reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej Kobitki, witam się z Międzyzdrojów. U nas dziś były "tylko" 32 stopnie, na plaży co prawda nie byliśmy, bo gdzie na to słońce, ale wiekszość czasu przesiedzieliśmy przed domem, więc spoko. Upał mnie zmęczył jak to upał, ale odkąd noszę te opaski na nadgarstki, to mdłości mnie właściwie opuściły jupi! Jedynie jak po kąpieli za szybko nie ubiorę to wracają na krótko. Za to ciągle coś jem, jak ostatnio ważyłam się w aptece, to mam już 2 kg na plusie :baffled: Dobrze, że na starcie miałam o 1 kg mniej niż w poprzedniej ciąży...
 
reklama
Katrine gratuluje udanej wizyty jak masz zdjecie dawaj do obejrzenia.
u mnie tez jakies wczoraj swedziawki sie wlaczyly a dzisiaj raz mialam zoltawa wydzieline ale ide w poniedzialek to sprawdza czy jakas infekcja sie nie rozwija.
ide zaraz spac
dobranoc!
 
cześć Słoneczka!
u nas też upały, ale dajemy radę. rano nawet troszkę posprzątałam, Lilka pomagała, a tatuś pracował w warsztacie. na obiad poszliśmy do teściów na grilla, znowu była akcja z bucikami :-D wszyscy się bardzo ucieszyli. żartowali, żebym już lepiej nie chodziła do lekarza, bo ciągle znajduje nowe dzieci :-D od teściowej i mamy dostałam zakaz robienia czegokolwiek, mam leżeć i pachnieć :rofl2: a późnym popołudniem wybraliśmy się z Lilką do sali zabaw (baseny z piłeczkami, labirynt, samochody, domki, dmuchany zamek i pełno innych), mała się wyszalała.
 
Hej Kobitki, witam się z Międzyzdrojów. U nas dziś były "tylko" 32 stopnie, na plaży co prawda nie byliśmy, bo gdzie na to słońce, ale wiekszość czasu przesiedzieliśmy przed domem, więc spoko. Upał mnie zmęczył jak to upał, ale odkąd noszę te opaski na nadgarstki, to mdłości mnie właściwie opuściły jupi! Jedynie jak po kąpieli za szybko nie ubiorę to wracają na krótko. Za to ciągle coś jem, jak ostatnio ważyłam się w aptece, to mam już 2 kg na plusie :baffled: Dobrze, że na starcie miałam o 1 kg mniej niż w poprzedniej ciąży...




Co to za opaski
 
Dziewczyny zazdroszcze wam tej pogody,u mnie nie za ciekawie...W sumie dzisiaj bylam z malym na spacerze,ale czuc bylo ciezkim powietrzem....

mam pytanko_ was tez tak bola jajniki wieczorami?
 
Katrine też się cieszę, że wszystko w porządku i oby tak dalej :)

Violet85 mnie wieczorami to dosłownie wszystko boli, dzisiaj co prawda dosyć dużo się nachodziłam ale teraz potwornie boli mnie kręgosłup i nogi :/ jajnik też mnie coś kłuje.

Nie wiem, czy Wy Dziewczyny tak macie, ale ja zauważyłam, że jestem ostatnio okropnie nerwowa, na swojego męża drę się bez opamiętania :|, wszystko mnie drażni i irytuje.. Może to sprawka hormonów ? Mam nadzieję, bo ostatnio ze mną krucho.


 
Myślałam, że Was po całym dniu nie doczytam, a tu niespodzianka ;p

Natomiast własne przygotowanie: to ok ale tylko jesli ktos ma wlasne owoce, warzywa, sprawdzone mieso? Pracowalam w sklepie i uwiezcie nie wszystko co jest na polkach i wyglada ladnie nadaje sie do buzki malego smakosza:) Poza tym dziecko nie moze jesc codziennie kurczaka... a tak bardzo czesto jest.

Ja do tego podchodzę tak - dziecko przez całą ciąże je to samo, co Ty. I przez całe życie będzie to jadło. Dlatego nie kupuję potem specjalnie jakichś eko-bio-cośtam-warzyw i owoców. Kupuję te, co zawsze.
Tyle że my warzywa i owoce kupujemy na targu, nie w markecie. I są naprawdę dobre. A mięso tylko w sprawdzonym mięsnym sklepie (Szubryt - może ktoś z południa kojarzy ;)). I na targu, i w mięsnym już nas znają i zawsze dają najlepsze rzeczy :)
A z mięs dla malucha to przede wszystkim cielęcina, od znajomych mamy raz na jakiś czas króliki, wołowe mięsko, drób też, ale w sumie to rzadko. No i ryby oczywiście.
Chciałam się Wam pochwalić, że widziałam wczoraj mojego dzidziunia- ma już całe 21,1mm a serduszko bije mu 155 razy na minutę.

Ale zazdroszczę! :) Ja mam jeszcze ponad 2 tygodnie czekania na pierwszą (!) wizytę...

mam pytanko_ was tez tak bola jajniki wieczorami?

Bolały na początku ciąży. Teraz już nie.

***
Ja dziś zdycham. Nic prawie nie jem, bo mnie muli już jak do kuchni wchodzę, i w tych upałach się zataczam po prostu. Dobrze, że dziś sobota i Mąż w domu. Mam nadzieję, że od poniedziałku się trochę ochłodzi...
 
