reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Hejka,
Oj dawno mnie tu nie było. Czas szybko leci, troszkę zamieszania u mnie było. Kasia już skończyła 13 miesięcy, a o imprezie "roczkowej" już zapomniałam. Dużo bywałyśmy poza domem, mama wymyśliła sobie remonty no i trzeba było Jej pomóc. No i leci sobie dzień za dniem..

Widziałam kilka razy Aylin na mieście na rowerkach z Małą:) My też już jeździmy sobie, Kasia zadowolona w foteliku jedzie jak królowa:) Dzisiaj jedynie miałyśmy małą przygodę, bo mądrzy rodzice wyjechali na miasto z dzieckiem przed samą burzą:) No i złapało nas, w ostatnim momencie schowaliśmy się gdzieś w jakiejś kamienicy:) Na szczęście babcia była pod ręką i podjechała po nas na miasto:) Ale bez przygód byłoby nudno:)

No i pochwalę się jeszczę:) Kasia już śmiga po mieszkaniu:) Troszkę z apetytem różnie u Niej ale nie ma co panikować:)

Rena, przekaż siostrze jeżeli jest zainteresowana, niech skontaktuje się w sprawie tej pracy pod tel 731955180. Moze coś się uda....Dużo sił dla Ciebie i chwil spędzonych z Tatą.

Iwcik, pamietam o firankach. W połowie sierpnia będę się przeprowadzać, dam wtedy znać czy będe coś zamawiać:)

Najlepsze życzonka dla córeczki Aylin bo to imprezka była tak? No i nadal zapraszam na Widokową:)
Resztę dziewczyn pozdrawiam i pamietam o Was. Postaram się częściej coś pisać.
 
reklama
...z ostatniej chwili lekarze kazali nam sie przygotowac na to co najgorsze :-:)-:)-( myslalam ze wiem ze tak musi byc i ze dam rade ale jak go zobaczylam w piatek poprostu nie moge mam nadzieje ze jeszcze jutro zdaze sie z nim zobaczyc:-:)-( modlimy sie teraz o dobra smierc dla niego dzis powiedzial siostrze ze juz nie ma sil i ze juz nie chce tego przedluzac 4 m-ce cierpien to wystarczacaco dlugo....
 
Rena Współczucia :(

Ja się odezwałam i zamilkłam, za co przepraszam, ale też mam ciężką sytuację rodzinną- babcia mi w piątek zmarła... a chciałam się z nią w tym tygodniu zobaczyć, poza tym miałam jej zdjecia ze chrzcin prawnuczki przywieźć, ale muszę się pocieszać, że jest jej lepiej... zmarła na szczęście spokojnie, ale dwa tyg była "uwieziona" w swoim ciele po udarze :/ ech... życie- odezwę się jak odżyję :)

Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

Indziorka
 
Rena, współczuję... naprawdę przykro czytać takie smutne wieści...

Indziorka witamy, widzę, że na siatce Twoja córeczka prezentuje się jak moja, czyli długa i szczupła...

a jeśli chodzi o mój urlop to od jutra na nim jestem (koleżanka widocznie nie była taka chora, jak jej się wydawało i dzisiaj wróciła do pracy), więc propozycja zorganizowania spotkania w tym tygodniu z mojej strony aktualna... będę na wolnym i w Rzeszowie jeszcze 24 i 25 czerwca więc ewentualnie jeszcze wtedy...

u nas 10 ząbek, czyli ostatnia dolna dwójka...
 
Rena strasznie mi przykro...

Aylin rzadko małą ważę, bo wiem, że kiepsko będzie, ostatnio tak ok 9,5 kg... je cały czas tyle samo i to samo, w ogóle nie chce nowych rzeczy próbować, na skrajnie wychudzoną nie wygląda, ale jest bardzo szczupła...
 
Rena - bądz silna. Przykro mi.

Ania - moja 7800....

A w sprawie urodzin - na szczęście juz po :) Jestem zmęczona strasznie. Ale jestem z siebie dumna :) Przyjęcie z pszczółkami tort w stylu angielskim (czyli zdobiony masą cukrową) pochwale sie jak zdjęcia zgram
 
Ostatnia edycja:
reklama
DSC_5315.jpgZobacz załącznik 565352
 

Załączniki

  • DSC_5315.jpg
    DSC_5315.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 43
Do góry