reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam dziewczyny :))

Aniołek ja też dzisiaj sobie pospałam właśnie wstałam :p

Colormania ja też miałam takie ciągłe bule brzucha i biegałam do kibelka co chwilę czy wszystko ok, ale teraz już przeszły i nic nie boli :)

Misiarska, Agutka
no ciekawe czy któraś w ogóle z kwietnióweczek będzie miała bliźniaki :)))

Kurcze dziewczyny zła jestem na siebie :( wczoraj strasznie Mnie zaczęło gardło boleć i jedyne co mi na nie pomaga oprócz antybiotyku to wypijana sól emska i wczoraj wieczorem jak już wyłączyłam kompa nie myśląc zrobiłam sobie rozpuszczone emskie i rutinoscorbin :( a dzisiaj właśnie wyczytałam że nie wolno pić tego w ciąży :szok:i oczywiście przerażona jestem na maxa i zła na siebie czemu tego nie sprawdziłam :( dzisiaj się jakoś tak dziwnie czuje i już zaczynam wkręcać czy taka jedna tabletka może zaszkodzić :(( ajjj masakra :-(
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :) Bóle ustąpiły, ale mam lekkie krwawienie, tzn krew ze śluzem i mega mdłości i dopiero dzisiaj do mnie doszło, że wczoraj miałam termin @ więc to też może być przyczyną
Evelinkaaa raczej nie powinno zaszkodzić, ale już więcej tego po prostu nie pij

Zauważyłyście u siebie zgagę po chlebie pełnoziarnistym, bo mnie od kilku dni właśnie po takim chlebie męczy zgaga?
 
Cześć dziewczęta :biggrin2:

Wy tu o kawce a ja patrzeć na nią nie mogę. Sama w szoku byłam bo w poprzednich ciążach tego nie miałam.
W piątek będę dzwoniła do lekarza, umówię się na wizytę. Teraz jestem jakby spokojniejsza ale nadal ogarnia mnie panika. Jak zobacze fasola serducho i jak fika to już będę o niebo spokojniejsza.
Evelinkaaa- ta jedna tabletka nie powinna zaszkodzić:tak:
Aniołek- mówisz, że po luteinie przeszedł ból? Ja tez mam czasem dość silny. Ciekawe co zaleci mój lekarz.
Misiarka, Agutka- ze strony mamy, siostry babci- sztuk dwie miał bliźnięta :szok:
Colormonia - odpoczywaj!
Agutka- normalne, że się stresujesz ;-)
Tygryseczek - super, że wyniki w normie:-)

A ja dziś się z synem (mąż pracuje), wybieram się na grilla do kuzynostwa. Tarta zrobiona, teraz jakieś pomidorki i będzie git!

Miłego dnia:-D
 
jejku Wy tu piszecie o mdlosciach, bolach brzucha, a ja nic takiego, zaczynam sie martwic, ze cos jest nie tak...
w poniedzialek ide do lekarza i bede wszystko wiedziec :-)
 
Cześć Mamuśki:)
Nie nadążam za Wami!! Trzy dni chyba nie zaglądałam na forum i teraz jestem zagubiona, a jeszcze tyle nowych dołączyło. Gratuluję Wszystkim :)
Gdzieś ktoś pisał o rocznicach - my z mężem 3.08 mieliśmy drugą rocznicę ślubu i zrobiłam rano test, wyszedł negatywny, ale już na drugi dzień był bladzioch :tak:
Jesteśmy teraz nad jeziorkiem i wypoczywamy na leżaczkach, tego mi było trzeba, bo ostatnie dni w pracy mnie jakoś tak wykończyły, zasypiałam na stojąco, kręgosłup i nogi bolały plus nogi miałam spuchnięte. Niestety toaleta jest tu daleko a poranki są zimne, zresztą od dwóch dni ciągle mi zimno, zanim się poubieram po wygrzebaniu ze śpiworka to zastanawiam się, jakim cudem mam jeszcze pęcherz w całości. Wieczorem przed samym spaniem idę jeszcze siknąć a w nocy kiedy mnie obudzi to próbuję wytrzymać, nie lubię po ciemku na szybko się ubierać i lecieć:/
Wizytę u gina mam we wtorek i już się doczekać nie mogę:)
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka!
 
Bardzo dziekuje moje Kochane za cieple sliwka... Naprawdę,bardzo bardzo! :blink:

Wiatr &woda,mi tez zimno. Wlasnie spalam cala otylona kocem-w środku lata. :szok:

Misiarska :-* dziekuje,najbardziej. :blink:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, zaglądam zaglądam, ale udzielam się mało. Ja też dziś zmarznięta cały dzień i chyba miałam stan podgorączkowy, teraz już lepiej się czuję. W poniedziałek pierwsza wizyta u lekarza :) Nie mogę się doczekać :) pozdrawiam
 
Cześć,

Teściowie pojechali, było bardzo miło bo przynajmniej nie miałam czasu na zamartwianie się. Powiem Wam, że mi dzisiaj tak brzuch wywaliło, że musiałam uważać, żeby niczego nie zauważyli:eek:

A propos kwasu foliowego to jaką dawkę zażywacie?
 
reklama
Portia ja przed zajściem łykałam 0,4mg czyli dawkę dostępną bez recepty, jedną tabletkę dziennie, ale później gin kazał mi ją przed staraniami łykać dwa razy dziennie, a w przypadku pozytywnego testu wykupić receptę na kwas 5mg i jedną taką tabletkę dziennie obecnie łykam.
Jaką porcję Ty zażywasz?
 
Do góry