reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Mrówkaa tez bym się wkurzyła. U mnie się zaczeły zajęcia ale ja miałam wizytę i nie poszłam:-(. Za to mąż był i mnie zapisał, więc za tydzień już pójdę.
Aneta wow:szok:
ewa ja kupiłam ostatnio w tesco z f&f :tak:
kasiak ach te hormony.... Przesyłam trochę pozytywnych wibracji:tak:
Josek super wieści z wizyty.

Z okazji promocji sklepowych chciałabym dla synka kupić kurtkę i kombinezon na przyszłą zimę. W przypadku tych rzeczy promocje są ogromne i zamiast za rok wydać średnio 100 zł za jedną rzecz mogłabym mieć za tą cenę teraz obie te rzeczy. Może jestem stuknięta, ale pomyślałam że to dobre rozwiązanie.
I tu moje pytanie.
Jaki rozmiar? 74 czy 80?
 
a ja sobie ostatnio kupiłam takie fajne majty z gumka z guziczkiem na przodzie moge je powiękaszać i zmniejszać na brzuszku i przydadzą sie po porodzie bo nie trawie tych siatkowych jednorazowych.
Ja wogóle musze przemyśleć jak tu sie " wystroić" do szpitala bo ja koszul nie cierpie ani szlafroków.. Musze sobie wynaleść jakąś taką piżamkę dreso podobną.

Dziewczyny podajcie jeszcze raz przepisik na ten torcik bezowy :)

Witam nową koleżankę.
 
ja tez zdjęc nie mogę znaleśc...

co do wielkości kombinezonu na za rok...to sama nie wiem, trudno przewidzieć....zalezy jakiej postury bedzie Maluch
 
Jaspis, ciężko powiedzieć... Nasze dzieci będą w zimie miały ok. 9 miesięcy. Aniela we Frankowe spodnie z 9 miesiąca weszła jakieś pół roku później!
Te kombinezony w małych rozmiarach są zazwyczaj w bardzo dobrym stanie do kupienia na allegro za śmieszne pieniądze. Ja bym chyba nie kupowała na zapas.
Pierwsze nowe spodnie i kurtkę zimowe kupiłam Frankowi na rozmiar 104 dopiero - jak miał 2 lata. I w tym roku też w nich chodzi :)

Dzięki za rady "majtkowe" :) Zerknę na tesco i atlantica :)
 
16tys postow :szok: ale produkujemy :-):-):-)

Wkoncu mam moja zyrafke :D jest swietna :tak::tak::tak::tak:
SAM_8767.jpgSAM_8770.jpgSAM_8773.jpg
 

Załączniki

  • SAM_8767.jpg
    SAM_8767.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 36
  • SAM_8770.jpg
    SAM_8770.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 32
  • SAM_8773.jpg
    SAM_8773.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Witam Was kobietki ;* :-)
Widzę dziś typowo porodowo i dobrze, jakby któraś rodziła na Żelaznej to daję linka co trzeba wziąć do porodu: Przyjęcie do porodu, Szpital Św. Zofii w Warszawie Dzisiaj pierwszy dłuższy dzień w pracy po świętach, ale wciąż daję radę, choć pod koniec dnia pojechaliśmy z moim do Atrium Targówek, potem do Ikei i powiem Wam, że dobrze mnie wykończyło to po robocie. Jak tylko wróciłam do domu to na szybko posprzątałam kuchnię i poległam w łóżku. Kupiłam sobie komplet - spodnie i bluza dresowa, ale nie wory ani xxl tylko m-kę, żeby po porodzie w to wejść, a żeby nie zwisało :-D Oczywiście moja kochana przyjaciółka ZGAGA nie omieszkała mnie dziś ominąć.

