reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam !!!

Ewcik byłam od 3 do 12

Dziś o dziwo miałam cudowną noc :-) oprócz przerw na siusiu oczywiście ale zaraz spowrotem zasypiałam :tak:
Muszę jeszcze dokończyć sprzątanko, poźniej przyjeżdża koleżanka z którą nie widziałam się pół roku :szok:
No i brać się za obiadek :tak:


 
cześc luczynka sorki że tak długo sie nie odzywałam ale mam troszke problemow zdrowotnych z moja dominika.byłysmy w szpitalu teraz w październiku idziemy znowu.I jakoś tak głowy nie miałam żeby wejść na forum i pogadac a chyba by mi sie teraz przydało troce porozmawiac,bo za chwile zwariuje od tego myślenia co bedzie z domi.Na razie się trzymam ale nie wiem jak długo.Własciwie to witam was wszystkie mamuśki mam na imie Monika mam 30 lat (stara jestem co nie) moja córcia Domnika ma 3,5 roku.Jest was tu tyle kobitki że nie wiem czy sie połapie która jest która.
https://www.babyboom.pl/forum/images/attach/jpg.gif
 
Witam monia0203 stara to wcale nie jesteś o wieku juz kiedys dyskutowałysmy.

Problemy zdrowotne tez mi znane przed szpitalem też wiecznie uciekamy od lekarza do lekarza i jakoś leci.

Dzisiaj byłyśmy na fajnym placu zabaw w Bytomi Kaarb.Rewelacja.

Lecę kolacyjkę robić i wyprowdzić psa.

Małż remontuje a my zmotoryzowane to wykorzystujemy.

Wiozłam dziś 7 latkę wysoką na samym poddupniku i nie do końca sprawdza się tp pasy na szyi.
 
Cześć makitoza.
My z Domi też byłysmy na placu zabaw i niestety zabawa skończyła sie wielkim rykiem,bo w moje dziecko dzisiaj diabeł wlazł.
Tak skakała tak skakała,że wyskakała guza na czole i rozbite dwa kolana (dodam że jeszcze sie nie zagoiły poprzednie zadrapania),taki ostatnio z niej charpagan:szok:.
Weszłam tylko na chwilke zobaczyć czy ktoś odpisał:tak:i zaraz spadam utulic moja rozrabiare może wreszcie zaśnie bo mam już dzisiaj dość.
Pa dobrej nocki wszystkim mamom i dzieciaczkom życze
 
Witam wieczorkiem !!!

No i była koleżanka no i zwalili się też goście zaraz po niej
więc cały dzień pełna chata :-D
Troszku się poruszałam, posprzątałam, poprałam i poprasowałam i tak jak wczoraj mam nogi jak balony :baffled:
ale teraz to już pewnie tak będzie do końca :sorry2:
Wzięłam się już za pranko ciuszków dla maleństwa żeby
czasem się później nie zaskoczyć bo moja znajoma urodziła
wczoraj synusia w 33 tyg :szok: waga 2400g
szukam pościeli do łóżeczka jakiegoś ładnego ale żeby cena nie szokowała aż tak bardzo, zastanawiam się też
a może Wy doświadczone mamuśki mi doradzicie jaki materacyk najlepiej wybrać ???
 
monia0203 witaj wśród Nas i pisz, pisz....

monysia Patrycja ma materac pianka-kokos-gryka. Mnie się podoba, a Młodej dobrze się na nim śpi.Chyba;-)

diablica oj to Ty;-);-);-) stara ;-);-);-)jesteś;-);-);-)Mam nadzieję, że się nie obrazisz za mój spaczony humor:shocked2::rofl2:

karolinko, moderatorze, wątki to Ty zamykasz a do nas już nie odzywasz się, obraziłaś się czy co:baffled::sorry2:;-):zawstydzona/y::szok::-:)sorry2::confused::dry::laugh2::blink::cool::dull::rofl2::crazy::errr::evil::rolleyes::ninja::yes::no2::wink::oo2::surprised::unibrow::oo::unsure::sad::rolleyes2::ninja2::growl::frown::chief::biggrin2::sick::happy2::nerd::confused2::sorry::happy::cool2::shocked2::eek::baffled::-p:hmm::rofl::realmad::huh:

Miłej niedzieli - ostatni dzień moich wakacji:sorry2::angry::baffled:
 
reklama
Do góry