reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Hej! Dawno mnie nie było ale juz jestem!:-)
Wiecie co do ząbków to u nas są dopiero jedynki, górne dwójki i jedna dolna dwójka właśnie rośnie. Więc powolutku, u synka było podobnie. No i podejrzewam ze u Was idą czwórki, tylko że są tak daleko że wyglądają na piątki. A piątki to naprawdę największe ząbki i u nas dopiero niedawno wyrosły u synka.
Wazka ja nie pomogę z gotowaniem, sama mam straszny problem z pomyslami.
A co do drzemki Tina to myśmy niestety zrezygnowali z drugiej drzemki, chyba że pierwsza trwa godzinkę bo coś obudzi Dominikę. Nie tylko były płacze ale też potem cięzko szło usypianie wieczorem a i w nocy kiepsko córcia spała.
 
reklama
Na kremie nie mam napisane jak długo po otwarciu można go stosować. Tu w Niemczech na niektórych kosmetykach nie ma tego znaczka z otwartym pudełeczkiem i cyferką.

szarlota Lilianka ma już czwórki i tak śmiesznie z nim wygląda bo te zęby ogromne w małej buźce.
Co do drugiej drzemki to szkrabusia odkąd skończyła 8 miesięcy śypia tylko raz od 13.00-13.30 tak około półtorej godzinki. Czasami jest to dłużej ale więcej niż dwie godziny nie pozwalam, wtedy muszę trochę głośniej pohałasować, żeby sama się obudziła, a niekiedy spi tylko 45-60 minut i dłużej nie chce.

No i się dziś wkurzyłam, jutro robię imprezę urodzinową to zrobiłam ciasto, Exqusia wyszła super ale skusiłam się też na Tiramisu z przepisów czytelników "Moje Gotowanie". Masa wyszła tak rzadka, że jeszcze blaty biszkoptowe dało się posmarowac ale na boki musiałam do kremu dodać 4 płatki żelatyny!!! Poza tym bardziej smakuje na delikatną piankę niż serek mascarpone :angry: udekorowałam jednak ładnie to niech goście oczami jedzą.
 
Lusia wykonczyla antybiotyk i nadal goraczkuje, przed chwilą 39,8 st., do tego okropna wysypka na calym ciele, godzine temu dostalysmy skierowanie do szpitala czekamy tylko na mojego meza zeby wrocil z pracy i nas zawiozl, boje sie. Lusia taka slaba ze leci przez rece, teraz spi. Jak bedzie po wszystkim napisze Wam, trzymajcie kciuki.

Michałka mysle o was. A czy Kaja byla szczepiona na meningokoki?
 
O matko! Izabel aż mnie ciarki przeszły po twoim poście dokładnie o tej samej porze w zeszłym tygodniu przechodzilismy ten koszmar:((( Kaja ma zrobione już wszystkie szczepionki Trzymam za was mocno kciuki, trzymajcie się dzielnie Kurcze że tez takie rzeczy się przydarzają naszym maluszkom..:(((
 
witam dziewczyny dziekuje za cieple slowa. lusia ma odre. miala byc szczepiona przeciwko m.in. odrze w wieku 13 miesiecy ale caly czas goraczkowala wiec nie moglismy zaszczepic no i stalo sie. wiecej jutro papa
 
Czesc:)

tez mis ie wydaje, ze bez wiekszej roznicy jest kolejnosc wyzynania sie zabkow.

Izabel...zaraz sie umawiam na szczepienie bo jeszcze malej nie zaszczepilam, co chwile cos, katar, goraczka it. Zdrowka zycze
 
Choc jak rozmawialam z pediatra co ze szczepieniem to powiedzial, ze w innych krajach szczepia po 15 miesiacu, wiec nie mam sie spieszyc...
Wogole slyszalam, ze to szczepienie jest dosc ciezkie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
och Izabell dobrze że juz poprawa! No i proszę poważna choroba wiec i nie chciała tak łatwo przejść. Ale tak pomyśleć że kiedyś nie było szczepień i dzieci chorowały na to wszystko jak leci...
 
Do góry