reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Iza masz bardzo sprytne dziecko:) Hmm... a próbowałaś innych mieszanek? Kuba pije Cow&Gate, czyli polski Bebilon. Może dostałabyś gdzieś próbkę, żeby nie kupować od razu całego opakowania. Wtedy możesz sprawdzić czy będzie Oleńce odpowiadać. Przynajmniej byłoby wiadomo czy to kwestia mieszanki, czy po prostu woli Twoje i koniec:)



Martolinka,
biegniesz jutro??? &&&& i dużo sił!!

Iza
, mój Igor nigdy nie nauczył się porządnie pić z butelki, czasami udało mu sie wypić trochę wody... mleka nie.. ani mojego, ani mm.... od razu przeszedł na niekapki...
ja wrócilłam do pracy jak Igor miał 6,5m. Rano przed wyjsciem był cyc, w czasie mojej nieobecności Igor dostawał kaszkę i obiadek, po moim powrocie znowu cyc...

Qcz, próbowałam tylko Nan i Hipp. Myśle że to jednak bez różnicy, bo wszystkie te mieszanki są bardzo podobne smakowo i zapachowo ;/

Wika, to też jakiś sposób, też nad tym myślałam..

Na szczęście dostałam prace w domku, wiec to już nie jest taki wielki problem.

Byliśmy u lekarza prywatnego w niedziele a w poniedziałek u pani neonatolog. Mała rozwija sie juz coraz lepiej, nadal ma anemie, troche martwiący jest spadek leukocytów, ale jeszcze trzyma sie w normie.. Strasznie dużo ma tych płytek krwi.. I to jest takie martwiace.. Niby powiedzieli nam ze dopiero jak leukocyty spadna ponizj normy to bedziemy sie martwic, ale nic nie robic tylko czekac.. Głupota najwieksza.. Zamiast zrobić jakies badania to czekac az bedzie gorzej. Moze sie to wszystko unormuje i bedzie dobrze, mam taką nadzieje. Chociaz rozwija sie świetnie, ma 66 cm i waży już 7 i pół kilo, uśmiecha sie, gaworzy, to boje sie ze cos ją tam męczy od środka :(

Miałyscie tak kiedyś? Niby wszystko jest ok, to czujecie gdzies tam w srodku ze jednak jest cos nie tak, ale nie umiecie powiedziec co..
 
:zawstydzona/y::-p

co wyhaczylam to napisze

Iza, a nie chcesz pogadac o leukocytach z innym lekarzem?

no mialam pytac jak bieg, a juz 14 listopad i po nim:-D dobra jest martolinka, w godzine to calkiem dobry wynik

Sowinka, idz do okulisty z malym, Ty juz 35 tydzien:szok:

lazurowe fasolina cud-miod:happy:

Bunny mojemu w 4 miechu wyszla piatka, ale u Ciebie to dosc szybko:szok::-D

Qcz
moze szczepionka a moze zabki???

mmona
widzialam, ze sie pojawila

u mnie atak zebowy= atak biegunek, meble skladamy juz od dobrego czasu i sie wygrzebac z tego nie mozemy, bo za duzo na raz wzielismy, w ogole od d**y strony zaczelismy w duzym pokoju, bo zlozylismy meble a podloga nam jeszcze nie dojechala:-D po drodze 2 znajome synusiow urodzily, jakos leci. A i zdazylam sobie takie paciorkowce wyhodowac, ze polozyla mnie 39 stopniowa goraczka;-)
 
Kochana, u 2 lekarzy byliśmy.. W przyszłym ygodniu idziemy do trzeciego. Przecież nawet prywatnie pojechaliśmy to tylko powiedziała że martwić sie bedziemy jak spadnie poniżej normy. No ale coż zrobić, następne badania niedługo to bedziemy znów coś wiedzieć. Miejmy nadzieje ze wszystko ulegnie poprawie :)
 
Kochane, co o tym myślicie?

W najnowszych wynikach Olusi (teraz 4 miesiące), najwieksze odchyłki to:

PLT - 685 (norma) 150 - 300)
WBC - 6,6 (norma 8000 - 15000)
HGB - 10,4 (norma 12,5 - 16,5)

W moczu PH zasadowe 8,0.

Olusia jest nerwowa, stęka, mruczy, ma zieloną spienioną kupkę (wczoraj robiła), temperature ma 37,1 st.

I ja nie wiem co robic.. Już taka rozdrażniona od 3 dni jest, 2 poprzednie noce prawie nie spała, dopiero dziś w nocy troche lepiej, ale teraz znowu to stękanie i mruczenie, tak jakby kupe robiła, a wiem że nie robi bo ona robi raz na tydzien..
 
Iza, Twoje maleństwo waży więcej niż Kuba! Także super. Co do zielonej kupki, to Kuba tez ma tak na standarcie. Lekarka mowila, ze nie nalezy sie tym martwic. Czasem oznacza to tylko tyle, ze dziecko zjadlo albo laktozy albo nałykało się za duzo powietrza.
A jak z kupką. Skoro stęka może ma zatwardzenie? Jesli jest rzadka (bo i to sugeruje zatwardzenia) i co kilka dni, moze miec zaparcia.
 
hejoo

nie popiszę, bo Wojtek sie budzi....

SOWINKA!
Robiąc je myślałam o TOBIE!!!

_s0.zmniejszacz.pl_004_zmniejszacz-pl_629198.jpg

no i lece... zajrzę wieczorkiem1
 
Witajcie,
długo mnie nie było, ale w domu pełen szał . Robilismy podwójne urodziny z Antkiem- dzielą nas tylko 2 dni . Mam już ćwierć wieku na karku:-pa Antek całe 3;-)
jak minął Wam weekend? Mi pracowiciie i mam nadzieję odpocząć teraz
 
reklama
Martolinka - wszystkiego dobrego (spóźnione, ale szczere) i Ty młoda.... laska jesteś.

Izulka - nie znam sie na tych wynikach niestety, więc nie pomogę.

Calogera, Sowinka - ja to jestem taka, że wole mieć wszystko wcześniej przygotowane, no taka już jetem i nic na to nie poradzę. Wózek kupiłam jeszcze w trakcie staranek, albo nawet i miesiąc przed - bo była okazja...
Calogera - życzę, żeby maluszek sie tak nie spieszył, niech sobie spokojnie posiedzi u mamusi - tam najlepiej.
 
Do góry