reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mamusia synka - wiem, że czarnobiałe najlepsze, ale tak w praktyce, to wydaje mi się to bez sensu, przecież taki maluch głównie śpi jednak.
Secreto - te kocyki label label są super, ja myślałam o zebrze najbardziej :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.
Ja jakos dziwnie spie ostatnio..wieczorem mimo ze jestem zamulona to wczesniej niz o polnocy nie zasne...a rano o 8 juz koniec spania..w nocy wstaje do wc ze 3 razy wiec powinnam wiecej spac...rano tez nic kompletnie mnie nie goni i chcialabym chociaz raz dluzej pospac..ale nie da sie! To samo popoludniu...zawsze bylam spiochem i dzien bez drzemki uwazalam za stracony..a teraz co? poloze sie i nic! :confused: ja uwielbam spac no :confused:

MegiPegi a kregoslup Ci nie wysiadl? Podziwiam, 3h prasowania! :tak:

Nastka-83 ja doswiadczona nie jestem, ale co do laktatoru to zalezy ile chcesz używać... Jak bedziesz chciala sciagac caly czas pokarm to raczej elektryczny. Ja tylko na nawal chce i dlatego bede kupowala reczny. Wydaje mi sie ze wszystko zalezy ile razy zamierzamy go używac ;-)

munius
no to nieciekawa taka sytuacja... wesele wazny dzien...facet sie zakochal ale moze tym w spodniach? Tylko ja nie rozumiem laczego ona odcina go od wszystkch? znam juz takie przypadki... Nie kapuje poprostu, jakby swojego rozumu nie mial..ja mojej tesciowej szczerze nienawidze, ale nie wyobrazam sobie, zeby moj m nie zadzwonil i nie zapytal chociaz ich o zdrowie..sama glupia nawet mu o tym przypominam...teraz mi normalnie glupio jak moj m chce ich powiadomic jak sie maly urodzi...smsem...no mi normalnie gluoio :confused:
Ta hybryda to taki "mocny lakier" ? I to tez wysusza plytke/niszczy? szokda...widzialam ostatnio u kolezanki jak miala zrobione, pierwszy raz widzialam tego efekt, prosty lakier a swietnie wyglada. Ja mam taka prace, ze zwyklym lakierem to po 1h juz go mam odpryski..
A ta mate kupilam mojemu chrzesniakowi, z wysylka jakos dawalam 200zl (ale to prawie 6 lat temu bylo). Bardzo fajna, kolorowa, mi sie bardzo podobala..ale mama mojego chrzesniaka w ogole maty nie uwazala i go na tym wcale nie kladla :confused:

Nikusia82 zdrowka Ci zycze! i kciuki za wizyte!

mamusia synka przynajmniej tej kolezance szybko poszlo :-D to ja nie bede szla spacerkiem do szpitala jak co, a mam tez max 10 min :-D

Agnis83 no stroj swietny no, jak juz pisalam na fb :-) Ale masz nerwa, hormony Ci szaleja ze hoho, tez tak czesto mam, u mnie wtedy wiedza ze sie wtedy lepiej do mnie nei odzywac :-D

do marca jeszcze troche...mnie moj m wkurza bo ciagle "o sloniatko sie podnosi, a to juz tylko bokiem wstajesz? i sie smieje..hahaha...wie ze mam ciezko z akceptacja swojego wygladu to jeszcze mi dogryza...

secreto przerzucam sie z sówek na motyw żeglarski, no zakochaam sie :-D trudno, ciuszkow prawie nie kupowalam, to posciel troche drozsza kupie...a mame poprosze zeby pokupowala mi materialy i poszyla mi takie ozdoby i poszewki na poduszki jak sa w tym pokoju co wczoraj dawalam linka :-) Ale pozytywka sowa tez super :baffled:

koreczek uważaj na siebie.

Myslicie ze juz czas na zakup stanika do karmienia? cycki juz za wiele nie urosna? dopiero po urodzeniu? bo mnie korci i tez juz kupic..kolejne by bylo z glowy...

malpawzoo ja na poczatek nic nie kupuje...bo uslyszalam juz od wielu osob: przestan kupowac bo z czym my do Ciebie przyjdziemy :-D i zaczelam mowic ze jak co to zabawek ani jednej nie mam :-) no i kolejny tydzien pelny, gratuluje :-)

AnetaNorwega nie strasz :baffled: wiesz, ze musisz dotrzymac w 2paku prawie do konca lutego jak Twoj wróci!

Ide sie ogarnac..moze do mamy na herbatke wejde...ogolnie to musze skonczyc szorowac schody, bo ja ostatnio wszsytko w polowie robie: padiuciure jednej stopy, wyszorowanie polowy schodow :-D na wiecej jakos sily mi braknie, a potem ochoty :-D
 
Aneta ja to mam czasami po siku tak ze robie siku juz wydaje mi sie ze skonczylam , wstaje i wtedy wyplywa mi odrobine moczu jakby gdzies w przewodzie moczowym sie zatrzymywal i zmiana pozycji uwalnia ta resztke moczu a jak siedze to nie wyplynie wiec moze to cos takiego bylo:confused:

Malpawzoo ja czasmi jadam fast foody raz na jakis czas nie zaszkodzi...
 
Aneta uważaj na siebie. Obserwuj :tak::tak::tak:

Dzięki dziewczyny za miłe słowa odnośnie stroju :tak: W sumie to był tani i prosty - pelerynka z lumpka za 2 zł, kapelusz z netto za 5 zł a reszte sama zrobiłam :-D

Wiecie co moja sąsiadka z góry znowu dostała na łeb... krzesłą fruwają..i nie wiem czy drzwi nie wyleciały z futryny... Znowu drze się na starego... albo mu przylała...:szok: bo wiem ze ona tak potrafi...pewnie też jest zła że tej ciepłej wody nie ma...ale to nie jego wina przecież...no czuby mówię wam...
A ja mówię trudno i umyłam głowę w tej zimnej, no może lodowata nie była...ale chociaż się lepiej czuję. Idę podmalować oko to już w ogóle mi się nastrój poprawi :tak:


Ps. info na sygnale :)
 
hej
Aneta- moja Hania ma pościel 140x200 i ja zadowolona jestem- bo nie jest jakas mega wielka a jak ja czasem pójdę do niej się położyć to obie się przykryjemy. no i uważaj na siebie bo ostatnio to troszkę szalałaś chyba;-)

Koreczek-powodzenia na zakupach

Mamusia- ja tez w dzień Babci nie puszczam Hani do przedszkola- bo u nas babcie daleko i jeszcze mój tata chory wiec nie maja jak przyjechać...

Muniuś- tak jak pisze koreczek-lepiej sie nie wtracac, to jego decyzje i jego życie, jest dorosły, może on potrzebuje takiej kobiety?? no i chyba lepiej się pogodzić bo lepiej tolerowac bratowąi jakoś ją olewać niż stracić brata. A Ty rto dopiero szalejesz z tymi zakupami i jedzeniem...

malpawzoo- wiesz, moja hania wcale tak cały czas nie spała...ja mam pościel czarno -białą i rożek więć będzie na co patrzeć:) zabawek żadnych nie mam i na razie nie planuje nic kupować..

ja wczoraj horror ogladałam i nie wiem czy to dobry pomysł był, potem jakies głupoty mi się sniły. Teraz M WYSLAŁAM do Lidla bo mi się suszarka spaliła a maja być dzisiaj jakieś tanie...

powodzenia na dzisiejszych wizytach i dobrego humorki mimo paskudnej podody
 
oczywiscie w przychodni nie ma miejsc a zeby sie zapisac na jutro to trzeba dzwonic jutro :-( pokłucilam sie z baba bo mi kazala przyjsc a nie telefonicznie sie rejestrowac, jak bum ze wsiade w auto i pojade i zrobie rozpierduche ze mnie z brzuchem fatyguje i z dzieckiem pod pacha..........
 
reklama
secreto i nawet imie Leon jest :-)

mamusia synka to widze ze masz taka "fajna" przychodnie jak ja :-(jak nie wstanie sie u mnie o 5 i nie pojdzie w kolejke to szanse na lekarza marnre...

Agnis83
no zebys sie od tej zimnej wody nie przeziebila!

Jak ktos znajdzie karuzele z motywem morskim to prosze o podeslanie mi :-)
 
Do góry