reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ojej, ta księżniczkowa to trochę hardkor jak dla mnie - nie lubię takich cukierkowych klimatów :) Ale miele całkiem spoko. Zapiszę sobie, dzięki :)
 
reklama
Witajcie:)
Ja po insulinie i śniadaniu... nie było tak źle... ufff.... naprawdę nic nie bolało:-):-) ale cała się trzęsłam ze strachu, no ja tak mam, że igły się boję (no po za tą krawiecką i do wyszywania;-)) zaraz będę mierzyć cukier i mam nadzieję, że będzie ok!

Wy widzę produkujecie posty jeden za drugim:-)

Muniuś
jesteś bardzo fotogeniczna:-) śliczne te zdjęcia:)

Tato przy porodzie,
poruszyłyście wczoraj w nocy ten wątek, mój mąż nie chciał na początku iść ze mną rodzić... ale teraz bardzo mu się zmieniło:) choć wczoraj na zajęciach szkoły rodzenia jak Pani mówiła o przecinaniu pępowiny, że robi to tata to on mi mówi "nie tego ja robić nie będę", też jestem zdania, że nic na siłę.

Secreto Ty mówisz już o pakowaniu torby do szpitala, a u mnie jeszcze pustki, qrcze trzeba się za to zabrać!

Koreczek trzymam kciuki abyś weekend spędziła już w domku:-)

Mamusia synka dużo zdrówka dla dzidziusia! i siły dla rodziców!

Agnis kciuki za wizytę:)

Ozila ja miałam bardzo wysoki wynik 10,13 (od 11 zaczyna sie cukrzyca typu 2), 7,8 to norma. Mam insulinę bo sama dieta nie wystarczyła mimo iż przestrzegam co do grama! Też jak w domu mierzę ciśnienie mam ok, a jak na wizytach to zazwyczaj podwyższone... to chyba syndrom białego fartucha;)

Jo_asia mi nie puchą ani ręce ani nogi cały czas noszę pierścionki i obrączkę i jak były luźnie i latały tak dalej jest.

Dziewczyny dziękuję Wam za kciuki i za wsparcie:)

Cukier po insulinie 117, w normie!:-)

ps. oglądam dzień dobry tvn i jest o lęku przed porodem.... boicie się samego porodu? bo ja nie! przecież każdy z nas się tak urodził, nie my pierwsze nie ostatanie:-)
 
Pisałam wam że rano przywiezli dziewczynę w 30 tc ze skurczami. Urodziła pół godziny temu... nic trzeba torbę pakować. I wiem co do szpitala mam wziąć... stres mnie złapał bo w sumie teraz w każdej chwili można rodzic:szok:
A to ja mogę rodzić:szok: Nie chce jeszcze
Wymieniają nam piony, i teraz poziomy robią pod całym blokiem a blok ma 10 klatek.
Susi ja tez nie latam po nocy do WC, mały poszedł wyżej i jest oki. Niech tak wysoko leży jeszcze 8 tygodni:-D
 
aaaa.... Mamcia upiecze mi chleb orkiszowy i poda przez siostrę:) wreszcie będę wiedzieć co jem:) a teraz idę robić sobie schabik, podobno pyszny:) zobaczymy co mi wyjdzie nigdy sama nie robiłam takiego czegoś:) jak wyjdzie ok to się podzielę przepisem:) a jeszcze Wam napiszę, że znalazłam wczoraj jogurt naturalny który w składzie miał cukier:szok: i w wędlinach też jest cukier...
 
aaaa.... Mamcia upiecze mi chleb orkiszowy i poda przez siostrę:) wreszcie będę wiedzieć co jem:) a teraz idę robić sobie schabik, podobno pyszny:) zobaczymy co mi wyjdzie nigdy sama nie robiłam takiego czegoś:) jak wyjdzie ok to się podzielę przepisem:) a jeszcze Wam napiszę, że znalazłam wczoraj jogurt naturalny który w składzie miał cukier:szok: i w wędlinach też jest cukier...

Spróbuj wg takiego przepisu jest super tylko sprawdź przyprawy czy wszystko możesz, ja robiłam z tym co lubię ale tu chodzi bardziej o sposób - dla mnie rewelacja :-)
Expresowa wędlina


Witam Was środowo, mam strasznego zamuła dzisiaj, o drugiej po dziecko do szkoły a teraz chyba będę spać a co!
Miłego dnia
 
Witajcie mamusie:)
kolejna noc nie przespana.. i jestem teraz nie do życia..
zjadłam sniadanie i pije herbatke.

Koreczek trzymam kciuki za dobre wyniki i zebys jutro wyszla ;)

Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze ;)
Ja w wolnej chwili potem tutaj znowu zajrzę.
 
Ile bym dała żeby.nie latać 5 razy w nocy do wc <marzyciel>

Ewa a te z ikei one nie sa plastikowe i do tego sa takie garnki fajne

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S49874533/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00130167/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80130168/
tylko jaka cena:szok::szok::szok:

Jolcia no widzisz insulina nie taka straszna :)
A co do torby to ja mam wszystkie rzeczy ale wyniesione na stryszek.. I muszę do dostać i spakować bo u mnie co raz bliżej i też coś ostatnio nie bardzo z brzuchem
 
Ostatnia edycja:
Jolcia no i nie taki diabeł straszny dałaś radę super.

Agnis trzymam kciuki za wizyty.

Jagna Susi zazdroszczę tego braku wstawania na siku ja to 3 razy co najmniej chodzę w nocy masakra normalnie ale nie jest źle przy miłoszu wstawałąm co godzinę a w 9 mieś co pół ale miałam duże zastoje w nerkach.

Koreczek chyba trzeba tą torbę spakować masz rację a ja nawet torby nie mam jeszcze.

Kasiulekk nie martw się lekarz wie co mówi głowa do góry.
 
reklama
Do góry