesto sie zwraca nie wiem na ile to prawdy ale takie wersje slyszalam.
Ja od poczatku ciazy wiedzialam ze urodze chlopca moze bedziecie sie smiali ale wysnilo mi sie to ze trzymam nagiego niemowlaka plci meskiej i nawet z lekarzem sie klocilam ze to chlopiec bedzie kiedy bylam zaledwie w ciazy okolo 3 tyg i wciaz nie bylo mozna na USG chodzby okruszka zobaczyc jedynie BHCG mi potwierdzilo ciaze:-D
 
Do góry