reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki po "30"

Witajcie :) ja mam 32 lata. Jak urodzenia będzie 33 bo termin mam na luty/marzec przyszłego roku. Mam już 8 letnia córcię i teraz tez będzie corka. Ta ciaze znosze o wiele gorzej bo jest zagrożona i głównie musze leżeć w łóżku :(
 
reklama
Magdalena widzę, że pierworodna Twoja w wieku mojego pierworodnego :) Skoro musisz leżeć i odpoczywać, to staraj się jak najwięcej możesz leżeć. Ja też miałam zagrożoną ciążę ( tę ostatnią trzecią) od pewnego momentu i jak tylko mogłam tak leniuchowałam - byle by tylko do szpitala nie trafić. I się udało. Życzę Ci w miarę spokojnej tej obecnej ciąży! Trzymaj się dzielnie.
 
Fiu, fiu, ale tu się Solenizantek nazbierało! A więc Ania*Be i ewaa-dam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO - SPEŁNIENIA MARZEŃ NO I SZCZĘŚLIWEJ CIĄŻY!!!

Gratuluję też wszystkim ciężarnym ciąży i życzę oby były to najwspanialsze miesiące dla WAS!!!

Czy Wam też te dni tak szybko mijają? Jejuniu! Jak dal mnie to aż za szybko! Nie wyrabiam się z robotą.
 
reklama
Do góry