reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witajcie:)

Rano miałam troszkę stresa bo Amelka się nie wierciła... a jak pisałam na fb pierwszy raz tak mi się zdarzyło, że tak długo żadnego kopniaczka... bo jak ją czułam ostatni raz delikatnie koło 7 rano (jeszcze zaspana) to tak do 10 nic... pukałam stukałam do niej, odychałam przeponą, piłam wodę (za radą koleżanek- dziękuję) i nic... ale jakoś zaraz po 10 się dzieciątko obudziło i zaczęła swoje fikołaki:-D :-D
a bałam się bo w nocy brałam antybiotyk na ten bakteriomocz i się wystraszyłam, że to może przez to...

Pojechaliśmy z mężem znów na lumpy i wróciliśmy z kolejnymi łupami dla Amelki:) znów była sztuka za 1 zł:D chyba za dużo tych ubranek kupiliśmy, ale mąż kazał brać wszystko co się podoba i jak ja coś odkładałam mówiąc "tego już dużo mamy" to on "takie ładne weźmiemy" zaraz wezmę się za liczenie ile już tego wszystkiego jest.

Mamusia synka o tak sałatka jarzynowa jest najlepsza na świecie, nie dziwię się że Julkowi smakuje:):)

Aneta Twoja Michelle tak jak ja z tymi rodzynkami ma;) w niczym ich nie lubię i zawsze je wyciągam ;) co do zgagi to też ja mam od śniadania już bo jak tylko zjem jakieś warzywo to od razu jest:-( cudne te ubranka, ten sweterek z sarenką obłędny! a próbowałaś mleko na zgagę? mi pomagało, teraz pić nie mogę mleka więc cierpię bo leki nic nie dają.

Masiosia ta uczelnia to porażka nikomu nie polecam Wyższa Szkoła im. B. Jańskiego, podyplomowo robię pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, na szczęście już koniec! A co do diety to chyba się powoli przyzwyczajam choć te całodzienne zgagi okropnie meczą :(

Ewa skończyłam pedagogikę społeczno- opiekuńczą, u UP, a teraz robię podyplomowo pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną.

Marcia a jaki antybiotyk masz? zdrówka dla M :)

Kamaa o tych dzieciaczkach to już wczoraj słyszałam, nie powinnam słuchać takich info i jak słyszę, że kobieta miała też cukrzycę to jeszcze bardziej się boję...

Nikusia gratulacje 34!

Mrówka u mnie też jeszcze wyprawki brak. Na termometrach się nie znam więc nie pomogę.

Mamatek prace pisze ale taką na 17 - 20 stron to taki projekt edukacyjny, bo nasza pani promotor nas olała i nie mieliśmy żadnego spotkania od października :| dlatego w grudniu mailowo nas poinformowała, że nie praca a ten projekt do napisania jest. Ta uczelnia to porażka.

Idę ogarnąć te ubranka... bo jest tego sporo:)
Miłego wieczorku życzę:)
 
reklama
Jolcia_ to jak sie ogarniesz to pochwal sie co upolowalas :-) mi m i mama zakazali juz chodzic na polowania :-D ale ja i tak pojde jak nie bedzie juz tak slisko :-D
 
Kama
mi.tez sie od razunslabo robi jak sie zdenerwuje I glowa tak pulsuje I boli....

Jolcia wspolczuje z ta.zgaga, ja nie mam... ale voraz czesciej jedzenie mi taknjakbu stalo w przelyku... nasze Maluchy duzo spia.... na moja bardzo dzialaja clementynki skacze w brzuchu jak szalona ;)
Pochwal sie zakupami ;)
Ja w sumie tez sie pochwale ale ja mam bie duzo.... tak w sam raz mysle...
 
najlepsze jest to ze leżę...............bo już mnie m pogonił, ze mam się kłaść...........siostra jak zwykle swoje....do porodu już lepiej nie będzie:baffled:
 
reklama
mamusia synka nie sluchaj siostry bo sie niepotrzebnie denerwujesz...tak jak ja juz nei slucham mamy. Wzielas juz magnez i nospe? Jak Ci nie przejdzie to zawsze na IP mozesz pojechc. Ja tak mam codziennie rano, tak mnie boli..dzisiaj to ledwie wstalam..a potem przechodzi po jakis 30 min...tez nei wiem od czego to..moze jakies skurcze? koeljne pytanie do gin na wizycie.. Trzymaj sie i dawaj znac jak sie czujesz.
 
Do góry