reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Katrine widzę, że te pojemniki to chodliwy towar :) W sumie nie są drogie, a jednak praktyczne. No i zawsze do czegoś potem można je wykorzystać.
Może jeszcze je dostaną. U nas tez byly ostatnie sztuki... trochę dzwine jak na ikee ale trzeba być dobrej myśli :)

Jesli chodzi o wózek to jestem umowiona przed 16 i mam nadzieję, ze będzie za mną czekał no i co ważniejsze nie bedzie jakiś zniszczony.
 
reklama
monius - czytam teraz Jedna bogata, druga biedna Lesley Lokko a pozniej pewnie zabiore sie za tradycyjne bo dostalam 3 na swieta ale pzryznaje ze z moja bezsennoscia duzo wygodniej jest na tablecie bo moge czytac w nocy bez zapalania lampki i budzenia mojego
aneta - trzymaj sie kochana w dwupaku!domyslam sie jak musi byc cci ciezko w zwiazku z Michelle ale juz nidelugo bedziecie wszyscy razem
katrine - nom niestety tylko sie nasililo wiec nie jest zbyt rozowo; teraz jest spokoj ale nasilenie zawsze jest wieczorem/w nocy wiec zobacze jeszcze dzisiaj i jutro pewnie i tak po usg u starucha pojade do mojej ginki bo kazala pzryjsc od razu jak swedzenie sie pojawi; brzuszkiem sie nie pzrejmuj bo jego swedzenie nie jest objawem cholestazy (no chyba ze zacznie sie od stop i dloni a potem to juz wszystko i bzruchol tez) albo to co pisalas albo po prostu skora porozciagana i swedzi

biore sie za prasowanie, tesciowie robia nalot w czwartek na pzredstawienie z okazji dnia babci i dziadka w pzredszkolu u Karoli (wierszyk po angielsku bedzie mowila!!!) to pzrywioza wozek, fotelik i inne graty typu lezaczek kapielowy, karuzelka, kombinezon/spiworek zimowy dla dzidzi, laktator, jakies *******ki co jeszcze nie pzrywiozlam wiec bede juz zupelnie pzrygotowana
 
mamusiu oglądałam ten odcinek jakiś czas temu. I z otwartą buzią...

Moje swędzenie dalej zwalam na pościel- założyłam taką nową, niewypraną to mam za swoje ehhh. Flower trzymam kciuki, rób badanie jutro w takim razie, żebyś spokojniejsza była :*
A po pudełka na pewno się jeszcze wybiorę- bo ja nie usiedzę w domu, a do Ikei 5 min autkiem :) Może za tydzień, bo jeszcze jakiś mały dywanik musimy kupić do Małego pokoiku.
 
mamusia - też oglądałam (jednym okiem, bo drugim czytałam estymacje na zal ze statystyki). I widząc takie historie człowiek się puka w głowę na te wszystkie problemy ze wzorkiem na pościeli czy rozmiarem stanika do karmienia....
 
ja tez kiedyś oglądałam ten1 odcinek. Ale teraz unikam takich rzeczy- chociaż wczoraj położne oglądałam:wściekła/y::no:

idę obiadek robic- dzisiaj kotleciory z pieri kurczaka z ziemniakami i jakąś surówke musze zrobić...hmmmmmmmmmm
 
Muniuś, ja z ćwiczeniami też tak mam, tzn umiem się zmotywować w domu, ale nieraz odpuszczam, bo nie udaje mi się wpasować w plan dnia ćwiczeń:/ No a z laktatorem pewnie trzeba będzie śmigać przed fitnessem:)
Przy okazji, jak czytam o tym jak sie lubisz targować, to od razu pomyślałam, czy byłaś w krajach arabskich na wakacjach? Świetnie byś się tam sprawdziła jako klientka! Ja nie cierpię się targować, a tam trzeba było ciągle, i mnie to okropnie denerwowało, ale Ty byś miała frajdę :)


Moniquaa, ciekawe czy uda się stargować - mam nadzieję, że tak! Ja znalazłam na tablicy graco evo 3w1, ale w Krakowie, więc nie miałabym jak obejrzeć, no i dla mnie to tak ze 300 zł za dużo (chcą 1100, a ja bym dała 800)... i właśnie się zastanawiam, czy pisać do babki, że mogłabym dać 800 i co ona na to... Mój Tata czasem jeździ w interesach w tamte strony, to może mógłby obczaić i zabrać w razie czego... no nie wiem, tymczasem śledzę czy się coś nie pojawia.


