reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
rena a bylaś u tego ginekologa ? bo sie wybieralaś ale nic nie pisałaś ?

Madzia ja chetnie bym sie z wami spotkała a jak chcecie to mozeecie i do mnie wpaść Kochaneczka była chetna odwiedzic mnie Aylin z tego co wiem to sie wybiera na ciuszki do mnie wiec moze i ty madziabedziesz miała ochote wiec moze zgadajcie sie i wszystkie razem mozecie wpaść :)
Która chetna na mała wycieczke to w nastepnym tygodniu zapraszam ja w kazdy dzien jestem dostepna:)))))
 
iwcik chyba pisalam bylam u gina przed swietami jeszcze ciazy nie stwierdzil dal mi duphaston 5 dni mialam brac i po tyg czyli niedziela/poniedzialek @ miala juz byc no i dzis juz czwartek m stwierdzil ze trzeba jeszcze raz sprawdzic kupil mi test no i wyszedl pozytywny....jak bylam u gina moglo byc jeszcze za wczesnie i na usg nie bylo widac:-:)-:)-(
 
Rena ostatnio tez wyszedl pozytywny a lekarz nic nie widzial, wg mnie to powinien, mi zawsze od razu przy pierwszym badaniu ciaze potwierdzali
wiec moze to jednak falszywy alarm co?

a jesli okaze sie , ze jednak jestes w ciazy to nie ma co sie zalamywac, poczatkowy szok napewno zamieni sie w wielka radosc!!!

spokojnie poki co!

Iwcik
w przyszlym tygodniu jesli Olaf nie bedzie mial ospy to tylko czwartek badz piatek mam wolne
moze Lidke jeszcze zwerbujesz co? Tobie chyba nie odmowi hihi

piwa mi sie chce po calym dniu, hehe a tu ani towarzystwa ani chmielu ehhh

pogoda piekna, blisko 3 godz spacerow i zabaw na zewnatrz wiec nog nie czuje,
A wrocil dopiero jak chlopcy usneli wiec i kolacja i kapiel ze spankiem na mojej glowy, padam!
jutro popoludniu wyjazd do jaro, bedziemy w komplecie z sisterkami i szwagrami i pojdziemy sie pobawic , dzieci z babcia uff

dzis po wieczornym sprawdzeniu zero krost u Olafa a juz ponad 2 tyg minelo od mozliwosci zarazenia
jutro nie sprawdzam zbytnio rano zeby popoludniiu szybko wyjechac hehe bo Ospa nas uziemi...
a juz sie napalilam... :rofl2: :blink:
 
hej ja szybko, u nas piąty ząb i zabawa z ich myciem, wczoraj miałam wolne, zaliczyłyśmy rehabilitację i szczepienie a potem mała spała na dworze a ja korzystałam ze słońca, młoda coraz pewniej stoi na nóżkach, jeszcze chwila i może zacznie chodzić przy meblach...

cały czas czytam, co się dzieje na forum, Rena trzymam kciuki za tatę, a z tym testem to swoją droga ciekawe, chyba wszystkie czekamy na wieści...
 
no to Aylin pasuje ci czwartek , madziorce tez wiec reszta mobilizacja i zapraszam do mnie :))))))))))

A z Lidka pogadam bo w sobote bede u niej z dzieciakami to jak bedzie miala wolne to moze i ona wpadnie :)

Rena faktycznie pisałas widzisz ..............moze faktycznie było za wczesnie na stwierdzenie z usg ale zeby po badaniu nie stwierdził troche dziwne ... no ale chyba musisz jeszcze raz sie wybrac do niego :)

Ania kropla a ty moze dasz rade na czwartek sie zorganizowac czy w pracy jestes????????
 
Hej laski!
Ja w czwartek też się zjawiam. Może jakoś sie zorganizujemy żeby parami pojechać i tyle aut nie ciągnąć? A na paliwo zrzute sie zrobi. No i połowa może się piwka napić hehe. Ja ponieważ mieszkam najdalej mogę byc kierowcą i kogoś wziąć :)
Rena, idź jeszcze raz do gina. Nie ma przecież innego wyjścia. Jeśli jesteś w ciąży to już na bank będzie widać. Nie tylko małą fasolkę ale i bijące serduszko. Bo przecież pisałaś że już dawno @ nie miałaś. A jak z tatą teraz? Jakie leczenie ma?
Iwcik, co do pracy to ostatnio zaprzestałam poszukiwań ale pewnie wznowię je niedługo. Tyle że wiosna idzie i coraz mniej mi się chce ;):p
Pochwalę się jeszcze szybko że Michaś już budzi się tylko raz w nocy na jedzenie więc trochę bardziej wyspani chodzimy ;) Byliśmy w poradni preluksacyjnej i lekarz kazał się nie przejmować że mały raczkuje podkulając nogę bo symetrycznie podkula i prostuje nóżki, stawy biodrowe są ok. Do chodzenia samodzielnego narazie się nie rwie.
 
Robi sie bardzo realne to spotkanie
i w wiekszym gronie hehe

Kochaneczka to mozemy pojechac razem, skoro mieszkam na trasie z Glg, jesli nic sie nie zmieni do tego czasu

pogoda dzis sie nie popisala nie?

jednak w zimie pakowanie jest takie szybkie i banalne
a teraz wiosna i juz problem ktora kurtka, jakie buty, hmm cos cieplejszego i cienszego bo taka wiosna jeszcze w kratke hehe
i robi sie cala strerta ciuchow na 2 dni
a w zimie wszystko schowane pod gruba kurtka, nie musi pasowac do kurtki i zazwyczaj zniej nie wystaje, ehh
buty obskocza tez jedne

czekam na Adama zeby chlopakow szybko w torbe zmiescic i jechac, pic piwo i korzystac....

a mialam zmienic nawyki zywieniowe
od poniedzialku zaczne..


milego weekendowania dla Was

pzdr
 
reklama
Iwcik dzięki za pamięć, ale ja niestety w pracy, nie bardzo będę mogła wziąć wolne... no i nie jeżdżę samochodem, tzn. mam prawko, ale ze mnie raczej niedzielny kierowca i najlepiej z kimś u boku... a z dzieckiem to już całkiem bym się bała...
ja kazdą propozycję spotkania rozważam, ale najczęściej mi nie pasuje więc się nie odzywam, żebyście się mną nie sugerowały...
 
Do góry