reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Agunia to chyba przez pelnie.. co te moje dziś wyprawialy to szok. A Zoja to już wieczorem przeszła sama siebie. Pierwszy raz zobaczyłam w niej demoniczna Klare i zaczęłam się bać ;-) niby nie raczkuje a w jakiejś formie gonila cały czas po dywanie, przy wszystkim chce wstawać, u mnie na kolanach skacze jak piłka i krzyczy jak opetana, ale tak z radości raczej.. bawi się w zasadzie tylko zabawkami Klary. Nauczyła się maziac po znikopisie, dziś próbowała z duplo kwiatki wtykac na podstawke, w szoku jestem. A Klara w ogóle starsza siostra na całego. Najpierw nasypala kaszki, potem przyniosła jej zabawki żeby ją zbawić podczas jedzenia, potem nalozyla sliniak i powiedziała że mi Zoje przygotowala, a na koniec poszła sama się wysikac i nawet rajstopy nas siebie naciagnela.. oczywiście siku kazalam jej zostawić w nocniku ;-)

Agunia podziwiam za prezenty dla Teosia ;-) ja wyrodna Zoi nic nie kupuję.
 
Katjuszka właśnie o to chodzi, że ja Teosiowi też nic nie kupuję, bo wszystko ma po Julku. No ale pod choinkę wypadałoby coś kupić.

Co do pełni to może i coś w tym jest. A najgorzej było przy szykowaniu się do wyjścia na spacer. Wszyscy ryczeli, łącznie ze mną. A ja twarda baba jestem i byle co mnie nie rozłoży.

Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milenko sukienka bardzo ladna i bedzie sie na corci pieknie prezentowac.
Agunia wspolczuje. Katjuszka rowniez.
My do lekarza sie zapisalismy na czwartek bo zeby zebami ale za dlugo mi ten kaszel trwa. Ja pewnie zapalenie oskrzeli mam ale M niekoniecznie. Musze to potwierdzic. Wasze zdrowko[emoji483]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milenko sukienusia super i Milenka na pewno fajnie się bedzie prezentowała:)

Katjuszko Klara bardzo pomocna przy siostrze czy tylko sporadycznie?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milenko bardzo ładna sukienka. Zostawisz czy dasz w prezencie?

Agunia moja ostatnio też się drze przed wyjściem na spacer, a jakby mi się jeszcze drugie darło to pewnie też bym dołączyła.

Kupiłam dzisiaj mojej w Tesco drewnianą kolejkę z torami ma Mikołaja :-) :)
 
A ja na Mikołajki zakupię albo gaśnicę Strażaka Sama albo jakąś grę lub puzzle a pod choinkę chyba będzie praktycznie bo łóżko potrzebne, nowa pościel, poszewki, materac a zabawki i tak dostanie od rodzinki więc nie będzie rozczarowania:)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nadal twierdzę, że moje dzieci mają ciągle Mikołaja od nas i nic im nie kupuję. W zasadzie nigdy na żadną okazję nie kupuję bo i tak dostają od chrzestnych i zazwyczaj jednych dziadków a wtedy nazbiera się tego.. jedynie jak czasem pradziadek kasę da to kupię, ale albo coś planowanego albo ciuchy.

Kroczek ja myślę, że lozko to super prezent i Kubuś się ucieszy. Klara uwielbia wszelkie łóżka żeby po nich skakać, posciel żeby się koltunic itd..
 
reklama
Katjuszka, u nas praktycznie tak samo. Nata na razie dostała od nas 6 bodziaków i 4 pary leginsów. I pampersy ;) Na Święta też nie planuję większych prezentów dla dzieciaków. I tak będzie masa rzeczy od rodziny. I właśnie myślę nad listem do wszystkich zainteresowanych z prośbą o zabawki małogabarytowe ;)

A pełnia nam też dała popalić -cała trójka się budzi w nocy po dwa razy, już 3 noc. I zasypiać nie chcą. No chyba, że w łóżku z mamą. A nasze łóżko zdecydowanie 5osobowe nie jest ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry