reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Dziś o 20 w Grocie. Mamy rezerwację Podajecie na prw nr do siebie. To odeśle wam sms mój. Kochaneczka to ładna blondynka szczupła. A ja okrągłą brunetka.
 
reklama
hej dziewczyny jak tam wszystkie dotarły do domku bezpiecznie ja dojechalam na 2 byam w domu :) heeeee

Kasia ja kebaba mam w calosci w zoladku a ty ?????

no a ja miałam rano mila niespodzinke mimo iz wczoraj caly czas mój mąz twierdził ze ide na spotkanie z gachem a nie z dziewczynami to dzisiaj rano wrócil do domu i dostalam od niego 30 tulipanów w trzech koorach heee ja chce wiecej takich spotkan heeeeeeeeeee
 
Iwcik to super, rzeczywiście miła niespodzianka:) Ja dotarłam bez problemów koło 4 trzeba było wstać do KAsi, ale co tam:) No masz racje, czasem takie spotkanie dobrze zrobi każdemu :)

Dzięki Wam wszystkim za spotkanko i czekam na następne oczywiście w większym gronie:)
 
hej :)
ja dotarłam, poszłam grzecznie spać i rano z grzdylunia na basen.

Kochaneczka - czekam na pw :)

Iwcik - jeszcze kebab??? Matko podziwiam :0

Frezja pociesz sie ze ty o 4. Ja od 1.30 co godzine
 
Hej, hej:)
Mój kebab też cały strawiony, na szczęście bez problemów ;)
Ja, Iwcik i Frezja rozstałysmy sie chyba cos ok 1? Dziewczyny, nastepnym razem potrzebuje towarzystwa do drinkowania bo po jednym piwie to sie nie liczy! ;)
 
No to Aniu Gratuluje :) Pewnie torcik i impreza były?
No spotkanko skończyło się kebabem, którego nie jadłam (ale podobno był pyszny). Z tym drinkowaniem Kochaneczka może w końcu się uda:)

Jak tam u Was plany ze spotkaniem? Tak się zastanawiałam, kiedy by tu nasze dzieciaki poznać. Tzn Wasze w większości się znają, ale myślę, że mogłyby poznać jeszcze Kasię:)
 
ania kropla zdrówka i 100 latek dla kruszyny twojej :)

kochaneczka no to spoko ze kebab strawiony heeee bo myslałam ze tym gadaniem naszym cos ci zaszkodzi haaa

Frezja no mysle ze i ja na spotkaniu moge sie zjawic nastepnym :) Kasie z miła checia bym poznala bo moja mała pewnie bedzie w przedszkolu:)

No jakos tak było po północy wyszlysmy z Groty na kebaba i tam jakos o 1 chyba dokładnie twój maz kochaneczka podjechał po ciebie a ja z Ania poszłam spowrotem przez rynek pod krus bo tam mialysmy auta :) bo ja byłam chwilke przed 2 wiec ok 35min droga mi zajeła , a co do drinkowania no to ja pewnie zawsze autem wiec tylko do towarzystwa przy kawie i ciachu aby pogadac i posmiac sie :) poprostu miło wieczór spedzic czasem jest to potrzebne :)

ja jutro ide pierwszy dzien z Lenka do przedszkola jestem az ciekawa co sie bedzie działo dzisiaj nie była bo wczoraj pózno od rodziców wrócilismy no i niestety lena poszla spac pózno i dzisiaj dopiero o 10.30 wstała haaaa wiec nie było mowy o przedszkolu zawiozłam tylko maksa rano do szkoły i poszłam do dyrektorki przedszkola po papierologie bo musze powypełniac karty zgłoszeniowe :)no i sama jestem ciekawa co sie jutro bedzie dzialo haaaaaaaaa
 
reklama
Witam sie po feriach
od dzis powrot do rzeczywistosci...

widze , ze spotkanie bardzo udane
tylko zastanawia mnie ta niewielka ilosc wypitego piwa przez Kochaneczke??? hihi tylko 2piwa do 2 w nocy? czy cos przeoczylam?

umowmy sie raz jeszcze, ja bardzo chetnie wyjde hihi

co do spotkania dzien z dziecmi to moze w tym tygodniu?
ja moge w srode lub czwartek

pzdr
 
Do góry