reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

No to z K jest klapa, bo ona ma ograniczone picie wieczorem ale ona bardzo dużo pije. Ograniczenie to pół bidonu wody i kubek herbaty.. także ona siku po kolacji, przed kapaniem, a potem jeszcze po... muszę znaleźć fajne pizamki polarowe bo właśnie kolejnej wpadki z siku się boję.
Ja kupiłam kiedyś fajne koszulki na ramiączkach nna większy wzrost i włożone w majty dają fajnie radę :-)
 
reklama
My mamy z tamtego roku dobrego pajaca z peppą pluszowego ale nie wiem czy będziemy ubierać bo to rozbieranie do siku kiepsko.
Teraz ma cieplutką piżamkę dwuczęściową z primarka,jest boska i taka przyjemna że wszyscy się chcą z nią tulić wieczorem:rofl:
Zła jestem,wyciągnełam starszemu 3pary dresów do szkoły kupione w 5 10 15 jakis czas temu i wszystkie za wielkie.Mają kosmiczną rozmiarówkę,chciałam teraz mniejsze kupić a tu ceny po 70-90zł spodni dresowych:oo2:,muszę coś jechać kupic,bo ze 3pary potrzebuje.
 
Milenko potwierdzam, że 5 10 15 mają duże ubranka. Moja ma bluzkę na 80 i jest na styk, a na 86 dopiero zaczęła nosić.
Ten płaszczyk co jej kupiłam na allegro jest na 92. Jest ciut duży, ale przy zimowej kurtce to nie przeszkadza.
 
A to nasz najnowszy zakup 20160923_153611.jpg
W rzeczywistości naprawdę śliczne, a całość kosztuje 16 zł + kw.
 

Załączniki

  • 20160923_153611.jpg
    20160923_153611.jpg
    145,5 KB · Wyświetleń: 54
Katjuszka, Ciebie tez przesilenie dopadło? Mi od tygodnia nic nie idzie. A jeszcze dziś wielka impreza (urodziny O, mojego męża i teścia) - u teściów rzecz jasna. A ja bym najchętniej poszła spać ;)
 
Ja też jakoś bez życia jestem [emoji849] czytam na bieżąco ale z odpisywaniem gorzej.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry