reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

hey dziewczyny sprawa dowodzenia ciagle w toku bo nie zastalismy szefa wiec pracownik nam nie udostepni podgladu monitoringu a eMa ciagle nie ma...
Wlasnie dzwonil do mnie ze szef wykrecil mu niezly numer... najprawdopodobniej spuscil mu z baku 160litrow paliwa i go osadza o kradzież!! no coz... moglam sie tego spodziewac bo to ejst firma krzaczek.. stracili plynnosc finansowa a dzisiaj jest dzien wyplaty. Jednemu kolesiowi nie placa 2 miesiace niestety M sie nie da i musi szukac czegos nowego. Z jego kwalifikacjami znajdzie wszedie prace od zaraz, ale kurde znowu mamy jakis problem.. Jak sie wali to wszystko.
A tak z pozytywnych rzeczy to caly dzien spedzilismy bardzo rodzinnie :-) o 16tej wrocilismy z wycieczki z Jura Parku w Krasiejowie. Dziewczyny tam jest super i jak Artur podrosnie na pewno tam z nim jeszcze raz pojde!! pelno rekonstrukcji dinozauro - bardzo realistycze. Super przewodniczke mielismy :) na poczatku jechalismy kolejka i wjezdzalo sie do dlugiego tunelu w ktorym wejscia sie zamykaly i tak tunel zamienil sie w kino. Mozna powiedziec ze Artur byl pierwszy raz w kinie :-) bardzo glody byl film wiec sie balam jak zareaguje ale ogladal z zaciekawieniem (trwal 10 minut). Byly super efekty specjalne - jak np. byla scena o lodowcach na ziemi to puscili sztuczny snieg, jak byla mowa o atomach na poczatku bo bylo pelno baniek mydlanych, jak pokazali tornado to wial wiatr i tak dalej. Bardzo mi sie podobalo :-) Potem pod koniec wycieczki jest miejsce dla dzieci bardzo fajne. Karuzele i plac zabaw :) extra na pewno tam wrocimy

zamieszczam pare zdjec

p.s. przy okazji pokaze nowa fryzurke :-p
 

Załączniki

  • SDC10001.JPG
    SDC10001.JPG
    63,9 KB · Wyświetleń: 54
  • SDC10075.jpg
    SDC10075.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 45
  • SDC10032.jpg
    SDC10032.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 41
  • SDC10092.JPG
    SDC10092.JPG
    55 KB · Wyświetleń: 34
  • SDC10027.jpg
    SDC10027.jpg
    58,8 KB · Wyświetleń: 44
  • SDC10079.jpg
    SDC10079.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 29
  • SDC10004.JPG
    SDC10004.JPG
    36 KB · Wyświetleń: 45
  • SDC10085.jpg
    SDC10085.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 50
  • SDC10094.jpg
    SDC10094.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 36
  • SDC10072.jpg
    SDC10072.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Goyek nie pomogę, bo mój Filip nie chce jeść ostatnio zupek, chociaż próbuje to co m y jemy i to mu smakuje.
Almeria w ogóle Filip nie chce Ci jeść zup, czy tylko tych gotowanych przez Ciebie? Bo u mnie Marta nie chciała jeść moich, a słoiczki chętnie jadła i wzięłam Ją na sposób. W tych sklepowych zupkach jest albo sok z białych winogron, albo sok jabłkowy ... więc do swoich dałam troszkę soku jabłkowego i poszło ;-) z czasem będzie go coraz mniej, aż zniknie całkowicie :-)
Co to seksu, to u nas też kiepsko, praca M, męczenie, moje kompleksy ... jak by nie patrzeć jakoś nie po drodze nam do łóżka.
u nas z seksem też nie najlepiej ... ale to wina tego, że Marta jest tak absorbująca, że jak tylko wieczorem uśnie, to ja padam i nawet nie wiem kiedy mąż do łóżka przychodzi ... a On nie ma serca mnie już budzić
właśnie gotują się warzywka na obiadki dla Marty, mięsko zaraz też się będzie gotować i będę porcjować i na parę dni będzie :-) ja obiadki pasteryzuje. Marta za to nie lubi owoców tych słoiczkowych :-( nakupiłam jak głupia i teraz pewnie w kleiku ryżowym będziemy powoli przemycać ... a jak nie to sami zjemy :-)
 
Witam!

Dziewczyny pomozcie! Ja jak zwykle nnie na temat :szok:. Potzrbuje wiedziec ile kosztuje polozenie plytak , tzn ile za metr bierze fachowiec, bo M sie trzfila fucha i nie mamy pojecia ile ma wziac! A kazdy mowi co innego, wiec musze przeprowadzic wywiady tu i owdzie. No i np, za ukladanie schodow czy cena ta sama czy inna???Bardzo Was prosze zaoytajcie kogos i dajcie znac:zawstydzona/y:.

Savanna super to miejsce!
 
Witajcie po weekendzie!
Savanna ślicznie Ci w tych włoskach i miejsce urocze:)

Marcelina dzwoniłam do koleżanki która ostatnio robiła łazienkę i mówiła że płacili 30 zł /m2 a za jakieś wypukłości 35.O schodach nie wiem.

Ja dzis mam robotki ale jakoś nic mi się nie chce,M pojechał do pracy jeszcze miesiąc i bedzie w domku non stop:-).
Co do seksu to ja jakoś nie mam wogóle chęci ,M napalony non stop a ja jakoś nie mam weny ale jak juz dochodzi co do czego to jest super:):-)
Michaś zaczyna wstawać wczoraj załąpał że może trzymać się leżaczka i cały czas stawał na dwie nóżki ,koniec epoki słodkiego leżącego bobaska:szok:
Ja dziś szaleje z dynią młody ją uwielbia i gotuje mu potem mieszam z bananem i jabłkiem miksuje i je wielka michę.Dlatego muszę trochę pomrozić zeby miał na zimę:-).
 
Witam i ja:)
Marcelina ja ostatnio kładłam kafelki w kuchni na ścianie. Wiem tylko że im mniejsze kafelki tym więcej biorą :) Ja mam małe na ścianie to 45zł a na podłodze normalne standardowe to 30-35 brał.
Savanna super wyglądasz!
Co do seksu to nawet nie chce mi się pisać. Ja mam ochotę wielką a mój się tylko dziwi i nie nadąża...
Leosiowi idą zęby i już któryś dzień z rzędu jest taki marudny że już nie wyrabiam.
Tak jak pisałam od dzisiaj dieta dukana. Na razie jest ok :-) Wczoraj zrobiłam zupkę dyniową a teraz piecze mi się schab na obiad.
 
witam,
Savana- duża odmiana.Włoski są super. Fajnie by było jakbyś załączyła jakieś zdjęcie z bliska :-)
Ciekawe jak tam wazka i jej podróż :confused:

Nasz mały znów bije rekordy pobudek w nocy. Poszedł spać o 20.30 i zanim my poszliśmy o 22.30 to zdążył wybudzać się 5 razy, a w nocy to już nawet nie zlicze. 2 razy na jedzenie plus kilka/ kilkanaście ot tak. kwęka, płacze, marudzi..:angry:
2 razy brałam go do łóżka spać..no ale jakie to dla nas ( dla mnie i eM) spanie w jednej pozycji, bez możliwości przekręcenia :no: A Bartuś owszem owszem kręcić po cały łóżku to on się potrafi :szok:
Jutro przyjeżdża moja mama na kilka dni- to może trochę nas odciąży, bo padamy z nóg..

Co do sexu to u nas tak średnio raz w tygodniu jakoś wypada. Niestety często jest tak, że zaczynamy..( w innym pokoju) a nasz mały się zaczyna płakać, więc idzie się go lulać i znów zaczynamy.. i mały znów płacze.. :crazy:
Więc musimy się streszczać :baffled: a co to za przyjemność na szybkiego :-D bez możliwości delektowania się :zawstydzona/y:


Mam pytanie - czy zmienialiście już foteliki samochodowe? Naszemu już nóżki wystają i jest mu niewygodnie. Macie jakieś sprawdzone modele ? w rozsądnej cenie :biggrin2::biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Hej,
My właśnie przyjechaliśmy z nowym fotelikiem Fotelik samochodowy Caretero Sport 2010 9-25kg - *************** - Foteliki samochodowe najtaniej w internecie!
Alex usiadł i podobało mu się :) zaraz zaczął dotykać wszystko co ma w zasięgu ręki :D Taki zdziwiony był co się dzieje.

Savana włoski super. Ten park też super, aż sprawdziłam gdzie On jest no ale 450 km to troche daleko :/
Też mam ochote coś z włosami zrobić.

Marcelina z cenami nie pomoge.
 
no i zapomniałam się Wam pochwalić, Marta zaczyna pupę do góry podnosić. Leży na brzuchu, nogi podsuwa pod siebie, tak że pupa do góry idzie, tylko bieda nie wie, że musi też na rękach "stanąć" żeby coś z tego wyszło ;-)
 
reklama
Witam i ja:-)!
No i poooszlismy!!!! dzis Xenius pierwszy raz poraczkowala do przodu!Yuppppi! Oczywiscie nie do mamy, o nie! Do braciszka, ktory bujal sie na koniku bujanym:-)Teraz maly spi, a corcia maltretuje plastykowe wiaderko z drewnianymi klockami:-) na marginesie dodam, ze zabawka z tego pierwsza klasa!:-D
Badka- nasza Xenia tez "oszalala" z tym budzeniem w nocy! Dzis 5 razy zaliczyla! Co dzien to lepiej...:no:ona wiecznie by jadla. ale nie, ze mleko mam chude-ona nawet po sloiczku, czy kaszce po godzinie ma wilczy glod!:szok:glodomor maly.
o juz zabawa sie znudzila... to zmykam do mojego smoka. pozniej sprobujecosjeszcze skrobnac.milego dnia!
p.s. a to nasz kombinezon. niby 68 a jeszcze w nim plywa(normalnie Xenia nosi rozmiar 74).P1060545.jpgP1060538.jpg
 
Do góry