Nie wiem, czy Wy Dziewczyny tak macie, ale ja zauważyłam, że jestem ostatnio okronie nerwowa, na swojego męża drę się bez opamiętania :|, wszystko mnie drażni i irytuje.. Może to sprawka hormonów ? Mam nadzieję, bo ostatnio ze mną krucho.
teraz kompletnie nie mam wahań nastroju, ale w pierwszej ciąży czułam się tak samo, jak Ty teraz. zwalałam to na hormony. z tym że nie krzyczałam i nie denerwowałam się, ale.. jak by to napisać ..... irytowałam się, tylko powstrzymywałam, żeby tego nie okazywać. poza tym mój mąż naprawdę jest wyrozumiały.


Ja dziś zdycham. Nic prawie nie jem, bo mnie muli już jak do kuchni wchodzę, i w tych upałach się zataczam po prostu. Dobrze, że dziś sobota i Mąż w domu. Mam nadzieję, że od poniedziałku się trochę ochłodzi...
ups .. Ty też jesteś z południa, a podobno przez cały następny tydzień też mają być upały ;-) obym źle usłyszała albo niewiarygodną pogodę sprawdzała :-D
 
Witam Was Kochane dosc dlugo mnie nie bylo, pewnie mnie nawet nie pamietacie ;) nie mialam czasu od ostatniego postu a jak zaczelam Was doczytywac to zawsze mialam w plecy.... na wstepie barszo mi przykro, ze nie ma juz czesci z nas... 3mam mocno za Was kciuki Kochane.... jakies dziwne wywody dotyczace tych strasznych sytuacji..byly moim zdaniem nie na miejscu w tamtych momentach, ale to moje zdanie.... mama smieszka gratukuje.... normalnie szok.... u mnie doktorka widziala jedno bijace serduszko a mieslimy ibawy, bo w rodzinie m. Jest dosc sporo blizniat.... pare tyg temu nie wiedzialam co to mdlosci.... minimalne I chwilowe tak... ale teraz I mnie dopadlo...... normalnie nic nie jem....czasem owoce, nie tykam kawy a kochalam ja calym sercem....herbate nie slodze I cytryna mi smierdzi, krewetki jadlabym wczesniej pod kazda postacia, a ostatnio jak sobie zamowilam to z trudnoscia zjadlam jedna..... Pepsi nientoleruje a bylam uzalezniona..... I moglabym tak wypisywac.... xzekam az to minie..... ja jestem w 8tyg. I nie mialam zadnych badan oprocz usg....w poniedzialeknide na kolejna wizyte I tym razem bede miala jakas amerykanke bo moja jest na urlopie.... Kochane nienarzekajcie na system opieki spolecznej w Pl bo w Usa jak nie jestes murzen to nic nie dostaniesz, ja wlasnie czekam na ubezpieczenie jesli nie dostane to sama bede musiala sobienoplacac I to nie male sumy.... tu nie ma L4 w ciazy ani macierzynskich, tzn sa ale np 6 tyg macierzynskiego..... ale musisz pracowac do konca zeby to dostac..... murzynybi araby maja tu lepsze prawa wszystko dostaja od panstwa....nawet telefony ostatnio... zalosne..... czlowiek pracuje uczciwie I ciezko placinogromne podatki I gowno z tego.... z wszystkim problem.... ja akurat ide teraz do szkoly jak Bog da, wiec bede tylko dorywczo w pracy bardziej wspierajaco m. Zreszta narazie kuchnia mnie odrzuca ;) od 14 moj Lobuz idzie do szkoly od 8 30 do 2 30.... troszke sie denerwuje ;) w przedszkoku byl dluzej ale za to duzo polakow bylo....bdobra dosc narzekania ;) co do wozkow to janmialam najpier xlandera tego 3w1 I kola pompowanne sa bomba jak na polskie chodniki a pozniej mialam spacerowke tez byla ok tylko teraz nie pamietam firmy.... polecam pompowane kola, ja teraz mam miec bugabuu ale z przodu maja plastykowe kolka wiec spacerybw lesie I bieganie odpadaja z nim takze jeszxze nie wiem.... a chce jak najszybciej wrocic do formy bo po Lobuzie dlugo mialam 5 kg na plusie teraz.schudlam kg..... Jagna czy Tynprzypadkiem nie doszlas do styczniowek 2008? Jutro do pracy ale mi sie nie chce..... w pracy wszyscy wiedza ale czesc udaje ze nie.... najlepsi sa klienci, ktorzy czesto sa u nas I pytaja sie co slychac u Ciebie inpatrza na brzuszek..... bo ja racZej z szkieletorow bylam ostatnio xs nosilam a tu nagle biust I brzuszek troche widac..... jak kazda z nas mam wiele ibaw przed pon wizyta udusze jak ni3 zrobia mi usg.... zycze Wam milej niedzieli bez mdlosci I duzo ciepla rodzinnego.... ja uciekam bo juz 7jade dondomu bo robia nam kolo domu I zobaxze co tam a poznoej do szwagierki.... na chwilke bo zasypiam..... ooo mam pyt wyskakuja mi bomble na dekoldzie I ramionach swedzinmnie non stop cale cialo nienwiem co to czy moge wapno nugdybtak nie mialam a nie zmienilam nic..... ok spijcie slodko Kochane
 
reklama
masiosia oczywiście, że Cię pamiętamy! super, że dałaś znać, co u Ciebie słychać. niestety w sprawie tej wysypki nie pomogę, może inne Dziewczyny coś doradzą.

witam Was w niedzielę! ;-)
 
Do góry