reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Castleford, Wakefielt, Pontefract i okolic :):):)

happymum20

Szczęśliwa mama Denniska
Dołączył(a)
27 Październik 2012
Postów
5 112
Miasto
Wakefield
Witam;-);-);-) Jestem mamą 8 miesięczneo Dennisa,mieszkam w Castleford i szukam mam mieszkających w tych okolicach:)
wszystkie chętne kobietki zapraszam do pogaduch na forum i buć może nie tylko:):):)
 
reklama
Niestety, mało bardzooo. Ja wcześniej mieszkałam w Leicester ok. roku, tu mieszkamy jakieś 3-4 miesiące, mam cudownego narzeczonego i cudowną córkę Lenkę ma prawie 5 miesięcy. W kwietniu w Polsce wychodzę za mąż i jednocześnie będą chrzciny Małej. Wcześniej pracowałam w róznych zakładach teraz macierzyński i spełniam się jako matka i pani swojego domu. ;-)
 
Dośc zaskakujaco, co dzień Lena mnie czymś zaskakuje, ale czuję się w tej roli fantastycznie raz jest lepiej raz gorzej, ale jej bezzębny uśmiech wynagradza wszystko ;) a bycie panią domu hm... no musiałam wiele się nauczyć ale jakoś idzie, powoli do przodu jeszcze nikt nie narzeka :)
 
reklama
to super :) ja niedługo wracam do pracy wiec bede pracujaca mamą :) ale ciesze sie bo brak mi kontaktu z ludźmi :)
 
Do góry