Aneta - współczuję rozłąki z Michelle, obyś mogła jeszcze wrócić na spokojnie do domku... No chyba że wolisz urodzić, to życzę Ci tego, co wolisz:)


Ja mam jakiś kiepski dzień, bo m się źle czuje, a jak on się źle czuje, to jest ŹLE - jak to mężczyźni. Ale nic, mam trochę roboty na komputerze, może nadgonię coś nie coś.


Miłego dnia!
 
reklama
Witam się niedzielnie.
U mnie powoli obiad sie robi. Ale jak mnie glowa bolli!!!!

Mrowkaa bardzo smutne i straszne to co sie przytrafilo Twojej kolezance... Ja o takim czyms ostatnio ciagle mysle neistety...cala ciaze jak do tej pory bez w sumie problemow..wszystko oki... a o utrate malenstwa bardziej sie martwie niz na początku..za czesto slyszalam ze cala ciaza oki, a potem koniec ciazy i maluszek dusi sie w brzuszku... nawet w nocy dzisiaj w nocy juz lapalam panike jak maly sie nie ruszal..a jak sie ruszyl to tak delikatnie...dopiero rano sie obudzil..nie umiem sobie wlasnie z takim mysleniem ostatnio poradzic :-(

susi
no ja tez obstawiam tak na poczatek lutego, ze bedą pierwsze info o rozpakowanych niektorych z nas ;-) myślę, że i tak ładnie nie trzymamy :tak:Marcówki 2014 górą!!! :-)
nifla biedny ksiądz nieswiadomy fizjologii kobiety :-D

mamusia synka i mysle tak jka Ty, ze kto wie czy pierwsza nie urodzi ta, co ani razu na IP nie byla :-D no ale jak najluzej zebysmy jeszcze wytrzymaly :tak: no i jak, pozegnalas zgage? :-)
marcia30 no to norma taka klotnia..hormony chcac nie chcac robią swoje..ja tez czesto takie klotnie mam z m..a potem sie zastanawiam i dochodze do wniosku ze faktycznie sie czepiam :zawstydzona/y:trzymaj sie!!! postaraj sie juz nie denerwować. A to dzganie tez czesto odczuwam...ale w ciagu dnia
muniuś cicho na temat greysow!! ja zaczelam 9 sezon dopiero no!! :angry:;-) gratki 33tc :-)

flower188 no rzesz kurcze akurat teraz pozalewalo sasiadow! malo jest wyatkow czy co? ech...zlosliwość rzeczy martwych i tyle. Mam nadzieje, ze dogadacie sie z sąsiadami. Mam nadzieje, ze stopki juz nei swedza :baffled:

Moniquaa
no to witaj w klubie wywijajacych "prawie" orla..od razu odechciewa sie wychodzic na zewnatrz :baffled: powodzenia w targowaniu! snieg sypie od nocy... juz jest sporo, m bedzie mial zajecie jak wroci z pracy :-Da ja spac pojde :-D chociaz aż mnie świerzbi zeby isc poogarniac, bo strasznie to lubie :dry:

AnetaNorwegia
dobrze, ze jeszcze w 2paku sie trzymasz.. No i wcale Ci sie nie dziwie ze szkoda Ci Michelle. Mam nadzieje, ze jeszcze troche i wrocisz do domu, ale w 2paku!! I poczekasz do 20 lutego z rozpakowywaniem sie :tak:

Koreczek
ale mam nadzieje, ze sie oszczedzasz. Trzymaj sie dzielnie, tak jak napisalas, jeszcze ze 2 tyg!

kainkas
cisza bo dziewczyny w nocy buszowaly na forum, to teraz odsypiaja :-D

monisia0605 no to wczoraj mialas pracowity dzien, dobrze ze dzisiaj bedzie leniwy :tak:

Nic ide obrac ziemniaczki. Tez bym mimo wszsytko chcala zeby moj maly kopal na calego... a on tylko muska mnie delikatnie..i przez to ja tez sie stresuje, bo zeby go wyczuc to musze spokojnie lezec...ech...dola mam dzisiaj po nocy, co sie tak zdenerwowalam ze sie nie ruszal.. :-( spokojnej niedzieli.
 
Do góry