reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dziewczynki w szpitalu nudy :) już tu siedzę 2 tygodnie jeszcze chwila i chyba oszaleję:mad: pozdrawiam Was, czasami poczytuje ale na komórce z kroplowkami to trudne. A co tam z Anetą bo nie doczytałam?
 
reklama
Kasiak jak nudy w szpitalu to dobrze, lepiej niż gdyby miały być "atrakcje". Trzymam kciuki, każdy dzień do przodu to sukces. Wiem, że ciężko w szpitalu, ale lepiej z Maluszkiem w brzuchu niż w inkubatorze. Dzielna jesteś, sił dużo wysyłam. Anetka miała wczoraj jakieś dziwne bóle.
 
Dzień dobry :)

Kasiak, trzymaj się tam! Aneta wczoraj z bólami do szpitala pojechała późnym wieczorem. I nic więcej nie wiemy.

Nifla, ja bym chciała zacząć rodzić w nocy albo wieczorem - przynajmniej Mąż będzie w domu i jak będę widzieć, że nie mam wiele czasu, to po prostu pakujemy dzieci i jedziemy, a znajomi je ze szpitala odbierają. A w dzień to masakra. Nuśka do przedszkola, Męża z pracy ściągać, nie wiem jak to ogarnąć :/

Muniuś, zadziwiły mnie Twoje zdjęcia - niemowlak śpiący na plecach! :) Już zapomniałam jak to wygląda, bo Nuśka do 9 miesiąca życia spała WYŁĄCZNIE na brzuchu - inaczej ryczała jak głupia

Kama, a już widziałam lepsze filmy niż książki - szczególnie teraz jak często wychodzi książka niemal równolegle z filmem. Np. teraz czytam do recenzji "Pamiętnik pozytywnego myślenia" - film bardzo dobry, a książka straszne dno :/
Ale przy "Grze o tron" trudno wyrokować, bo jedno i drugie na wysokim poziomie.

***
Mierzyliśmy dziś brzuchy wszyscy w domu i zajmuję niechlubne pierwsze miejsce z moimi 107 cm ;)
Ale co nas zdziwiło najbardziej - Franek ma tylko 3 cm więcej niż Nuśka w pasie :D:D:D A całe 20 cm więcej wzrostu :p

***
Aha, dziś noc z piątku na sobotę, więc nie budziliśmy Franka, no i posikał się koło 4 nad ranem, ale przyszedł do nas z płaczem, że jest mokry. Czyli plus! Obudziło go mokre! Zobaczymy za tydzień - teraz już mu traum nie serwujemy i w tygodniu będziemy go budzić sami :)
 
Ewa mnie noc właśnie przeraża. Dzieci zwijać z łóżek, szybko do szpitala pewnie na całe życie by zapamiętały :-(. Zostawić, nawet na chwilę też złe wyjście. Franek i Aniela maja pewnie inne sylwetki. Franek już taką bardziej jak przedszkolak, smuklejszy się robi, a Aniela chyba jeszcze taką dziecięca bardziej z wystającym brzuszkiem. Franek robi postępy.
 
Ogarnęłam bardzo z grubsza chatę- ale mam kondyche- 2 razy machnęłam scierka i odpoczynek bo juz mnie niemoc dopadła :baffled::baffled::baffled:, m pojechał na zakupy i do fryzjera bo popołudniu idziemy na urodzinki mojego chrześniaka :-) wieczor zleci....


ja tez sie boję ze w nocy sie zacznie ale wtedy szybko po sąsiadkę albo Kurczaka do siostry mojej podrzucimy ale licze na to ze pojde do doktorka i on powie ze jest rozwarcie i rano mam przyjsc do szpitala :-D :-D ale sobie wykombinowałam :-)
 
ale ja muszę sie trochę ruszyć bo przejde sie do sklepu na druga strone ulicy i juz mam zakwasy :crazy: kondycji 0, chyba 80 letnie babulinki maja lepszą.....
 
Mamusia ja zsiekłam pół kilo pieczarek i musiałam usiąść;-) Ale pomału skroiłam resztę na pizzę, jeszcze ser zetrzeć ale muszę odpocząć;-)
Kasiak super, że nudy:-D
 
jejku Jagna tarcie to jeszcze wiekszy wysiłek niz krojenie hihihihihi





jessssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuu zaraz mnie zgaga zabije, nie wytrzymam, jak moja corka po porodzie nie będzie miała włosów do pasa to bedzie cud :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja się zabrałam za umycie pieca i co powkładałam gary do zmywarki i teraz odpoczywam :szok: także nie jesteście same :-D



edit:

a właśnie dziewczyny wy tak pichcicie ostatnio potrzebowałabym jakiś przepis na dobry tort urodzinowy za 12 dni moja Emilka ma 6 urodzinki i kompletnie nie wiem co za torta jej upiec :confused:


mamusia mam to samo dzisiaj zgaga od rana masakra jakaś
 
Ostatnia edycja:
Do góry