reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Myszka gratuluję córeczki :) i bardzo współczuję tego złamanego ząbka.

Loka, my od ponad roku co kilka miesięcy chodzimy na przegląd dentystyczny - głównie ze starszą, ale Misiek już jest pełnoprawnym uczestnikiem :) Nasza dentystka przeglądy robi bezpłatnie, a zapewnia atrakcje takie jak Viltutti opisywała, więc dla dzieciaków to świetna sprawa :)
 
reklama
Ja na razie 2 razy zaliczylam dentyste ze staeszym.
Pierwsza wizyta to wielki niewypal. Sentystka beznadziejna,a pacjent wyl juz w drzwiach. Kolejna byla 3 tyg temu i... babeczka ma rewelacyjne podejscie. Oblukala co i jak. Pacjent sie rozgadal i umowil...na 2 stycznia[emoji32][emoji32][emoji32] Takie babka ma kolejki. Ale jak juz podpasowala starszemu to poczekamy.
 
Kinga dzisiaj nie poszła na drzemkę. Mąż stwierdził, że nie chciała a poza tym już jest duża i nie potrzebuje. Przyznam, że wcale nie wygląda na śpiącą. Ciekawe co będzie do wieczora.

Kiedyś pisałyście, że jak dzieciaki sikają na nocnik to mają taki mocny siur, że sikają poza. U mnie teraz jest ten problem, bo kupiliśmy nową deskę do wc i tam już jest nakładka dla dzieci. No i jak na niej siedzi to zdarza jej się sikać poza i w dodatku obsikuje sobie majtki i spodnie.

W trakcie jak pisałam post mała wzięła nową nierozpieczentowaną pastę do zębów,otworzyła ją po czym rozmazała połowę po ławie. Przyszła po mnie i woła patrz!
 
Ostatnia edycja:
Edysiek.. faceci.. ja pitole z moim też czasem nie umiem się dogadać co do K.. ja wiem co się dzieje jak K nie ma drzemki. Życzę Ci żeby i Was ske to nie działo ;-)

To K tak sika ;-) ostatnio chyba w niedzielę obsiurala spodnie i majtki.. najgorsze że uwielbia sobie patrzeć tam jak sika to już w ogóle leci gdzie popadnie..
 
reklama
Do góry