Aneta – udało mi się zobaczyć to zdjęcie Kubusia w kiblu, które wczoraj wrzuciłaś, hahahahah :laugh2:Ja też mam walizkę na kółkach na kod kupioną u chińczyków haha, ale hula jak ta lala i na pewno ją zabieram na porodówkę, bo jest mała idealna pod bagaż podręczny w Wizzair (się latało przed ciążą) :tak:

Marcia – ooo, zapomniałam o "o matko"! Jakby któraś chciała to łapcie: O Matko! - Odcinki Online | Oglądaj program w tvn player! Ja dziś byłam w Realu i nie było tych gotowych bez, więc kupiłam tylko składniki na nie, a jutro w kolejnym będę szukać; były tylko te małe bezki takie wiesz jakie :baffled: Najpierw spróbuję zrobić, jak nie wyjdzie to gotowa będzie czekała w pogotowiu :-D Co do bluzeczki to normalny top, nie wiem o co tej wariatce chodzi :confused:

Secreto – druga ciąża, ale z pierwszej niewiele pamiętam, zapomina się i niektóre moje pytania brzmią jakbym pierwszy raz była, hehe zresztą tak jak Ewa napisała każda ciąża jest inna. Poprzednią całą przeleżałam, bo była zagrożona, mało się ruszałam, pół ciąży przerzygałam, miałam wysypkę na brzuchu, sporo w szpitalu leżałam i ten ciężki poród…no i kochana zgaga, ale w tej zgagunia też postanowiła o mnie pamiętać – właśnie ją mam od rana :no: Co do mieszkania to my przedpokój mamy świeżo pomalowany, kuchnię też, został nam salon to pomalujemy jakoś w lutym, łazienki, ale za nie zabieramy się za 2 tygodnie i „graciarnia”, ale nad ostatnim będę myśleć czy malować.

Agnis – ale fajnie Twoja psinka wyglądała, hehe :-)

Josek – ale Ci się dzień przytrafił, daj spokój…no, ale tak to już jest z rodzeństwem, ja też jestem najstarsza i zawsze któreś coś odwali, a ja muszę po nich „sprzątać” :dry:

Koreczek – to ja za 60 ml zapłaciłam 20,49 zł. hehe :-) Strasznie Ci współczuję tej rozłąki ze swoim, ja to się tak przyzwyczaiłam do Zbyszka, że noc bez niego byłaby dla mnie problemem, a nie myślałaś jechać z nim za granicę?

Mrówka – jeśli te dresy są z H&M to mam identyczne i też różowe :-pŁadny brzunio i niezła śliweczka na ścianie :tak:

Jaspis – rożek jak najbardziej zabieram, bo przydaje się w tych pierwszych dniach, a o laktatorze nawet nie myślałam, ale nie ma sensu, bo chcę dobę po porodzie się wypisać ;-)

Mamusia – jak ja zrobiłam sobie ostatnio grzywę to tak klnęłam, bo buzia taka pyzata i gruba była hahaha, ale Ty to szczuplak to pewnie Ci pasuje :cool2:

Ewa – właśnie ja też chcę wyjść po dobie, nie chce tam siedzieć 3 dni – wiem jak karmić, wiem jak kąpać i przewijać to po co mi tam siedzieć i patrzeć na te szpitalne ściany, a w domciu zawsze przytulniej no i na pewno swobodniej. Bardzo przeszkadzało mi to przy poprzedniej ciąży jak leżałam na sali z czterema laskami i chciałam sobie odpocząć, a tu tabuny - ciotki, wujki, bo że męzowie to rozumiem, kuzyni z lustrzankami pykają zdjęcia dzieciakom i przy okazji innym leżącym na tej sali na pewno niechcący...a mi ciekło po nogach, czułam się jak po teksańskiej masakrze piłą mechaniczną i tyle ludzi w jednym pokoiku :no: Mój usnął przy cycu, a tu kolejny w ryk i budzi go...ehh, ponarzekałam sobie :-p

Kasiak – u nas szkoła rodzenia bezpłatna, refundowana przez nfz.

Moniqaa – wkładki laktacyjne to podstawa inaczej będziesz zalana między karmieniami, przynajmniej ja tak miałam, a z praniem nie przesadzasz - ja pierwsze prania zrobiłam w wakacje, a łóżeczko i przewijak stoją złożone od września :-D

Kainkas – ale dużego dzieciaczka już masz, no no gratulacje! Ciekawe ile mój kolos już waży, ale dowiem się 9 stycznia :tak:

Weronika – witam nową marcóweczkę! :tak:
 
Do góry